Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tech+ Garmin S70

To i mně. 😍 S tím displejem máš pravdu, vypadá fakt skvěle! Ale jestli si je koupím, můžu se na chvíli (asi do důchodu), nastěhovat k tobě? 😂
Udělal jsem si přehled rozdílných parametrů S70 vs moje S62. Jen těch (pro mě) důležitých. To, že nové S70 umí vyhodnotit u plavání, jestli máš dost utažený plavky, mě nezajímá... 😂
Vypadá to, že golfové fičury jsou stejné, jen jsou jiné možnosti zobrazení a intuitivnější ovládání.

Zobrazit přílohu 36030
Pro někoho, kdo má S62 asi upgrade nedává úplně smysl.
Ale kdyby S70 byly i v titanu, tak bych začal uvažovat o výměně za moje F6.
 
Na plné rány všemi holemi funguje rozpoznání ran celkem spolehlivě
Souhlas. Mně za dva roky, co jsem měl S40 a teď S62, zachytily všechny rány od Gap wedge po driver. Problém je u malých "žabek" S a lob wedge. Tam to chytne málokdy. A putter vůbec. Takže by stačily tři senzory. 😉
 
A komu tímhle jako prospěješ!!! 😂😂😂
Jsem nevěděl, že to tu čte i tvoje „bytná”.
Tak „sorry jako” 🤭
 
To i mně. 😍 S tím displejem máš pravdu, vypadá fakt skvěle! Ale jestli si je koupím, můžu se na chvíli (asi do důchodu), nastěhovat k tobě? 😂

Doma rozdíl přece nepoznají... musíš to zdůvodnit nějak tak jako že skvělá nabídka, a v podstatě to ani tolik nestálo a prodáš ty staré, tak to plus minus vyjde na stejno. :)) Jinak nastěhovat se můžeš. Půjdeme alespoň pak azyl hledat spolu oba. :-D Ale já si doma připravil půdu pod nohama, takticky, Týnka loni od Ježíška hodinky dostala... jasně, že v tom není reciproční záměr a žádný nenápadný signál, že bychom na tom měli do budoucna být obdobně... :)
 
... jasně, že v tom není reciproční záměr ...
Ten golf leze docela do peněz - já nové hole, manželka nový "Norek" 🤭😂
 
Souhlas. Mně za dva roky, co jsem měl S40 a teď S62, zachytily všechny rány od Gap wedge po driver. Problém je u malých "žabek" S a lob wedge. Tam to chytne málokdy. A putter vůbec. Takže by stačily tři senzory. 😉
Tak dají se koupit jen tři senzory, nebo pak sada těch tuším 15ti kusů ;););)
 
Jako ty hodinky se mi líbí moc. Já už jsem si déle říkal, jestli nebude nový model, teď před Darovou jsem přemýšlel, jestli si neudělám nějakou radost (byl jsem vyřízený), a najednou se objeví nové hodinky. Sakra.
Ale myslím, že bych si tu radost udělat měl :D:D:D
Podle mě výměna za S60 dává smysl.
Je jen škoda, že že S60 nemají tepovku, to by se mi asi dobře přesouvaly ty hodinky k jinému uživateli :D:D:D
 
A jak to funguje, když těch senzoru je méně? V praxi? Pokud senzor, tak se do hodinek vybere ta hůl podle senzoru, nezávisle na doporučení?
 
A jak to funguje, když těch senzoru je méně? V praxi? Pokud senzor, tak se do hodinek vybere ta hůl podle senzoru, nezávisle na doporučení?
Funguje to tak, že tam, kde máš senzor, tak ti to automaticky přiřadí hůl. A tam, kde ho nemáš, tak zaregistruje úder a dá ti na výběr hůl, kterou jsi hrál, ale tu můžeš upravit.
Já ta takto mám, neboť mi nějaké senzory nefungují. Tam, kde funguje, je to bez problémů, u ostatních volím hůl.
 
A jak to funguje, když těch senzoru je méně? V praxi? Pokud senzor, tak se do hodinek vybere ta hůl podle senzoru, nezávisle na doporučení?
Ano, senzor je "svázán" s holí, takže pak nemusíš nic potvrzovat a hůl je k úderu přiřazena automaticky.
 
IMG_8609.jpeg
 
Pokud snímače, tak max. na wedge a putter.
Na plné rány všemi holemi funguje rozpoznání ran celkem spolehlivě a hůl obvykle hodinky (Fenix 6) i dobře „vyberou”, takže stačí jen potvrdit. Ale i výběr hole je rychlý (a to F6 mají jen tlačítka).
Snímače používám už pár let, fungují skvěle, ale právě na putteru mi přijde snímač zbytečný.
Je to jediná hůl, kde snímač často nezachytí krátké doťuky, ale hlavně data z putteru často neodpovídají realitě.
Garmin předpokládá, že vlajka je ve středu greenu, což sice lze ručně posunout, ale hrozně to zdržuje. V reálu je vlajka vesměs úplně jinde, což deformuje statistiku parů - přihraješ si metr od vlajky, která je někde na kraji, dohraješ a Garmin zaznamená, že jsi dal desetimetrový pat do středu greenu. Příště naopak, dáš dlouhý pat od středu je kraji a Garmin si myslí, že šlo o krátký doťuk.
Takže senzor putteru bych ušetřil jako první.
 
@Dalibor7: Díky za užitečné info. A dá se nějak na hodinkách chytře a intuitivně toto zadat hned v hodinkách, nebo je pak nutny to řešit v app? Myšleno patování. Třeba že počet párů a hned orientačně metry?
 
@Dalibor7: Díky za užitečné info. A dá se nějak na hodinkách chytře a intuitivně toto zadat hned v hodinkách, nebo je pak nutny to řešit v app? Myšleno patování. Třeba že počet párů a hned orientačně metry?
Nevím o takové možnosti, přímo v hodinkách se dá jen posunout vlajka ke správné poloze, ale posunování vlaječky prstem na displeji hodinek je fakt opruz.
V aplikaci se už zase nedá opravovat pozice vlajky, ani posunovat s ranami na greenu, lze tam jen měnit jejich počet. Proto si myslím, že statistika patování Garminu ukazuje správně jen průměrný počet tvých patů, ale počítání úspěšnosti krátkých/středních/dlouhých patů je už jen přesným součtem nepřesných dat.
 
@Dalibor7: Díky za užitečné info. A dá se nějak na hodinkách chytře a intuitivně toto zadat hned v hodinkách, nebo je pak nutny to řešit v app? Myšleno patování. Třeba že počet párů a hned orientačně metry?
Počet patů můžeš zadat po dohrání jamky, hodinky se tě zeptají (jak je to s nasazeným senzorem ale nevím).
 
Kazdopadne dat si sensor na wedge a vyresit tim, ze to nechyta chipy je dobry napad. Jdu hledat, kde se to doma vali 😀
Me to totiz kratke rany nebere skoro vubec a vzdy to musim rucne nahazovat.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom