Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf a jeho "vykreslení" v médiích

Teď i ve zprávách na TV NOVA 🤨
 
Další levák do party 😀

Screenshot_20240506_200205_X.jpg
 
Btw @Henry, byli?
Pokud vím, tak u nás nebyli.
A nejsem si jist, zda by je realizační tým jen tak pustil hrát golf v průběhu mistrovství (kvůli možnému zranění nebo úrazu).

Zato u nás hráli fandové - Švédi a Lotyši. A také u nás pobývalo vedení Slovenského svazu ledního hokeje a jeho hosté (celý autobus).
 
Pokud vím, tak u nás nebyli.
A nejsem si jist, zda by je realizační tým jen tak pustil hrát golf v průběhu mistrovství (kvůli možnému zranění nebo úrazu).

Zato u nás hráli fandové - Švédi a Lotyši. A také u nás pobývalo vedení Slovenského svazu ledního hokeje a jeho hosté (celý autobus).
S golfem behem sezony at uz v nhl a nebo ted pri ms zejmena v zamori problem urcite neni. Tam se to bere jeste lepe nez u nas. Trener spis bude rad ze hraci vyrazi nekam spolu, nez ze budou zavreny na hotelu. Nekde jsem drive cetl ze treba Erik Karlsson hral 18j v den volna mezi zapasy playoff kdy se hraje obden. A i u nas golf v profi smlouvach neni na seznamu nepovolenych sportu.
 

Teď při Mistrovství v hokeji to vidíme při každém zápasu. Co na to říkáte, myslíte, že to je golfově cool nebo naopak pro vás spíše nepříjemné vyznění?
 

Teď při Mistrovství v hokeji to vidíme při každém zápasu. Co na to říkáte, myslíte, že to je golfově cool nebo naopak pro vás spíše nepříjemné vyznění?
Mě to vyznívá spíše negativně. Takto se na golfu chovat nemáme. Budí to dojem sportu pro horních 10000 .
 

Teď při Mistrovství v hokeji to vidíme při každém zápasu. Co na to říkáte, myslíte, že to je golfově cool nebo naopak pro vás spíše nepříjemné vyznění?
Takových videí je na youtube spousta, jak s blbnutím s vozíkem, tak s trefením čehokoliv. Je to reklama na sázkovou kancelář, tak co čekat…
Nehledal bych za tím spojitost s normálním golfem. Komu to nedochází, nejspíš stejně uvěří každé ptákovině v reklamách. Takže neřeším, jen další reklama…
 
Takových videí je na youtube spousta, jak s blbnutím s vozíkem, tak s trefením čehokoliv. Je to reklama na sázkovou kancelář, tak co čekat…
Nehledal bych za tím spojitost s normálním golfem. Komu to nedochází, nejspíš stejně uvěří každé ptákovině v reklamách. Takže neřeším, jen další reklama…

To máš pravdu, ale vnímám rozdíl soukromé blbnutí a soukromá videa... a ofiko reklamu v prime time cíleně oslovující masy. Chápu, že to má být prdel a upoutat, ale že by se mi osobně nějak líbilo, jak je normální skákat (likvidovat) půjčenou bugynu a ještě jaká je to strašná prdel... No jo no. Chápu, že sázkové kanceláři je tohle úplně šumák.
 
To máš pravdu, ale vnímám rozdíl soukromé blbnutí a soukromá videa... a ofiko reklamu v prime time cíleně oslovující masy. Chápu, že to má být prdel a upoutat, ale že by se mi osobně nějak líbilo, jak je normální skákat (likvidovat) půjčenou bugynu a ještě jaká je to strašná prdel... No jo no. Chápu, že sázkové kanceláři je tohle úplně šumák.
Rozdíl tam sice je, ale vidím to trochu jinak. Reklama v prime time v CZ je v porovnání s dosahem spousty těch “soukromých” videí k smíchu. Ony uvozovky proto, že málokteré to video bude opravdu soukromý počin několika ožralejch týpků, spíš tam bude taky nějaká spolupráce nebo přímo video na míru.
Navíc, když se trochu zamyslíš nad tím, že na ten hokej kouká velká část národa, tak je to i správně zacílené vzhledem k vnímání golfu u nás. Milovaný borec Pasta tam těm snobům “rozjebe” bugynu a ještě jim trefí flašku, u který kujou pikle jak okrást stát na daních nebo zaměstnance…
Tejden po hokeji si na to nikdo nevzpomene, přebije to zase nějaká jiná kravina, fakt bych to nebral vážně.
 

Teď při Mistrovství v hokeji to vidíme při každém zápasu. Co na to říkáte, myslíte, že to je golfově cool nebo naopak pro vás spíše nepříjemné vyznění?
Mne to nijak nedráždí ani obsahově. Vidím v tom nadsázku a zábavu, trochu toho pankáčství a to jsou témata mi blízká. Dle mého to golf ukazuje v lepším světle než řada jiných pokusů či reportáží. Já jsem dokonce překvapen (mile), že si vybrali zrovna náš sport...
 
Mne to nijak nedráždí ani obsahově. Vidím v tom nadsázku a zábavu, trochu toho pankáčství a to jsou témata mi blízká. Dle mého to golf ukazuje v lepším světle než řada jiných pokusů či reportáží. Já jsem dokonce překvapen (mile), že si vybrali zrovna náš sport...
Tak o Pastovi se ví, že hraje golf (ostatně jako spousta hokejistů), a tak nějak si tu reklamu nedovedu představit jako např. tenisovou či fotbalovou.
 
To co píšete @mkopcak @JardaK @Mirek_62 je sice hezké z vašeho pohledu zralých golfistů. Zajímal by mne názor lidí které golf zatím nepolibil.
Je to stále stejné - vždy budou lidi, které o kráse našeho sportu nepřesvědčíš. A ti co jsou ochotni si ho zkusit a mají šanci se do něj zamilovat, ty nějaká reklama s Pastou, jak píše správně @JardaK , nijak neovlivní. A svou cestu si k nám dříve či později najdou...
 
To co píšete @mkopcak @JardaK @Mirek_62 je sice hezké z vašeho pohledu zralých golfistů. Zajímal by mne názor lidí které golf zatím nepolibil.
Já můžu potvrdit že u negolfistů, pár kteří již delší dobu uvažují že začnou s golfem znám, to má spíše ten efekt, že se utvrdili jaký je to snobský golf, když Pasta si skáče na bugyně, ztrácí bag a střílí na chlapíky u stolu a všichni se toho smějou. Takže díky této reklamě moje snaha, v nich zapálit plamen vášně pro sport gentlemanů, kde jsou pravidla a může si ho dovolit hrát každý, tak trochu naráží na nechopení :down:
 
Upraveno moderátorem:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom