Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf Channel CZ - kde na internetu?

Tušíte někdo kde se dá koukat na Masters? Protože golfchannel to nevysílá:(
 
ČT 4, případně web ČT, občas to tam začíná dřív..
 
ČT 4, případně web ČT, občas to tam začíná dřív..

to je zase ten klasickej o 2 hodiny posunutej přenos?
 
No to nevím, bývá to různě.. Někdy začnou na netu třeba dvě hodiny bez komentáře a až přiskočí TV tak začnou komentovat, někdy je to posunutý, doporučuju sledovat net, mohlo by to začít třeba už ve 20:00
 
dneska začínaji od 21h na webu čt, od 22h to běží i na čt sport

Program přímých přenosů z Masters:
6. 4. – 21:00 web ctsport.cz, 22:00 také na ČT sport
7. 4. – 21:00 web ctsport.cz, 22:00 také na ČT sport
8. 4. – 21:00 web ctsport.cz, 22:00 také na ČT sport
9. 4. – 20:00 ČT sport a web ctsport.cz
 
Upraveno:
Super informace, od té doby co jsem zrušil satelit jsem neviděl nic. Díky.
 
na jednu stranu jsem rad, ze to ma ct4, protoze na to muzu koukat na pc, ale stve me, ze to vysilaj hrozne malo :(
 
Kurna... sak to pise, ze to muzu prehravat jen na uzemi CZ... moje nervy
jojo, bohuzel je to tak no :( ikdyz mas od novy placene voyo, tak jde jen v cr :(
 
Proc zrovna masters nevysila golfchannel, jsem to nezaregistroval nejak?
 
Proc zrovna masters nevysila golfchannel, jsem to nezaregistroval nejak?

Protože si ČT koupí exclusive práva na vysílání. Je to tak skoro každý rok, že si to někdo koupí. Golfchannel majory moc nevysílá. To ČT je ještě zlatá a má dobrou kvalitu streamu. Když to vysílala nova, tak to byl děš. Byli schopní pustit živě 2 hodiny denně a nashledanou... :-/
 
Protože si ČT koupí exclusive práva na vysílání. Je to tak skoro každý rok, že si to někdo koupí. Golfchannel majory moc nevysílá. To ČT je ještě zlatá a má dobrou kvalitu streamu. Když to vysílala nova, tak to byl děš. Byli schopní pustit živě 2 hodiny denně a nashledanou... :-/

Bych čekal, že si tohle goflchannel pohlídá celosvětově.
 
Dá se na to koukat i zpětně. Já mám v planu si dneska pustit posledních 9jamek, jelikož jsem u toho usnul. :D
 
Dá se na to koukat i zpětně. Já mám v planu si dneska pustit posledních 9jamek, jelikož jsem u toho usnul. :D
super, jdu kouknout na playoff, taky jsem to nevydrzel :D
 
Bych čekal, že si tohle goflchannel pohlídá celosvětově.

Já to naopak beru jako výhodu, Bosák nemá chybu a navíc, když pustím stream na webu ČT tak mě neotravují žádné reklamy jako na Golf channelu a ani žádná golfová abeceda, jen v momentě kdy v TV běží tak se nekomentuje.
 
Já vydržel, stálo to za to..
 
Dá se na to koukat i zpětně. Já mám v planu si dneska pustit posledních 9jamek, jelikož jsem u toho usnul. :D
U tahle strhujícího finále se dalo usnout?!:)....já jsem naopak nemohl usnout ještě asi hodinu po skončení, fandil jsem Garciovi jako kdybych byl rodilý španěl:)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom