Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tech+ Garmin S70

@Pechy to by mě taky zajímalo

jako třeba ty grýny a sklony, pecka ... testoval jsem na Penati a v Adamstalu, fakt dobrý ... a pak taky v Adamstalu metry převýšení, tlak a nadmořská výška, vítr ... prostě jsem se občas divil, co mi to psalo, co mám zahrát za metry ... a světe div se, kujva, vono to fakt sedělo jak prdel na hrnec :))
 
jako třeba ty grýny a sklony, pecka ... testoval jsem na Penati a v Adamstalu, fakt dobrý ... a pak taky v Adamstalu metry převýšení, tlak a nadmořská výška, vítr ... prostě jsem se občas divil, co mi to psalo, co mám zahrát za metry ... a světe div se, kujva, vono to fakt sedělo jak prdel na hrnec :))
Ok, to je asi super (při mojí nynější hře mi to nepomůže, ale to patří jinam), nicméně prosím ještě o info, zda tam jsou i česká hřiště.
Nějak se na Penati a na Adamstal ne a ne dostat :D:D
 
Ok, to je asi super (při mojí nynější hře mi to nepomůže, ale to patří jinam), nicméně prosím ještě o info, zda tam jsou i česká hřiště.
Nějak se na Penati a na Adamstal ne a ne dostat :D:D

co se týká ČR tak dám vědět ... hraju teď málo, zapnul jsem to před 14ti dny a v ČR jsem od té doby hrál jen Benátky, Svratku a Kuňku a nebylo tam ani jedno ... jak nějaké objevím, napíšu ... škoda, že na stránkách Garminu v infu o hřištích o tom není žádná zmínka ... takže člověk se to vlastně dozví až na místě samém při načtení hřiště před hrou
 
jako třeba ty grýny a sklony, pecka ... testoval jsem na Penati a v Adamstalu, fakt dobrý ... a pak taky v Adamstalu metry převýšení, tlak a nadmořská výška, vítr ... prostě jsem se občas divil, co mi to psalo, co mám zahrát za metry ... a světe div se, kujva, vono to fakt sedělo jak prdel na hrnec :))

U tohoto by mě docela zajímalo, jestli to neumí měřiče zobrazit, co by to doporučoválo bez toho, jen dle vzdálenosti. Teda, preziju to bez toho, ale tak nějak statisticky, jak moc se to principiálně liší... Nemají k tomu v Garminu nejde graf?
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
jako třeba ty grýny a sklony, pecka ... testoval jsem na Penati a v Adamstalu, fakt dobrý ... a pak taky v Adamstalu metry převýšení, tlak a nadmořská výška, vítr ... prostě jsem se občas divil, co mi to psalo, co mám zahrát za metry ... a světe div se, kujva, vono to fakt sedělo jak prdel na hrnec :))
Vážne je tam aj Penati? Chystám sa (nielen) tam v auguste tak by som si predplatné na mesiac zakúpil. Lebo na stránke Garminu pre ČR a SR nie sú žiadne data o členitosti greenov. :(

Inak, funkcia Playslike (tlak, teplota, vietor atď.) je zdarma :).
 
CZ a SK hriste tam nejsou zadne a ani Adamstal ne :)
 
Vážne je tam aj Penati? Chystám sa (nielen) tam v auguste tak by som si predplatné na mesiac zakúpil. Lebo na stránke Garminu pre ČR a SR nie sú žiadne data o členitosti greenov. :(

Inak, funkcia Playslike (tlak, teplota, vietor atď.) je zdarma :).

máš pravdu, Penati zmizelo, není tam ani Adamstal :oops: .... mě to fungovalo, i když tam byla provozní hláška o zkušební verzi ... a od včera je nová aktualizace SW co se mi nahrála a není na stránkách Garminu ani jedno ... tak nevím:(

jedno je jisté ... první měsíc je ZDARMA a potom to je za 259,-Kč/měs. nebo 2590,-Kč/rok ... takže bych počkal s aktivací třeba před cestou do zahraničí nebo až to bude zase doplněné a využil to v měsíční demo verzi naplno :up:
 
Upraveno:
U tohoto by mě docela zajímalo, jestli to neumí měřiče zobrazit, co by to doporučoválo bez toho, jen dle vzdálenosti. Teda, preziju to bez toho, ale tak nějak statisticky, jak moc se to principiálně liší... Nemají k tomu v Garminu nejde graf?
Vie to aj iba podľa vzdialenosti. Ak chceš mať všetky údaje (tlak, vietor, teplota...) v Playslike, musíš mať spustenú appku Garmin Golf na mobile a ten musí byť v dosahu hodiniek.
 

Přílohy

  • g70.jpg
    g70.jpg
    105,1 KB · Zobrazení: 96
Narazil jsem na tohle několik měsíců starší video, které porovnává vlastnosti Garmin S70, konkrétně velké 47 mm verze a menší 42 verze. Vyjma rozdílné barvy, méně pixelů k menší velikosti displeje a poměrně logicky i menší výdrže baterie (nemluvě o ceně nižší o 2-3 tisíce) narazili autoři videa i na rozdíl v GPS snímači, resp. ty velké mají ve specifikacích (parametry) u GPS snímače ještě tzv "SATIQ™ TECHNOLOGY", kdežto ty menší ne. Když kouknete na popis parametrů na stánkách garminu, tak tam ten řádek u 42mm chybí.

https://www.garmin.com/cs-CZ/p/847697/pn/010-02746-10#specs / Sekce parametrů: Snímače

Zdrojové video:

Co dělá SatIQ a jak pracuje?

---
Garmin SatIQ™ is a GPS technology that determines the optimal GPS mode based on your environment. SatIQ can determine when Multiband GNSS is needed, like near tall buildings or in a dense forest, or when a low power GPS mode can achieve the same accuracy, like in more open areas. By choosing AutoSelect in the satellite setting on your device, SatIQ can automatically toggle between GPS modes in order to maximize battery life without compromising positional accuracy.
---

Google překlad:

---
Garmin SatIQ™ je technologie GPS, která určuje optimální režim GPS na základě vašeho prostředí. SatIQ dokáže určit, kdy je potřeba vícepásmový GNSS, například v blízkosti vysokých budov nebo v hustém lese, nebo kdy režim GPS s nízkou spotřebou může dosáhnout stejné přesnosti, jako v otevřenějších oblastech. Volbou AutoSelect v nastavení satelitu na vašem zařízení může SatIQ automaticky přepínat mezi režimy GPS, aby se maximalizovala životnost baterie, aniž by byla ohrožena přesnost polohy.
---

Přišlo mi to zajímavý. Asi ne nijak klíčové, ale když by náhodou ukazovaly vedle sebe oboje hodinky něco jiného, asi bych se cítil "podveden". Zároveň mi přijde takové "šibalské" v tom výpisu specifik u jednoho z modelu něco schovat.

Pro mě to byla novinka, dříve jsem si toho v jiných recenzích do hloubky myslím nevšiml. Tak sdílím, kdyby někdo před sezónou uvažoval o nákupu.
 
Poprosil bych o radu, zda někdo neví,. jak dostat z aplikace Garmin golf údaje o poslední hře do hodinek.
Když jsemdohrál, uložil jsme hru v hodinkách, to se synchronizovalo. pak jsme změnil počet puttů v telefonu u poslední jamce, nicméně do hodinek se mi to nechce synchronizovat a mám tam pořád původní počet ran (lepší, takže ego je v poho 🤣🤣🤣)
Zkoušel jsme to napřímo i přes Garmin Expres a nic, hledal i v návodu, ale nic se nezadařilo.
A nefunguje ani obligátní vypni - zapni
Děkuji.
 
Poprosil bych o radu, zda někdo neví,. jak dostat z aplikace Garmin golf údaje o poslední hře do hodinek.
Když jsemdohrál, uložil jsme hru v hodinkách, to se synchronizovalo. pak jsme změnil počet puttů v telefonu u poslední jamce, nicméně do hodinek se mi to nechce synchronizovat a mám tam pořád původní počet ran (lepší, takže ego je v poho 🤣🤣🤣)
Zkoušel jsme to napřímo i přes Garmin Expres a nic, hledal i v návodu, ale nic se nezadařilo.
A nefunguje ani obligátní vypni - zapni
Děkuji.
Obávám se, že synchronizace funguje pouze směrem hodinky -> Garmin cloud 🤨
 
jen se přidám mezi majitele - jakože jsem si udělal radost. A měl bych hnedle dotaz, zda někdo netuší, co znamená tahle ikona? Je to ofiko watchface, ale význam tohodle datového pole jsem nikde nenašel. Vypadá to jako bych něčím mával, ale já nemávám, nebo si aspoň nejsem vědom. Pak mě napadlo, že by to mohla být duha, jakože bych měl z 21% nakročeno do LBTQ minority, ale nezdá se mi to - žádné podobné tendence na sobě nepozoruju ... tak nevím :) Za tip co to doopravdy je děkuji předem ...

s70.jpg


jinak pár minipostřehů z těch pár dní co je mám a ze dvou devítek, co jsem s nimi hrál.
  • podařilo se mi je bez větších potíží propojit s telefonem (iPhone 4s), s domácí Wifi i počítačem (Mac),aktualizace fungují, vše běží jak má, povídá si mezi sebou, posílá informace jak a kam má (aspoň mi to tak zatím přijde). Popravdě čekal jsem mnohem větší opruz, ale nekonal se (klepu na dřevo)

  • hraju mnohem blběji než bez nich ;) Tak moc, že by mi to možná uznali jako důvod k reklamaci ;) Ale reklamovat je zatím kvůli tomu nehodlám (styděl bych se čísla napsat do reklamačního protokolu :) )

  • velikost 47mm není nijak hrozná. Mám úzké zápěstí a dost jsem mudroval zda nevzít ty menší. Pak jsem si uvědomil, že jsem mnoho let bez problémů nosil námořní Casia Sport, vyhrabal je ze šuplíku a po změření zjistil že jsou ještě větší a podstatně mohutnější. Takže jsem S70 vzal ty velké, černé a spokojenost. Vůbec mi nepřijdou přehnaně velké - v podstatě kdybych o tom "problému" nečetl na netu, vůbec by mě to nenapadlo. I když tohle může být subjektivní, ale za mě naprosto OK

  • protože na čtení a na comp už potřebuju brejle, trochu jsem se bál zda nez nich přečtu ty numera na displeji. Ale bez problémů. Potěšilo ..

  • začal jsem používat "sledování ran" a autopočítání, ale narazil na jednu komplikaci - hodně často hraju sám a klidně si dám tréninkovou/opravnou ránu nebo i dvě. To pochopitelně dělá binec v záznamu - hodinky zaregistruji další úder a bohužel není možnost jim říct "Ignoruj". Takže pak je ve statistikách docela brajgl. Co jsem pochytil po netu, funkci "smaž ránu" nebo "ignoruj" by uvítalo víc lidí, ale jak znám Garmin .. tak smolík pacholík .. jakože když není hned, tak (asi) nebude vůbec ;) Popravdě mě to zase toliko netrápí - score si na konci jamky zedituju jak potřeba, a doma žádnou větší analýzu své hry a svých ran stejně nedělám, takže chaos v záznamech mě nechává vcelku klidným ...
To je asi vše ...
 
hodinky zaregistruji další úder a bohužel není možnost jim říct "Ignoruj". Takže pak je ve statistikách docela brajgl.
Nepřijde mi to jako komplikace. Teda jestli jsem to správně pochopil.
Mně S62 občas zaregistrují i cvičný švih (rozuměj cvičnej drbanec), ale nic si z toho nedělám, protože na konci jamky zapisuju skóre na daný jamce a tam napíšu správný počet ran.
Kde a v čem ti to dělá brajgl?
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom