Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Čechy vs Morava - RyderCup 19.jamky?

Stav
Uzamčeno.
Tohle vyšít bude asi dost problém. To je zralé na tisk. A tam to vidět půjde. Si myslím. Variantu bez udělám i tak.
 
Tak děkuji za poctu, RequoCUP, nu dobrá, proč ne. Alespoň se můžu pyšnit, že to je můj pohár, i když ho nikdy nevyhraju. :-D Davide, za mě supr, já bych se k připomínkám přidal, resp. náměty:

- u moravy ten černý flek vypadá divně, jasně, vím proč tam je, ale je vidět hrozně malý kousek, možná golfistu víc posunout na lva, aby toho černého bylo vidět víc
- 19.jamka - tam by se šelo příp. i české golfové forum. A potom varianta na nášivku bez toho malého písma, které asi nebude vidět... ?

Jinak moc pěkné. Měl jsem obavy, kde budu shánět ten rydercup pohár, když by byl v logu. :)
budes si muset navrhnout vlastni Requo pohar :)
 
budes si muset navrhnout vlastni Requo pohar :)

Jj, něco vybereme. Přemýšlel jsem u poháru ala stanleycup, že by se tam na destičky pak přidavaly nicky výherního týmu, ale nevím, nevím. To se dělá na podstavec, ne? Tzn. pohár, a nějaký dřevěný podstavec, na který by se dávali ty destičky. :)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom