Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf Channel CZ - kde na internetu?

stále používám rex tv/ vigo za 95 kč měsíčně v sd kvalitě, až na 4 zařízení, většinou koukám na tabletu, občas na počítači, sem tam mobil, ... když rodina dovolí tak hodím z mobilu sdílením obrazu na telku
Jsem na tom stejně. Je to zdaleka nejlevnější varianta a pokud vím jediná, která funguje i mimo EU. A to mám ověřeno osobně z právě ukončené dovolené na Floridě.
 
Jsem na tom stejně. Je to zdaleka nejlevnější varianta a pokud vím jediná, která funguje i mimo EU. A to mám ověřeno osobně z právě ukončené dovolené na Floridě.
Děkuji @Jerry a @Klok za zajímavou nabídku,o které jsem neměl vůbec tušení.Musím vyzkoušet.:up:;)
 
Golf Channel bude opakovat turnaje z posledních týdnů. Proč nedají raději něco hodně starého, co už si ani pamětníci nepamatují?
 
Golf Channel bude opakovat turnaje z posledních týdnů. Proč nedají raději něco hodně starého, co už si ani pamětníci nepamatují?
Třeba jim v tom brání vysílací práva.
 
Pak by mohli ti vlastníci poskytnout vysílací práva zdarma na měsíc vzhledem k mimořádné situaci.
 
Golf Channel bude opakovat turnaje z posledních týdnů. Proč nedají raději něco hodně starého, co už si ani pamětníci nepamatují?
Protože vědí, ze jsem posledního půl roku neměl přístup, to je přece jasný :)
 
Pak by mohli ti vlastníci poskytnout vysílací práva zdarma na měsíc vzhledem k mimořádné situaci.
Můžeš zkusit jim to navrhnout ;)
 
Jak se vám líbil včerejší pořad o Arnoldu Palmerovi? Plno zajímavých informací, jen na můj vkus moc rychlé střihy, nešlo si vychutnat archivní záběry.
 
Předevčírem 2.díl pořadu o Arnoldu Palmerovi. A předtím Feherty s Johnem Dalym. Překvapilo mě, jaký je průserář Daly v jádru citlivý člověk. Já tyhle lidi mám o moc raději než chladné kalkulanty.
 
Nevíte někdo náhodou jak v Horizon.tv na počítači přepnout jazyk..? Vstávají mi i chlupy který nemám z Mika..:vomit:
Mám to stejně, taky jsem jim napsala, že jsme si to snad nezasloužili. :(
 
Půlroku jsem byl teď bez golfchannelu. A děsně mi to chybělo (myslel jsem si, že nebude, ale chybělo). Takže zpátky od Skylink (SAT plus IPTV) už jen k Vodafone TV (jen IPTV, umí už i Android TV) - a hurá, GolfChannel je zpátky. V případě, že pevný je internet od vodafonu (ex UPC), tak je teď poměrně pěkná nabídka na prostřední balíček TV komfort za 232,- (právě s golfchannelem) + tedy pevny internet, který osobně platím tak jako tak. Bez pevného netu je ten balíček za 429,-. Jo a jejich obrandovaný settop box není třeba právě díky tomu, když máte tv nebo mediabox s Android TV nějaké novější verze (dřív nešlo). Tak kdyby někomu se to hodilo - sportovní kanály (já teda chtěl i dokumentární jako rodinu discovery, national geogr, spektrum - proto tato volba)...

Snímek obrazovky pořízený 2022-10-10 19-15-48.png
 
Upraveno:
Za mě jsem spokojen s Kuki, kde jsem si Golf Channel zvolil v rámci vlastního výběru několika kanálu.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom