Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Náramkové hodinky na golfu. Ano nebo ne?

No nekup to - hodinky za 1850$ a ještě platit každý rok 1500,- Kč za přístup ke všem funkcím a upgrade appky [emoji2960]:down:
No pokud tohle někdo koupí, tak asi kvůli značce. A takovej nabob si nezaslouží nic jiného než podojit. A vypadá to, že už to pochopili i u Tag hujerů :)
Btw. Když to píšu, vzpomněl jsem si kolegu projekťáka z Belgické matky, má novej mercedes AMG. S dieselem 1.6, kterej jim dodává renault [emoji16] Takže v AMG už blbečky dojí taky.
 
ale tak to by psi mohl rict o jakemkoliv vyrobku...

to ze je to AMG s 1,6 tak toho moc nepodojili je to jen par okrasnych list a doplnku :)
Ano, AMG model je něco jiného, než AMG paket. AMG paket je většinou skutečně pár plastů a dalších zbytečností za pytel peněz.
 
ale tak to by psi mohl rict o jakemkoliv vyrobku...

to ze je to AMG s 1,6 tak toho moc nepodojili je to jen par okrasnych list a doplnku :)
Ale kdepak. Pokud si někdo koupí TAG hodinky, chápu ho. Jo, musí mít prachy, ale ty hodinky tu cenu mají.
Ale pokud je na tom TAG jen napsáno, uvnitř místo strojku šváb z číny stejnej jako v zařízení za 100$, smysl to nedává.
Že existuje AMG paket jsem netušil, já mám zafixovánu z minulosti, že AMG se rovná vytuněný medvěd s pořádným motorem..
 
Že existuje AMG paket jsem netušil, já mám zafixovánu z minulosti, že AMG se rovná vytuněný medvěd s pořádným motorem..
“Vypádá to jako AMG, ale AMG to není. Co je to?” - náhražka pro “socky” 🤭
Tyhle “pakety ala tuzing” jsou běžné i u jiných automobilek. Např. BMW nabízí pro svoje modely “M paket”.
Zřejmě prodej těchto paketů je natolik lukrativní, že to vyrovná i znehodnocení image skutečných AMG. 🤔:down:
 
TAG Connected jsou vlastne prvni “swiss” smart hodinky. Velky pocin.

Je to dobra volba pro lidi, co chteji klasicke hodinky a zaroven smart funkce. Mas moznost si tam dat jejich vzhled ciferniku atp.

Ad cena: je vice mene stejna jako jejich jine hodinky. Platis za design, sklicko, pouzdro, reminek a strojecek. Identicke mechanicke tagy carrera stoji o cca 1000 Eur vice (spise o dost vice), coz je vice mene hodnota strojku. Je to tedy ok cena.

A pokud se podivas, tak Garmin Marq stoji naprosto to same. A ted otazka: ma znacka garmin stejnou value jako tag pro identicky produkt?
 
Ani TAG ani garmin tu hodnotu nemá. Až to udělá Rolex nebo kdokoliv jinej, taky ji nebude mít. Za pár let budeš mít nefunkční zastaralý střep a je úplně jedno, jaké značky, jakého designu. Budeš nosit naramek s nápisem?
To u hodinek se strojkem neplatí.
 
Ani TAG ani garmin tu hodnotu nemá. Až to udělá Rolex nebo kdokoliv jinej, taky ji nebude mít. Za pár let budeš mít nefunkční zastaralý střep a je úplně jedno, jaké značky, jakého designu. Budeš nosit naramek s nápisem?
To u hodinek se strojkem neplatí.
Troufam si smele tvrdit, ze se mylis.
Za 10 let bude tag mit stale nejakou hodnotu, garmin nula. Je ale jasne, ze zcela nefunkcni a neopravitelny kram na tom bude blbe.

Rolex to neni, ale ten smart watche delat neplanuje. Btw. Rolex celkem pracne drzi vysokou value nizkych modelu tim, ze jich vyrabi strasne malo kusu. Poptavka prevysuje nabidku mnohaset nasobne... koupit v obchode lze jen pres waitinglist. Naopak ty jejich vyrazne drazsi/zdobene kusy casto ztraci na hodnote..
 
... Btw. Rolex celkem pracne drzi vysokou value nizkych modelu tim, ze jich vyrabi strasne malo kusu. Poptavka prevysuje nabidku mnohaset nasobne... koupit v obchode lze jen pres waitinglist. Naopak ty jejich vyrazne drazsi/zdobene kusy casto ztraci na hodnote..
V Dubaji prodávali “Rolexky” na každým rohu či ulici 🤭
 
Troufam si smele tvrdit, ze se mylis.
Za 10 let bude tag mit stale nejakou hodnotu, garmin nula. Je ale jasne, ze zcela nefunkcni a neopravitelny kram na tom bude blbe.

Rolex to neni, ale ten smart watche delat neplanuje. Btw. Rolex celkem pracne drzi vysokou value nizkych modelu tim, ze jich vyrabi strasne malo kusu. Poptavka prevysuje nabidku mnohaset nasobne... koupit v obchode lze jen pres waitinglist. Naopak ty jejich vyrazne drazsi/zdobene kusy casto ztraci na hodnote..
Se neshodneme no. Protože já tvrdím, že za 10 let budou smartwatch od TAG (i všech ostatních) naprosto nefunkční, tudíž se stejnou (nulovou) hodnotou.
 
Se neshodneme no. Protože já tvrdím, že za 10 let budou smartwatch od TAG (i všech ostatních) naprosto nefunkční, tudíž se stejnou (nulovou) hodnotou.
V tom mas recht, ale TAG nekdo vzdy sbira a tak to nejakou hodnotu mit bude, byt nic zazracneho samo..
 
V tom mas recht, ale TAG nekdo vzdy sbira a tak to nejakou hodnotu mit bude, byt nic zazracneho samo..
No, myslím, že sběratel si nad tím maximálně odplivne [emoji16] pro většinu myslím, že je svatokrádež, že se k tomuhle TAG snížil..
Ale lidí jsou různí, znám jednoho, kterej sbírá zase garmin navigace.
Pro mě osobně je tohle všechno spotřebák, který na pár let poslouží a pak bez lítosti letí do koše. Proto mám nějakou cenovou hranici, aby mi to za těch pár let bylo šumák..
 
No, myslím, že sběratel si nad tím maximálně odplivne [emoji16] pro většinu myslím, že je svatokrádež, že se k tomuhle TAG snížil..
Ale lidí jsou různí, znám jednoho, kterej sbírá zase garmin navigace.
Pro mě osobně je tohle všechno spotřebák, který na pár let poslouží a pak bez lítosti letí do koše. Proto mám nějakou cenovou hranici, aby mi to za těch pár let bylo šumák..
Vsak ok, dava smysl.
 
Mozna malinko prekvapi, ze TAG Connected je opravdu uspesny model. Tady o tom mluvi Jean Claude Biver (zijici legenda hodinarskeho prumyslu). O Connected mluvi od 13:28 a vysvetluje i cenovku...
Je tam i o one moznosti je konvertovat na mechanicke, pokud by clovek s nimi nebyl spokojen.

 
Upraveno:
Zajímavý článek, aneb co je dobré pro astronauty, mělo by být dobré i pro golfisty:)
 
... co je dobré pro astronauty, mělo by být dobré i pro golfisty:)

Ok :)
7132


 
Hodinky jsem dřív nosil od probuzení do zalehnutí zpět do postele. Od doby, co jsem začal hrát před šesti lety golf, jsem si je nejdřív sundávali na hru, abych je nakonec přestal nosit úplně.
Běžně 3 minuty odhaduji a protože s tempem nemám normálně problém, považuji hlídání času právě na golfu za zbytečné. Nejde přece o to, že by vyhrával ten, kdo hřiště zvládne nejrychleji 😉
 
Hodinky jsem dřív nosil od probuzení do zalehnutí zpět do postele. Od doby, co jsem začal hrát před šesti lety golf, jsem si je nejdřív sundávali na hru, abych je nakonec přestal nosit úplně.
Běžně 3 minuty odhaduji a protože s tempem nemám normálně problém, považuji hlídání času právě na golfu za zbytečné. Nejde přece o to, že by vyhrával ten, kdo hřiště zvládne nejrychleji 😉
Tak ona je otazka, kdo dnes nosi hodinky, aby vedel, kolik je hodin. 😂

Ale chapu... golf te muze odnaucit je nosit neb te nebavi je sundavat :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom