Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tech+ Garmin S70

Cekam na nabidku, dostupne by mely bytnaz v pulce cervna, tak dam recenzi pokud do nich pujdu :)
 
Cekam na nabidku, dostupne by mely bytnaz v pulce cervna, tak dam recenzi pokud do nich pujdu :)
Na Golfhouse mají dostupnost myslím 2-4 dny, čím dál tím víc o nich uvažuji. Sice mi to hru nezlepší, ale radost si má člověk udělat, že
 
Počet patů můžeš zadat po dohrání jamky, hodinky se tě zeptají (jak je to s nasazeným senzorem ale nevím).
Pokud máš senzor na putteru, bere to všechny rány, vyjma teda těch 10cm doklepů. Takže pak se jen potvrdí celkový počet ran na jamce a jde se dál. Jediné, co se případně musí změnit, je odpočet puttu v případě, že se hraje putterem mimo green. Garmin to bere jako putt.
 
Proc si koupit s70 za 18.000, kdyz Epix2 stoji 21.000?
 
Tak jsem se neudržel a tu radost si udělal.. Zcela náhodou :D:D:D jsem byl asi 200 m od prodejny Garminu na Veleslavíně, no a oni je tam měly ;);) A evidentně ten nápad dostalo více golfistů :D:D:D

Tak uvidíme, jak to všechno půjde, ostrý test bude na Grabštejně.

Proc si koupit s70 za 18.000, kdyz Epix2 stoji 21.000?
Na to jsem se také ptal. Je to o tom, že ty S70 jsou lehčí, neboť jsou z plastu, což je prý pro švih lepší.
 

Přílohy

  • 20230608_131308.jpg
    20230608_131308.jpg
    36 KB · Zobrazení: 95
  • 20230608_131216.jpg
    20230608_131216.jpg
    47,5 KB · Zobrazení: 99
  • 20230608_131156.jpg
    20230608_131156.jpg
    53 KB · Zobrazení: 97
Na to jsem se také ptal. Je to o tom, že ty S70 jsou lehčí, neboť jsou z plastu, což je prý pro švih lepší.
Mám F6 v titanu vč. titanového pásku a nijak mi ve švihu nevadí ;)

Pokud ty hodinky nosíš stále a ne jen na golf, tak si na to tělo bez problému zvykne.
 
Tak jsem se neudržel a tu radost si udělal.. Zcela náhodou :D:D:D jsem byl asi 200 m od prodejny Garminu na Veleslavíně, no a oni je tam měly ;);) A evidentně ten nápad dostalo více golfistů :D:D:D

Tak uvidíme, jak to všechno půjde, ostrý test bude na Grabštejně.


Na to jsem se také ptal. Je to o tom, že ty S70 jsou lehčí, neboť jsou z plastu, což je prý pro švih lepší.
Tak jsem zvědav, co ten Amoled display a jeho čitelnost na sluníčku.
Doufám, že brzy přidáš recenzi ;)
 
Mám F6 v titanu vč. titanového pásku a nijak mi ve švihu nevadí ;)

Pokud ty hodinky nosíš stále a ne jen na golf, tak si na to tělo bez problému zvykne.
To asi jo, já je moc mimo golf nenosím, ale třeba začnu :D:D:D
To, co jsem psal, mi řekli na prodejně ;);)
 
Tak jsem zvědav, co ten Amoled display a jeho čitelnost na sluníčku.
Doufám, že brzy přidáš recenzi ;)
No s recenzí to bu de trochu horší, nejsem úplně spisovatel (výsledek maturitní písemky z češtiny mě straší dodnes), ale dodám.
Takhle vevnitř ten displej vypadá výborně.
 
No s recenzí to bu de trochu horší, nejsem úplně spisovatel (výsledek maturitní písemky z češtiny mě straší dodnes), ale dodám.
Takhle vevnitř ten displej vypadá výborně.
Uvnitř je to jasný, tak Amoled nad transreflexním displejem jasně vítězí.
Zatím ho v recenzích chválí i na sluníčku, ale nezávislá "recenze" se hodí.
Hlavně tedy čitelnost na přímém poledním slunci a úhly pozorování vč. případných odlesků.
Přeci jen chci před ránou jen kouknou a ne nějak štelovat ruku, abych něco viděl.
Takže nemusí to být román, stačí tvoje postřehy a zkušenosti. ;)
 
To asi jo, já je moc mimo golf nenosím, ale třeba začnu :D:D:D
Hele ty metriky, co Garmin generuje je škoda nevyužít.
Ale nutností je mít hodinky na ruce pořád (s výjimkou nabíjení).
Např. "Body battery" či "Stres" ti dopředu napoví, že na tebe např. leze "rýmička" 🤭
Také "spánek" není k zahození. A pokud děláš i jiné sporty, než golf, tak už je to nošení "nutnost" 😉
 
Hele ty metriky, co Garmin generuje je škoda nevyužít.
Ale nutností je mít hodinky na ruce pořád (s výjimkou nabíjení).
Např. "Body battery" či "Stres" ti dopředu napoví, že na tebe např. leze "rýmička" 🤭
Také "spánek" není k zahození. A pokud děláš i jiné sporty, než golf, tak už je to nošení "nutnost" 😉
Jojo, třeba na plavání v bazénu je to úplně super, pravidelně mi sejmou o 3-4 bazény víc, tak mám vždycky radost, jak sem si zas vylepšil čas a motivuje mě to jít zas...
A nejvíc mě vždy pobaví zprávou po dni fakapů práci: Blahopřejeme, váš dnešní odpočinkový den vám snížil dobu regenerace o 25 hodin :D
 
Hele ty metriky, co Garmin generuje je škoda nevyužít.
Ale nutností je mít hodinky na ruce pořád (s výjimkou nabíjení).
Např. "Body battery" či "Stres" ti dopředu napoví, že na tebe např. leze "rýmička" 🤭
Také "spánek" není k zahození. A pokud děláš i jiné sporty, než golf, tak už je to nošení "nutnost" 😉
Body battery je dloihodobě na nule. A co se týká stresu, tak bych nerad, aby ty hodinky samy volaly Chocholouška :D:D:D
Ale vím, co myslíš, proto uvidím.
 
Jojo, třeba na plavání v bazénu je to úplně super, pravidelně mi sejmou o 3-4 bazény víc, tak mám vždycky radost, jak sem si zas vylepšil čas a motivuje mě to jít zas...
A nejvíc mě vždy pobaví zprávou po dni fakapů práci: Blahopřejeme, váš dnešní odpočinkový den vám snížil dobu regenerace o 25 hodin :D
Jaké hodinky máš?
Nové modely už mají vylepšené senzory a měly by být přesnější.
 
Jaké hodinky máš?
Nové modely už mají vylepšené senzory a měly by být přesnější.
Mám Forerunner 745 a ta chybovost na to plavání je poměrně značná, jinak jsem spokojen. Tělesný funkce si neměřím/neřeším, tak nemohu soudit, ale ty hlášky mě vždy pobaví :)
 
Uvnitř je to jasný, tak Amoled nad transreflexním displejem jasně vítězí.
Zatím ho v recenzích chválí i na sluníčku, ale nezávislá "recenze" se hodí.
Hlavně tedy čitelnost na přímém poledním slunci a úhly pozorování vč. případných odlesků.
Přeci jen chci před ránou jen kouknou a ne nějak štelovat ruku, abych něco viděl.
Takže nemusí to být román, stačí tvoje postřehy a zkušenosti. ;)
Tak první postřehy z "testu" na Grabštejně. Nečekejte recenzi, na to já moc nejsem, ani jsem neměl moc času některé funkce více zkoumat, to teprve přijde.

Velikost - osobně si myslím, že pro chlapskou ruku jsou lepší ty větší, průměr 47 mm. Nosil jsem je od čtvrtka v podstatě pořád, abych si zvykl, a vůbec nepřekážejí. Co se týká váhy, ta je úplně v pohodě a pokud bych standardně hodinky nosil, asi a ni o nich na ruce moc nebudu vědět, že je mám.

Displej - jedním slovem boží. Já jsem z něj úplně nadšený, je krásně vidět i na sluníčku, při hři hře jsme kdykoliv viděl to, co jsem potřeboval. To se nedá s tím původním v S60 vůbec srovnat, což je vzhledem k použité technologii jasné.
Jinal displej, což souvisí is výkonem, reaguje velmi rychle.

Výdrž - celkovou výdrž úplně posoudit ještě nemůžu, nicméně jsem je včera ráno před odjezdem nandal na ruku, dal jsem s nimi Grabštejn, do noci je měl na ruce a teď mají ještě 79%. Podotýkám, že neustále měří tepovou frekvenci a i ostatní senzory zatím jsou dle továrního nastavení.

Golf - je to standardní Garmin, toto funguje pořád stejně. Nicméně stromečky tam fakt jsou, jedině, kde jsem je v hodinkách neviděl, byly na 15té jamce :D:D:D
Bohužel jsem nemohl vyzkoušet ty údaje ohledně větru a tak, musel jsem si na hru zapnout turnajový mod ;););)
Jinak hru asi úplně nevylepší, ten Grabštejn byl přehlídka utrpení a zkázy mé hry.

Garmin Pay - funguje bez problémů, asi standardně, yzn. zadá se PIN a pak se dá platit, a to funguje do doby než se sundají ze zápěstí

Kdyby byly jakékoliv dotazy, klidně se ptejte.

Jo a @requo, fakt ti na té ruce sedí ;););) to v podstatě nikdo nepozná, když vyměníš model :D:D:D:D
 
Výdrž - celkovou výdrž úplně posoudit ještě nemůžu, nicméně jsem je včera ráno před odjezdem nandal na ruku, dal jsem s nimi Grabštejn, do noci je měl na ruce a teď mají ještě 79%. Podotýkám, že neustále měří tepovou frekvenci a i ostatní senzory zatím jsou dle továrního nastavení.
Díky za postřehy, tak až mi doslouží F6, tak asi jako náhradu si pořídím Garmin hodinky s Amoled.

Co se týče senzorů, tak nejvíc „žere” pulzní oxymetr (svítí červeně) a samozřejmě GPS (zejména pokud máš zapnutý multiband). Myslím, že PO je standardně nastaven na měření pouze při spánku. Já osobně ho mám vypnutý úplně a zapínám si ho jenom, když se necítim moc dobře a mám třeba „rýmičku” 🤭
 
Měl bych dotaz pro zdejší odborníky.
Co znamená ta ikonka na obrázku? Bohužel jsem nikde nenašel význam jednotlivých garminovských ikonek a tato mi jasná vůbec není. ostatní jem si nějak odvodil.
1687087882146.png


Děkuji.

Jinak, co se týká výdrže, jsem mile překvapen. Od minulé soboty každodenní nošení, dvakrát golf 18 jamek a pořád ještě mají 20%. Myslím, že bych ještě jednu 18ku dal.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom