Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Cart bag OGIO

Nevím přesně, jaký držáky myslíš.
Ale dnes mi přišel, tak jen částečné info pro případné zájemce. Bag vypadá celkem robustně, hlavně při pohledu zhora, díky uspořádání 15. komor na jednotlivé hole, ale je překvapivě lehký. Teď jsem měl clicgear cart bag a to taky nebylo žádné tintítko. Zaujalo mě právě to rozdělení komor po celé výšce a jak to ve skutečnosti funguje mě hodně potěšilo, přesně tak jsem si to představoval. Hole se nedotýkají a manipulace je skvělá. U starého bagu jsem někdy musel hole pracně přerovnávat, aby zapadly až na dno nebo naopak, aby šly vůbec vyndat. Občas to byla docela otrava a taky hrozilo poškození gripů, čehož jsem se nyní snad zbavil. Možná zítra vyzkouším poprvé bag při hře, ale myslím, že to bude ok.
Jestli myslíš ty uši nahoře, tak ty ničemu nevadí a zase perfektně ulehčují případnou manipulaci s bagem. Uspořádání kapes a jejich funkčnost vyzkouším až v provozu, ale myslím, že pro běžného, rekreačního golfistu bude vše v pořádku.
Bag je v pohodě. Co se týče umístění holí ( 15 kapes je asi zbytečně moc, když je povoleno mít na hru 14 holí, ale zase je kam dát třeba lovítko nebo nějaké ty pomůcky na trénink, širší kapsa na putter je skvělá, tu jsem chtěl mít ) a jejich manipulace je vše bezva. Mám ale trošku výhrady ke kapsám, i když jde hlavně o zvyk. Kapes je málo, aspoň u mého typu ogia. Clicgear byl mnohem lepší. Tři čelní kapsy u Ogia jsou zbytečně velké, rozhodně bych uvítal menší a větší počet. Velkých předmětů na golf moc nevozím a například na pití by stačila jedna větší. Naopak drobností mívám hodně a tak to budu muset řešit například rozdělením do sáčků a krabiček ( míčky, držák na deštník, brýle, označovač na míčky, týčka, klíč na hole, náplasti, léky atd., atd. ). Dvě velké boční kapsy jsou asi ok, ale malá kapsa na cennosti ( peněženka, mobil apod. ), je zbytečně hluboká a podle mě by mohla být rozdělená na dvě menší. Kryt na hole proti dešti v designu bagu je moc pěkný, ale malá výhrada by se našla: je hodně silný a pevný a určitě bude prakticky nepromokavý, ale dost špatně se dá ohrnout, tak aby při manipulaci, když neprší, nepřekážel. Raději jsem ho napoprvé odepnul, nerad bych, aby mi hned na začátku používání povrch popraskal, čehož jsem se u toho slabšího obávat nemusel. Ale je to zase úkon navíc. Zatím jsem spokojen tak napůl. Bag je pěkný, lehký , na hole super a na vozík clicgear pasuje dobře a to ostatní uvidíme časem, jde o zvyk.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom