Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Náramkové hodinky na golfu. Ano nebo ne?

Neni Prim jako Prim :)
Třeba tyto 🤭
0543C587-0098-4B11-B6F4-1B0462A64E04.jpeg
 
Třeba tyto, ovšem čeká je GO, potom opět budou fešáci a dělat radost tikáním.
Skutečné hodinky jsou mechanické s pérovým pohonem , tzv natahovací.
CDE064A1-A15B-493B-A7DD-F9620DA9B516.jpeg
 
hodinky vypadaji super akorat jak poznat kolik je hodin :)

To bys od hodinek za 100 litrů chtěl takovou banalitu?😂

Ale jinak ta 1 je opravdu na pozici jedné hodiny a začátek slova Prim je na sedmé hodině.
 
To je prave na primech smutne... jedno je cina s cz znackem, druhe rucni vyroba nevalnych technickych parametru a kvality. Oboje je cenove mimo a mimo nasi zemi po tom nestekne pes. :(
 
So
To je prave na primech smutne... jedno je cina s cz znackem, druhe rucni vyroba nevalnych technickych parametru a kvality. Oboje je cenove mimo a mimo nasi zemi po tom nestekne pes. :(

Nevím, odkud bereš to hodnocení o "nevalných technických parametrech a kvalitě". To je vážně nesmysl.
 
So

Nevím, odkud bereš to hodnocení o "nevalných technických parametrech a kvalitě". To je vážně nesmysl.
Tak o hodinky se zajimam a kvalita Eltonu je celkem caste tema hodinarskych diskusi. Nic moc pozitivniho se clovek nedozvi.
Aby to nebylo vnimano jinak, nez je receno: Elton hodinky nejsou smejd. Jen jsou cenou jinde nez je rekneme svycarsky/japonsky standard.
Ano, je to CZ strojek... rucni malo vyroba... kazdy z nas mel asi jako prvni hodinky Primky... ale to na onom faktu nic nemeni.
Design nechamav na individualnim posouzeni. Mnoho imho naprosta tragedie, ale legendarni kousky ala Orlik Tobruk se mi i libi velmi.
Jestli se domnivas, ze jim krivdim, tak se zeptam na cokoliv zajimaveho, jedinecneho, materialove, kvalitativne vybocujiciho co defakto jakekoliv jejich hodinky maji...

All by all... velka skoda a ztracena prilezost. Nastesti tu mame Prokopa, broze, Seryna a dalsi... kazdopadne je to neci firma a znacka a ma pravo s ni nakladat dle sveho samo. Ja jsem pouhy jedinec a potencialni zakaznik.
 
Orlik Tobruk se mi i libi velmi
Dokonce jsou specializované fy na renovaci , dodáš opotřebováné i nefunkční, jsou schopni obnovit druhovýrobou z materiálu dle výběru O 316, měď , titan , .... pouzdro, sklo plast, líté, saphirové , dýnko průhledné , opracování strojku, gravirováním , zlacením, galvanizováním a výsledná cena je cca 1/4 nebo 1/3 podle co si navymýšlíš.
Dokonce stačí strojek a ciferník např Prim sport
 
Ja som stará škola a hodinky odkladám len v posteli. Preto ich mám niekoľko na rôzne príležitosti. Hodiniek, nie postelí :) Posteli som mal viacero za mlada a skoro ma to zničilo - tak teraz som už starý "mlado"ženáč a posteľ mám len jednu. Aj manželku.



Ale hodiniek mám 8 kusov (myslím náramkové a nie babkine kukučky) a paradoxne najmenej spokojný som s tými skoro najdrahšími ktoré vlastním. TAG HAUER ma sklamali a automaty zrejme nie sú pre mňa aj keď stáli ako moja motorka. A nie sú vhodné ani na golf. Mám aj keramické RADO, ktoré sú na batérie a veľmi dobre odolávajú poteniu ale zas dizajn je elegantný a antišportový 😄



Na golf mám Garmin Approach S60 ale ich výdrž je biedna. Svoju úlohu inak plnia dobre a na ihrisku pomáhajú.



Ale stále sa pozerám po hodinkách do práce a do spoločnosti, ktoré ma budú spájať s mojou golfovou vášňou a nebudú to hodinky za 30 tisíc ani za 3 tisíc (€). Lebo niekto by mi radil Rolex či Omega "lebo to nosí ten víťaz Masters" 😂
Mali by to byť klasické analógy a kľudne od bežnej módnej značky do 500€ ale nech majú nejaký golfový motív alebo funkciu. Máte nejaké tipy?







Tieto sú síce pekné ale sú to "iba" smarty a zas TAGy. Okrem toho tá cena za obrandované Garminy or TomTomy je ustrelená:

https://www.tagheuer.com/us/en/smar...tag-heuer-connected/45-mm/SBG8A82.EB0206.html





Celkom sa mi pozdávajú tieto "konfekčné"

https://hookandgaff.com/collections/golf-collection



Tieto britské majú dokonca 4 modelové rady a v rôznych farebných prevedeniach ciferníka aj materiálu náramku.
https://www.etiqus.co.uk/shop/sport-tour

Tie nemá nikto? Asi najviac spĺňajú moje kritériá...


PS:
Škoda že sa už nerobia takéto kúsky 😍
https://www.worthpoint.com/worthopedia/fossil-golfer-watch-vintage-golf-1911551006
 
Dobrý den. Chtěla bych manželovi koupit tyto hodinky ale bojím se, že je rychle rozbije. Chci, aby je právě mohl mít k golfu. Oplatí se mu koupit tyto hodinky a nebo nemám riskovat a koupit nějaké levnější? Moc se v hodinkách nevyznám, takže budu moc ráda za doporučení :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom