Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Requo Cup 2017 19.jamky: víkend 13. - 15.10.2017 na Kunětické hoře

Stav
Uzamčeno.
Ale online zpravodajstvi pro rodinne vezne katastrofa!! :D

Jj, víš jak, já původně chtěl, víc a bylo by to boží, dokonce jsem uvažoval i o online přenosu z pole, online reportáže, ale nějak na to nebyla na konec chuť, bylo moc hezky na to koukat do mobilu. :) Příště to bude lepší.

A málem bych zapomněl, Český tým získal právo vybrat lokalitu a místo pro závěrečný slavnostní večírek 19.jamky, kde jim bude oficiálně a slavnostně předán pohár s vypsanými jmény všech hráčů českého, tedy vítězného týmu. :) Domluvím se s @JanKostalCZE o termínu a místu? V jednom z termínů sobota 18.11. nebo 25.11., kdy ještě nejsou v plném proudu různé varianty vánočního šílenství.
 
Upraveno:
Český tým získal právo vybrat lokalitu a místo pro závěrečný slavnostní večírek 19.jamky, kde jim bude oficiálně a slavnostně předán pohár s vypsanými jmény všech hráčů českého, tedy vítězného týmu. :) Domluvím se s @JanKostalCZE o termínu a místu?
Tipuji driving na Rohanu :D
 
Myslím, že celá akce dopadla výborně.
Náčelník našel v neděli své boty 20 centimetrů vedle sebe na drivingu po té, co s nimi z pokoje č.5 v pozdních nočních hodinách, zadrivoval TeachingPRO z moravského týmu. Holt je vidět, že to má v ruce.:D Zapomenutý telefon (jak jinak než opět v nočních hodinách), jsme náčelníkovi s @RobertSlajs uchovali přes noc v našem pokoji, byť od sedmi hodin neustále vyzváněl a rušil náís ve spánku. Nakonec jsme ho zpět vrátili usměvavému majiteli. Ještě že bugyny nemají kontrolku chlastu, jinak bysme byli na hřiští bez proviantu :)
@JanKostalCZE se pomazlil aspoň krátce v neděli na místě s pohárem, než mu ho opět náčelník odebral a my ostatní z českého týmu, jsme si odvezli malé pohárky.
Velký dík @Zuziky, za přivezení moravského týmu a hlavně, že nám ukázala, že golfový profík, je jen člověk z masa a kostí a není to žádný asketa.... Ti co byli, vědí :D
Já hodil bag do kouta a už ho do jara nechci vidět, ba ne, za chvíli ho vezmu na milost a začnu zase trénovat ;)
Díky
 
Upraveno:
Tipuji driving na Rohanu :D
Jsem @RobertSlajs navrhoval, že se sejdeme na Rohanu a zahrajeme si hru tref svého kapitána pči sběru míčků. Vklad bude lahev kofoly, kdo trefí získá vše, pokud nikdo, získá sběrač. Tal to můžeme spojit :D
 
Jsem @RobertSlajs navrhoval, že se sejdeme na Rohanu a zahrajeme si hru tref svého kapitána pči sběru míčků. Vklad bude lahev kofoly, kdo trefí získá vše, pokud nikdo, získá sběrač. Tal to můžeme spojit :D
A Honza nebude srab a bude to sbirat pekne rucne...
Preci veri svemu tymu! :D
 
Díky všem za perfektní víkend, bude mi ctí se příští rok opět dostavit (samozřejmě pokud budu nominován) a dle svých nejlepších možností a schopností pomoci kterémukoliv týmu;) A to jak na hřišti, tak i na pokoji č. 5:D
 
Rozhodně to byl skvělý víkend!!! Díky mi, že jsem tam byl a všem ostatním za důvod tam být a chuť se vrátit [emoji4]
ff4667f054f75926ff33824e549fac64.jpg
499c99ff56ea2759390c636ad2c28132.jpg
ce9b521ec24c10f6b2c39f0a396a963c.jpg
2a9541a8529f0f5e939e8726c4925c06.jpg
c21107e5e1d30780a6b131b39b022f62.jpg
e4082fbfa26cc87566f9f1562453abc7.jpg
6c0d31db86aa71982b4d68461737119a.jpg
5902fa217a521ed8db2e3c72dd8ea4a8.jpg
e6301943d6bc25a4175c6bfb1103d5cd.jpg
 
Ještě jsme nestihli vybalit doma, a bohužel v autě zůstala nabíječka na notebook, takže Kristýna Vám účastníkům napíše až večer.
Nicméně, pokud máte fotky a je jich více, prosím, zašlete nám je na email info@19jamka.cz, přidáme je pak k ostatním hromadně, případně mě, nebo @kristyna pošlete link, odkud je můžeme stáhnout.

Do konce toho týdne dáme dohromady finální galerii. :)
 
Myslím, že celá akce dopadla výborně.
Náčelník našel v neděli své boty 20 centimetrů vedle sebe na drivingu po té, co s nimi z pokoje č.5 v pozdních nočních hodinách, zadrivoval TeachingPRO z moravského týmu. Holt je vidět, že to má v ruce.:D Zapomenutý telefon (jak jinak než opět v nočních hodinách), jsme náčelníkovi s @RobertSlajs uchovali přes noc v našem pokoji, byť od sedmi hodin neustále vyzváněl a rušil náís ve spánku. Nakonec jsme ho zpět vrátili usměvavému majiteli. Ještě že bugyny nemají kontrolku chlastu, jinak bysme byli na hřiští bez proviantu :)
@JanKostalCZE se pomazlil aspoň krátce v neděli na místě s pohárem, než mu ho opět náčelník odebral a my ostatní z českého týmu, jsme si odvezli malé pohárky.
Velký dík @Zuziky, za přivezení moravského týmu a hlavně, že nám ukázala, že golfový profík, je jen člověk z masa a kostí a není to žádný asketa.... Ti co byli, vědí :D
Já hodil bag do kouta a už ho do jara nechci vidět, ba ne, za chvíli ho vezmu na milost a začnu zase trénovat ;)
Díky
profik vas vsechny moc zdravi !!!! :) prave mi v kanclu prisednul vlasy :D a slibil, ze si dneska udela regitraci tady :)
 
Pro pořádek, song vítězného týmu, tzn. Češi!


Moravě a Slezku jsme vybrali Jožku, nicméně prý chtěli něco jiného a nevím co, prosím @Zuziky o nápravu! :-D

 
A když jsme u těch videí, tak vlastně kdo nebyl neviděl videozdravice! Od těch z jamky, co nemohli dorazit a poslali pozdrav - díky za ně patří @karlos, @jan a @mkopcak! Tak tady jsou - v plné verzi a necenzurované! Prostě, byla to show!



 
Pochval a díků už snad zaznělo dost, tak bych zmínil i některé mínusy:
Hřiště je dlouhé
Ten víkend byl krátký
Nepřinesl jsem týmu Morava & Slezsko žádný bod
Mínus 3 míčky (všechny v tom proklatém rybníku na 17)
Další mínus zaznamenal můj bankéř, prosím příště ať je proshop zavřený
Vlastně jsem skoro nefotil, tak mám jedinou fotku
Ty headcovery na putter jsou prostě nepoužitelný
Příště pojedu zas
upload_2017-10-16_14-52-12.png
 
Pochval a díků už snad zaznělo dost, tak bych zmínil i některé mínusy:
Hřiště je dlouhé
Ten víkend byl krátký
Nepřinesl jsem týmu Morava & Slezsko žádný bod
Mínus 3 míčky (všechny v tom proklatém rybníku na 17)
Další mínus zaznamenal můj bankéř, prosím příště ať je proshop zavřený
Vlastně jsem skoro nefotil, tak mám jedinou fotku
Ty headcovery na putter jsou prostě nepoužitelný
Příště pojedu zas
Zobrazit přílohu 2931

Hele, moje nohy! :-D Můžu ale říct, že ten headcover na driver je fakt docela příjemný a kdo z váš může říct, že měl nohy v headcoveru profíka. Když mi vyhodil boty z okna, že jo... :)
 
I přesto, že díků zde padlo už dost, tak jich ještě pár přihodím ;)
Nejprve všechnu čest organizátorům, bylo to naprosto perfektní a hlavně zásobování slivovicí a pivem na hřišti nemělo absolutně chybu :)
Musím říct, že jsem si užil veškeré souboje, kterých jsem se za ty dva dny intezivního golfu zůčastnil a za to fakt velký dík všem proti kterým jsem si mohl zahrát a samozřejmě i mému parťákovi z týmu Moravy :)
Myslím, že se nás sešla fakt skvělá skupina lidí a už teď se těším na další ročník!
Každopádně se potvrdilo, že my moraváci se toho nebojíme a umíme mimo golfu i pořádně zapařit :D:D:D
 
Woe já už chci znát termín!!!! Ať se mohu, tradičně, ptát - UŽ TAM BUDEM??????? Tentokrát si ale vezmu dvoulůžko bez maséra.
 
Woe já už chci znát termín!!!! Ať se mohu, tradičně, ptát - UŽ TAM BUDEM??????? Tentokrát si ale vezmu dvoulůžko bez maséra.
Nebo vyměnit maséra za masérku :p
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom