Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Chytré hodinky, náramky (i/nejen pro golf)

Asi uz dost z nas zaznamenalo...

Docela drsne... nedavno jsme museli resit podobne napadeni v praci (poskytovatel systemu byl hacknut a vydiran... ), trvalo to 5 dni nez neco nabehlo... 🙁
Jj, našeho distributora taky. Jestli to není ten stejný. 😠
 
  • To mě mrzí...
Reactions: jan
Stále nepoužitelné, ten Garmin mi pořád dává další a další důvody proč ty Shot Scope koupit hned a nečekat na Vánoce.
 
G3 ale nemají ty sensory které snímají každou ránu na hřišti a nejdou ani dokoupit časem, protože v téhle verzi nejsou podporovány.

Nezbývá než čekat až bude opět skladem V3, dle jejich vyjádření na twitteru někdy na konci měsíce.

Chci tím nahradit Garmin a Gamegolf.
 
Chci tím nahradit Garmin a Gamegolf.

Nebude tě mrzet ztráta historie? Nebo už je nějaký standard, jak statistiky přetáhnout jinam?
 
Trošku jo ale to pohodlí mě láká víc, žádné pípání každé rány a budu nabíjet jen hodinky a nic dalšího.
Navíc jak se tu řešilo, Gamegolf evidentně hodili přes palubu, takže je bez podpory a nikdy nevíš kdy ho někdo vypne.
 
Btw. neznáte něco, co by podobné fungovalo společně s iwatch? Nechci mít už dvoje hodinky a iwatch mi vyhovují maximálně civilně. Nesnáším nabíjení více zařízení, než je nezbytně nutné.
 
Golf app uz trosku jede od vcera... ale velka stale nic
GARMIN
BDF69312-3A95-40F1-808C-1C360471F226.jpeg
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Máte někdo Samsung Gear S3 Frontier? Jak dlouho Vám vydrží baterka? Využíváte GPS z mobilu nebo máte mobil v bagu a GPS berete z hodinek? Mám tyto hodinky více než dva roky, ale až nyní je aktivněji používám. Nevím jestli tedy vyměnit baterku nebo ne, protože pokud beru signál z hodinek, tak reálně vydrží 13 jamek.
 
taky by se mi hodikly vase zkusenosti s apple watch a appky na golf, nasel jsme historicke vlakno, ale zajimaly by me aktualni zkusenosti a vyhody/nevyhody ruznych aplikaci, diky!
 
objednal jsem si dnes S42. Jestli bude fungovat autoshot včetně patů alespoň na 80%
Autoshot funguje na 100 %, paty na 0 %. Jen abys měl správná očekávání.
 
Autoshot funguje na 100 %, paty na 0 %. Jen abys měl správná očekávání.
Takže když budu hrát jednopaty a sem tam nějakej ten čip-in, tak se do 80% vejdu.... 🤣😜

Ty máš S42? U nás v Čechách jsou zatím jen na předobjednávku ... nebo jsem špatně hledal? Objednával jsem přímo na Garminu... ???
 
Ty máš S42?
Nene, měl jsem S40 a teď mám S62. Ani jedny paty neregistrujou, tak si myslím, že to bude stejně i u S42. Ale do detailu jsem parametry nestudoval, nevím jestli slibujou, že to budou umět. Jen bacha na který ruce je budeš mít, abys nedopadl jako @sepper 😂 Hraješ doprava, musíš je mít na levé ruce. Hraješ doleva, tak na pravé. Pak chytají všechny rány, vyjma těch patů. 😉 @Admin možná presuň do Garmin. 😉
 
Chci se zeptat zkušenějších - dostal jsem hodinky garmin s12, které jsem včera poprvé vyzkoušel a za celou hru jsem nezjistil, jak se dělá to, aby mi to potom vykreslilo ty jednotlivé rány v aplikaci. Počítal jsem s tím, že přijdu k míčku, kde pak na hodinkách něco zmáčknu a tím mi to zaznamená polohu míčku a 1., 2., 3., atd ránu.. Ve výsledku jsem si jen zaznamenal skóre, putty, trestné rány atd.. Neví prosím někdo, jak se zaznamenává ta pozice míčku? U @Mirek_62 jsem to myslím viděl.
 
Chci se zeptat zkušenějších - dostal jsem hodinky garmin s12, které jsem včera poprvé vyzkoušel a za celou hru jsem nezjistil, jak se dělá to, aby mi to potom vykreslilo ty jednotlivé rány v aplikaci. Počítal jsem s tím, že přijdu k míčku, kde pak na hodinkách něco zmáčknu a tím mi to zaznamená polohu míčku a 1., 2., 3., atd ránu.. Ve výsledku jsem si jen zaznamenal skóre, putty, trestné rány atd.. Neví prosím někdo, jak se zaznamenává ta pozice míčku? U @Mirek_62 jsem to myslím viděl.
Pokud se nepletu je potřeba v Golfovém nastavení zapnout "výzvy hole" a pro přesné měření mít hodinky na přední ruce(tam kde je rukavice).
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom