Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf Channel CZ - kde na internetu?

Chtel jsem se zeptat, je golfchannel v cestine pres satelit? Jestli mam nachatu resit satelit, nebo ne (bude se menit stejne antena) - tohle by byl jediny duvod, proc satelit. Premyslel jsem i o datovem neomezem internetu (vodafone) ale nejsem si jisty, ze to bude z internetu v hd zvladat? (Mam upc, vcetne internetoveho vysilani)

Jen jsem chtěl doplnit k tomu satelitu: Od Skylinku se dá golfchannel pořídit za 269kč/měsíc. Což mě přijde dobrý. Jinak souhlasím co psal Jarda. Lepší by byl v angličtině a v HDčku než SD v češtině.
Turnaje europeantour taky dávají. Nevím podle čeho se to řídí, možná na tom jak moc se to kryje s PGA. Ale byly i víkendy kdy jsem koukal na živý přenost european a večer na PGA. To mě pak mají doma rádi :D
 
Kouknu na ten skyling (dík za tip), jinak tedy, to chybějící HD mě mrzí. Překvapilo mě, že freeSat, což je, jestli to chápu správně odnož UPC přes satelit GolfChannel nenabízí. :(
 
Ahoj Michale, nějak jsem nehledal jak jsi na tom na chatě s netem, já mám k dispozici Golfchannel všude kde je Wifi, základní program od poskytovatele netu, sport balíček přez sledovánítv.cz za 185Kč/měsíc, možnost sledování na PC, Mobil, Tablet, Smart TV...
 
Ono i na Skylinku nemusíš poslouchat český komentář a dá se přepnout zvuková stopa na angličtinu. Jen to SD se na HD přepnout nepodařilo :-D
Holt je GC v našem mediálním rybníčku těžká minorita a sledovanost se bude potácet okolo nižších desítek tisíc a kapacita transpondérů není neomezená. HD si proto operátoři šetří na takové perly jako Telka, Smíchov a pod.
 
Nemáte někdo zkušenost jak funguje? https://www.skylink.cz/livetv
Když si to pořídím můžu to s někým sdílet a platit každý třeba půlku??? :)

Díky
Záleží co mají v nabídce za podmínky, třeba UPC má možnost tří přístrojů, takže já na vsi koukám přes Wifi zdejšího poskytovatele na Horizontv...(UPC v Praze)
 
Záleží co mají v nabídce za podmínky, třeba UPC má možnost tří přístrojů, takže já na vsi koukám přes Wifi zdejšího poskytovatele na Horizontv...(UPC v Praze)
No zde právě nabízí možnost sledování až na 4 přístrojích. Spíše jsem myslel jestli už někdo nemá a mohl by poreferovat jak to funguje.
 
To konkrétní od Skylink nevím, jinak mě to funguje bez problému a sdílení nic nebrání, zkoušel jsem notebook, tablet a mobil vedle sebe, různé i stejné programy, konflikt žádný..
 
Škoda jen, ze jsou některá televizní práva teritoriálně ohraničená. Včera jsem si golf na Slovensku nepustil. Já vím, chtěl bych toho moc. Ale v hotelu golfchannel neměli a mě tam fungovala Nova se seriály a na golf má UPC licenci pouze na území ČR. :D
 
Já koukám na kuki...
 
Škoda jen, ze jsou některá televizní práva teritoriálně ohraničená. Včera jsem si golf na Slovensku nepustil. Já vím, chtěl bych toho moc. Ale v hotelu golfchannel neměli a mě tam fungovala Nova se seriály a na golf má UPC licenci pouze na území ČR. :D
Stejná zkušenost z Chorvatska.. Sledovanitv.cz
 
Tak jsem si skylink zaplatil zkusmo na dva měsíce. Golf channel funguje na satelitu dobře (bohužel ne v HD). Bohužel golf channel nejde na těch ostatních zařízeních (tablet, počítač atd.). Ale alespoň tam fungují ostatní programy (sport1, nova sport 1, 2, Eurosport 1,2 atd.). Mám tu variantu flexi 7 kde je možnost výběru. Vše za 239,- měsíc.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Podívej se na https://portal.rextv.eu . Můžeš sledovat v PC na Androidu i iOS. Já to používám už asi rok a mám dobré zkušenosti. Při průměrném WiFi signálu to šlape bez problémů, při slabším se to občas sekne ale nic zásadního. Za tu dobu se mi pouze jednou v nějakém hotelu v uprostřed pustiny stalo, že to bylo nepoužitelné. Stojí mě to 90 kč měsíčně a nemusím to platit každý měsíc. Navíc, když jsi třebas v Maďarsku s manželkou(negolfistkou) v lázních, připlatíš si na měsíc balíček českých programů za 25 Kč, pustíš jí večer Ordinaci a můžeš si jít zatrénovat na simulátor, nebo prostě jen na panáka.
Při hledání možností jak sledovat Golf Channel na PC - protože ten stream Sky Sportu 4 na který se furt dívám přece jen není kvalita nic moc - jsem narazil i na tvůj odkaz na Rex TV....a člověče dobrý! Sice to samozřejmě není HD kvalita, ale za 90 Kč měsíčně - no nekup to!
 
Vidím správně, že Golfchannel opět nedává nejdůležitější turnaj celého roku, Masters? Tuší někdo, kde se to vysílá?
 
Vidím správně, že Golfchannel opět nedává nejdůležitější turnaj celého roku, Masters? Tuší někdo, kde se to vysílá?

Masters Jaromira Soukupa, takze Barandov! :D
 
To zase bude mít přednost fotbal před golfem na ČT4 a golf z Masters půjde po půlnoci, jako každý rok.
Např. hned ve čtvrtek 5.4. vysílají Arsenal - CSKA Moskva do 23:45, pak Masters.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom