Nové
  Omezený přístup PRO NEPŘIHLÁŠENÉ uživatele
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

hodinky GARMIN nezobrazují

Pepa1

Člen fóra
Ahoj,

Mám hodinky GARMIN Vivoactive 3.
Když nastavím hřiště a hraji a pak nechám hru uložit. Pak synchronizuji s aplikací tak mo ukazuje score kartu 0. Rány však zaznamená, ale ne do score karty.
První záznam hry scorkartu nahrály, ale od té doby je to vždy nula a jednou to bylo 2.

Změnil jsem na hodinkách nastavení (nevím co tam bylo před tím). Od druhé hry se mě těď po odehrání jamky hodinky ptají na kolik ran jsem hru zahrál, kolik pattu, a kam šel uder vlevo/fairway/vpravo.

Asi mám něco špatně nastaveno. Poradíte mi?
Díky.
Pepa
 
Ahoj Pepo, jestli jsem tě dobře pochopil, tak po té změně nastavení je všechno v pořádku. Když na každé jamce zadaš kolik si hrál ran, puttů a kam šel drive, tak to pak uvidíš v Garmin Golfu. 👍⛳
 
Ahoj Pepo, jestli jsem tě dobře pochopil, tak po té změně nastavení je všechno v pořádku. Když na každé jamce zadaš kolik si hrál ran, puttů a kam šel drive, tak to pak uvidíš v Garmin Golfu. 👍⛳
Ahoj, díky za odpověď, ale právě po změně nastavení mi to eviduje ScoreCartu s hodnotu 0. Kdyby mi to fungovalo tak to nepíšu. Pokusím se o screen z Garmin Golfu.
 
Nejsou tam dopočítané putty.
 

Přílohy

  • Screenshot_20230731-135716.png
    Screenshot_20230731-135716.png
    16,6 KB · Zobrazení: 73
  • Screenshot_20230731-135736.png
    Screenshot_20230731-135736.png
    19,6 KB · Zobrazení: 78
  • Screenshot_20230731-135818.png
    Screenshot_20230731-135818.png
    16,8 KB · Zobrazení: 77
  • Screenshot_20230731-135839.png
    Screenshot_20230731-135839.png
    22,5 KB · Zobrazení: 72
U první hry máš nastaveno hru na rány. Sice ti to ukazuje jenom 64 ran, ale přijde mi to v pořádku. Jenom si myslím, že si nezadal nebo nehrál několik jamek.

U těch ostatních her máš nastavené stableford body, které ti to nepočítá. Nejspíš proto, že tam nemáš zadaná veškerá nastavení. Nevím co přesně to chce, nikdy jsem to nezkoušel.
Nastav si v hodinkách "hru na rány" a bude to ok. Po každé jamce se tě to zeptá na počet ran, počet puttů a kam si trefil drive. Na konci po uložení ti vypadne skorekarta i s mapou jednotlivých jamek, jak si je hrál.
 
Sice ti to ukazuje jenom 64 ran, ale přijde mi to v pořádku. Jenom si myslím, že si nezadal nebo nehrál několik jamek.
Myslím, že to je správně. 64 ran na devítce s parem 36 je +28 a to mu to ukazuje.
U těch ostatních her máš nastavené stableford body, které ti to nepočítá. Nejspíš proto, že tam nemáš zadaná veškerá nastavení. Nevím co přesně to chce, nikdy jsem to nezkoušel.
Podle mě stačí jen zadat do hodinek správný HCP/HI a už to bude počítat odpovídající stejbly.

Jinak jsi to vysvětlil krásně. ;)👌
 
U první hry máš nastaveno hru na rány. Sice ti to ukazuje jenom 64 ran, ale přijde mi to v pořádku. Jenom si myslím, že si nezadal nebo nehrál několik jamek.

U těch ostatních her máš nastavené stableford body, které ti to nepočítá. Nejspíš proto, že tam nemáš zadaná veškerá nastavení. Nevím co přesně to chce, nikdy jsem to nezkoušel.
Nastav si v hodinkách "hru na rány" a bude to ok. Po každé jamce se tě to zeptá na počet ran, počet puttů a kam si trefil drive. Na konci po uložení ti vypadne skorekarta i s mapou jednotlivých jamek, jak si je hrál.
Podle mě stačí jen zadat do hodinek správný HCP/HI a už to bude počítat odpovídající stejbly.
Děkuji. Nevím jestli aplikace Garmin Golf v hodinkách Viviactive3 dovoluje nastavit výše uvedené údaje.
Zkusil jsem na hodinkách nastavit ->Nastavení Golf / Skórování / Způsob skórování - nastaveno: přehrát úder (jinak jsem měl nastaveno Stableford).
Nic dalšího jsem nenašel co by se dalo nastavit.

Jinak ano, měl jsem vždy odehráno 1/2 hřiště - 9 jamek.
 
Aha, já mám Vivoactive4 a tam je způsob skórování: hra na rány nebo stableford.

Tak to zkus a tímto nastavením a uvidíš.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom