Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

TaylorMade Burner Plus

oléGiba

Nováček+
Ahoj,

docela náhodně jsem našel na Bazoši níže uvedený set v top stavu (prý dvakrát hrané) a dokonce prodloužený, už ho mám zarezervovaný na zkoušku. Nemáte někdo s těmi holemi zkušenosti zda jsou vhodné pro začínajícího golfistu a něco mi odpustí?


Díky.

Honza
 
Ahoj,

docela náhodně jsem našel na Bazoši níže uvedený set v top stavu (prý dvakrát hrané) a dokonce prodloužený, už ho mám zarezervovaný na zkoušku. Nemáte někdo s těmi holemi zkušenosti zda jsou vhodné pro začínajícího golfistu a něco mi odpustí?


Díky.

Honza
TM Burner Plus jsem měl od HCP 54 do cca 25, hodně mi vyhovovaly, jednoduchý na trefení, vzdálenost taky dobrá, odpouštěly, vlastně ani nevím, proč jsem je poslal dál...jo, už vím, NUTNĚ jsem potřeboval kovaný Mizuno :D:D:D Za sebe určitě doporučuju, jen to bude model tak z roku 2008 / 2009, nebo tak nějak, tak mě pobavila informace od prodejce dvakrát hrané :D
 
Tak z tech fotek vypadaj dobre. Lidem se v garazich vali veci. Pokud budou shafty v rozmezi regular-stiff tak si myslim ze je to taky fajn volba, tyhle zeleza byly hodne popularni a technologicky porad v pohode obstojej.
 
Tak už je mám doma - borec je měl asi 8 let v garáži, hrál s nimi 2x a pak si vyhřezl plotýnky a už nehrál. Fakt jsou nové, stejně jako bag...radost obrovská, ještě, aby to lítalo :)
To zní jako auto po německém důchodci😉
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom