Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Čechy vs Morava - RyderCup 19.jamky?

Stav
Uzamčeno.
Pro ubytované je celodenní fee . A tak se dá odehrát i více zápasů. Takovej Honza Všudehrál by určitě zvládnul i 45 jamek. :p
 
Já myslím, ze ve výsledku půjde o to, kdo si vezme červené a kdo modré triko 19 jamky. Regionální příslušnost je asi až to poslední co by me trápilo :cool: ale pokud si na me kapitán vzpomene tak preferuji modrého.....protože modří už vědí :D:D:D
 
Golf balíček tuším mají i na Bohdanči. Já jsem tedy případně letos pro Bohdaneč. Týmová trika. Oddělené sprchy. Sele na grilu...

Ryder Cup se hraje jako jamkovka na max 18 jamek. Takže 45 jamek nedá i kdyby chtěl! [emoji23]

Jeeee já se těším!!!!

Doprovod. Caddy. Fotografy. Plavky s sebou!
 
Golf balíček tuším mají i na Bohdanči. Já jsem tedy případně letos pro Bohdaneč. Týmová trika. Oddělené sprchy. Sele na grilu...

Ryder Cup se hraje jako jamkovka na max 18 jamek. Takže 45 jamek nedá i kdyby chtěl! [emoji23]

Jeeee já se těším!!!!

Doprovod. Caddy. Fotografy. Plavky s sebou!
A k tomu selátku jedině místní pivo. Lobuji za Krumlov.:)
 
A k tomu selátku jedině místní pivo. Lobuji za Krumlov.:)
S Krumlovem nas Ostravaci zabijou :D
 
Kdyby něco, tak jsem taky pro Krumlov. Tam to už znám a oni mě taky (myslím v dobrém) :D:p Ubytování bezva a hřiště to samé.
 
Je pravda, že Krumlov má všechno na místě. Ubytování. Žrádlo. Hřiště. Bazén... no. Je to dilema.
 
Je pravda, že Krumlov má všechno na místě. Ubytování. Žrádlo. Hřiště. Bazén... no. Je to dilema.
Ja jsem pro kazdou spatnost, mozna ten krumlov je lepsi, kratsi, vse na miste, ale pro vychodnare je to dost z ruky :D
 
A můžeš mi říct kdo proti němu bude hrát jamkovku...?:):):):):)
@Helldriver se mnou dnes jamkovku na Lisnici hral A/S, kdyz pominu deatil, ze to sli s @Lefty jako texas, tak dobry :D
 
Ja jsem pro kazdou spatnost, mozna ten krumlov je lepsi, kratsi, vse na miste, ale pro vychodnare je to dost z ruky :D
Právě čekám, kdy se ozve @Zuziky nebo někdo další, jaké že lokality si tu vymýšlíme. Ale buď jim je to jedno nebo ještě nestihli přečíst :D
 
@Helldriver se mnou dnes jamkovku na Lisnici hral A/S, kdyz pominu deatil, ze to sli s @Lefty jako texas, tak dobry :D
Takového týpka co na Líšnici na 7ce, par 5 druhou ranou přestřelí green "SEDMOU ŽELEZEM ":eek: není nutné se bát. Ono mu to tam totiž nepadá a tak je jedno jak je dlouhej.:D Klidně si ho podám. " za nás, za Jižany"
 
Já se hlásím jako fanoušek, týlové zabezpečení, fotograf, první pomoc, či co bude potřeba. :D
 
Let's play Ryder Cup! [emoji6]
3f9397941e568b0c7a6067aa42655617.jpg
fd11a572d411a35969bad9a5ccc18fb1.jpg
3b15e2fd922e2a8abaef6309aacb0026.jpg
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom