Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČGF v době koronoviru informuje

1.4.2020 (15:00) Kalendář akcí ČGF - zrušení dubnových akcí

Technický úsek STK ČGF dnes (bez náhrady) zrušil tyto turnaje plánované na duben 2020:
  • 1. Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour (24. – 26. dubna 2020, Beřovice)
  • 1. Národní Golfová Tour Mládeže pod záštitou předsedy ČOV (25. – 26. dubna 2020, Poděbrady)
  • 1. GPA Czech Mid & Senior Tour (29. – 30. dubna 2020, Černý Most)
O osudu dalších akcí bude rozhodnuto 15. dubna 2020.

více viz: https://www.cgf.cz/cz/pro-media/pro-media/aktuality/2646-dubnovy-program-kalendare-cgf-byl-zrusen
 
A já se tak těšil na Čerňák na GPA :oops:
 
A já se tak těšil na Čerňák na GPA :oops:

Máš kliku, že to zrušili, protože už jsem na tebe byl rozcvičenej:-D
 
Ja te tam vezmu, kdyz se tak tesis ;)
Ale já tam nechtěl vzít, já chtěl hrát :cry:
 
Máš kliku, že to zrušili, protože už jsem na tebe byl rozcvičenej:-D
Nabalenej jak pumpa na bugině? 🤭
 
Pro pořádek doplním... i akce mládeže na duben zrušeny.

1.4.2020 (18:40) Kalendář akcí mládeže ČGF - zrušení dubnových akcí

Regionální komise mládeže STK ČGF zrušily všechny mládežnické turnaje plánované na duben 2020.
 
5.4.2020 (7:08) Program Antivirus - MANUÁL

Dokument Právní komise ČGF, který obsahuje aktuální informace k programu Antivirus (cílený program podpory zaměstnanosti) a odkaz na manuál, který vydalo MPSV.

PS: Stav k 3.4.Po odkazem výše je 3. stránkový dokument ve formátu pdf. Přikládám 3. stranu, přehledovou tabulku, většina z nás pro zajímavost, že není prdel se v tom vyznat.

Výstřižek.JPG
 
7.4.2020 (0:21) - Otevření venkovních sportovišť

Právní komise ČGF (PK) se ve zrychleném režimu zabývala posouzením stavu poté, co Ministerstvo zdravotnictví ČR (MZ) vydalo dvě nová Mimořádná opatření, související s venkovními sportovišti.

V této chvíli bohužel PK konstatuje, že - patrně nedomyšlením legislativců na MZ - je stav takový, že neumožňuje prodej hracích fee. Bude tedy nutné tuto otázku vyjasnit, neboť je zřejmé, že tento stav provozovatelům hřišť, přes to, že se podařilo dosáhnout otevření sportovišť, nebude připadat uspokojivý.




1.JPG
2.JPG
 
Btw. jak vnímáte tyto dokumenty čgf? Jsou pro vás osobně přínosné, vidíte jejich užitečnost směrem ke svým členům (tzn. klubům) a potažmo i pro nás, hráče?

Zaregistroval jsem na tuto aktivitu čgf jak pozitivní ohlasy, tak i kritické (že toho dělá málo, nebo naopak pozdě, že věci řeší, neřeší, řeší blbě, že jsou to jen doporučení a že má víc myslet na své členy a hledat cesty, jak využít možností, které jsou a nejsou přímo zakázany... atd).
 
Já to vnímám velmi pozitivně. Pokud se pokusím dát stranou to, že to připravuje tchán, tak je naprosto skvělé dostávat ty informace v podstatě současně s tím, jak je samotná Vláda vyhlašuje. Sleduji na FCB řadu jiných oblastí a v řadě z nich je ta informovanost naprosto žalostná, dávno neplatná nebo v nejlepším možném případě žádná. V tomto má za mne ČGF velký palec nahoru.

A to, že se některá nařízení dají vykládat různě? No jasně že dají, jako všechna nařízení, která kdy byla vydána.
 
Btw. jak vnímáte tyto dokumenty čgf? Jsou pro vás osobně přínosné, vidíte jejich užitečnost směrem ke svým členům (tzn. klubům) a potažmo i pro nás, hráče?

Zaregistroval jsem na tuto aktivitu čgf jak pozitivní ohlasy, tak i kritické (že toho dělá málo, nebo naopak pozdě, že věci řeší, neřeší, řeší blbě, že jsou to jen doporučení a že má víc myslet na své členy a hledat cesty, jak využít možností, které jsou a nejsou přímo zakázany... atd).
já smrkám (opraveno "smekám") před právní komisi - myslím, že to umím posoudit a moc mě těší, že po dlouhé době vidím někoho, kdo umí to, co dělá
 
Upraveno:
Využiji vlákno, protože to souvisí... Byt info je od PGA.

 
Bral jsem si na Velikonoce PC detox volno, takže trochu opožděně:

---
10.4.2020 (19:55) - Výkladové stanovisko NSA a Právní komise ČGF

Zajisté nemusíme připomínat, jak byl čtvrtek (9.4.2020) bohatý na informace týkající se znovuotevření venkovních sportovišť. Dovoli jsme si určitý časový odstup, situace se uklidnila a v zásadě vyjasnila. Nutno však podotknout, že pro golf se toho až tak moc nezměnilo.

---

Druhý dokument ČGF, screeny:


1.JPG
2.JPG
 
21.4.2020 (18:07) - Počet hráčů ve flightu a roušky / Turnaje
První dokument - ohledně počtu lidí ve flajtu a roušek:

1.JPG
2.JPG
2.JPG


A pokud zadate link na turnaje, tak:

turnaje.JPG
 
Předpokládám, že v e-cartu, který není výslovně zmiňovaný, si prostě hráči, co nejsou rodina, nasadí roušku....
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom