Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tichy golfovy bag

DVOtom

Nováček+
Jméno
Tomas
Přijmení
Dvorak
Klub
Olomouc
HI (HCP)
37
Zdravim vsechny nadsene hledace micku v podzimnim listi 😄😄😉😉

Vanoce se blizi a tak uvazuju, co si nadelit. Uz delsi dobu me trosku na golfu zlobi takove to cinkani holi v bagu a je jedno jestli na zadech, na voziku nebo i na bugyne.
Trochu jsem hledal a nasel BIGMAX. Hledam teda cart bag, na zadech uz asi nic tahat nechci. 😉


Ale at koukam, jak koukam, pripadne mi to, ze je to vyrobeno pro RH a moje leve tam nebudou moc dobre sedet.

Nemate s nejakym podobnym TICHYM bagem zkusenost ? Nebo nejake doporuceni ?
 
12626EFD-A6CA-4E18-89A4-803E026706AB.jpeg
C399C7A8-C219-4E46-A6BD-82B8AB3BADC5.jpeg
 
Já vybíral mezi BigMax a Bennington, vyhrál Bennington. Primárně proto, že varianta vodotěsná byla skladem, u BigMax jen voděodolná. Spokojenost maximální. I moje o palec a půl prodloužené hole do toho sedí. Z toho jsem měl strach, proto jsem to chtěl před nákupem vyzkoušet.
Jen je třeba si uvědomit, že bag je o hodně vyšší a v autě to zabere víc místa. Na délku se to nevešlo dobře ani do superba kombi (s vyndaným driverem), se starým bagem vpohodě. Na šířku pouze v místě kapes za podběhy kol, totéž v kodiaqu..
 
Já vybíral mezi BigMax a Bennington, vyhrál Bennington. Primárně proto, že varianta vodotěsná byla skladem, u BigMax jen voděodolná. Spokojenost maximální. I moje o palec a půl prodloužené hole do toho sedí. Z toho jsem měl strach, proto jsem to chtěl před nákupem vyzkoušet.
Jen je třeba si uvědomit, že bag je o hodně vyšší a v autě to zabere víc místa. Na délku se to nevešlo dobře ani do superba kombi (s vyndaným driverem), se starým bagem vpohodě. Na šířku pouze v místě kapes za podběhy kol, totéž v kodiaqu..
Toho Benningtona mám taky - tichost super, ale tím to tak končí... Dostat se do některých kapes by mělo i dítě problém, nad kapsama krycí "trny" proti dešti se skvěle zapíchnou do těla pro rychlý přenos bagu, zapnout pásky na vozejku zkrze cart-popruh-kapsu je pekelná zkouška trpělivosti, je velkej a těžiště má tak vysoko, že převáží občas i masivní ClicGear... No za tu cenu už bych do něj nešel :D
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Toho Benningtona mám taky - tichost super, ale tím to tak končí... Dostat se do některých kapes by mělo i dítě problém, nad kapsama krycí "trny" proti dešti se skvěle zapíchnou do těla pro rychlý přenos bagu, zapnout pásky na vozejku zkrze cart-popruh-kapsu je pekelná zkouška trpělivosti... No za tu cenu už bych do něj nešel :D
Pásky na vozejku jsou opruz, teda ten horní. Beru to jako daň za tu výšku, jinak to asi moc nejde. Už jsem si našel graf na to.
Kapsy jsou opruz, nicméně to bylo u motocaddy vodotěsného stejné (ten špatný přístup) a tam navíc odcházely zipy.
Celkově jsem spokojenej, letos jsem zmoknul tolikrát, že to nepohodlí s tímto bohatě vynahradí to sušení vnitřku a všech věcí v bagu po dešti.
Co je na něm naprd je externí trubka na patr, je blbě odvodněná a drží se na dně voda při slejváku.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom