Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa teetime - Hodnocení golfových hřišt v ČR

Já ho měl vyplněný za 3 minuty a je to normální anketa na hodnocení hřišť, kterých jsem již v minulosti vyplňoval na různých serverech poměrně dost. Nevím v čem je u jiných problém. A už vůbec jsem z toho nevypozoroval, že by měl někdo snahu něco zpoplatňovat.

Jo,jo, taky jsem to revidoval v předchozím komentáři.
"Teprv teď jsem si všim tohoto obrázku. To co jsem vyplňoval já bylo něco úplně jinýho, tohle jsem ještě neviděl."
 
dneska to přišlo, tak jsem si pochválila naše hřiště :p
 
dneska to přišlo, tak jsem si pochválila naše hřiště :p
Jj....taky jsem si Bolku pochválil...a k tomu ještě Č.Lípu a Grabštejn. protože to po mě chtělo max. tři hřiště, kde jsem loni hrál nejčastěji....
 
Já ho měl vyplněný za 3 minuty a je to normální anketa na hodnocení hřišť, kterých jsem již v minulosti vyplňoval na různých serverech poměrně dost. Nevím v čem je u jiných problém. A už vůbec jsem z toho nevypozoroval, že by měl někdo snahu něco zpoplatňovat.
On je možná zavádějící název vlákna. Mě (asi v lednu nepamatuji se přesně) přišel dotazník od TeeTime, který opravdu směřoval k tomu, abychom řekli za co jsme ochotni platit a co by TeeTime museli přidat, aby to bylo akceptovatelné a jakou sumu si představujeme.....
Já to vlákno původně pochopil, že se jedná o stejný mail, až dle obrázku vidím, že jde o dvě různé ankety.
 
Ja to tedy prosel cele, ale ten kdo to sestavoval asi nebyl uplne z oboru, pripadne netusim co chteli zjistit.
Nektere veci jsem si i ulozil, neb mi to prislo opravdu vtipne... napriklad nuceni hodnoceni vzdalenosti ubytovani od hriste. :D
 
Mě přišel dotazník bez náznaku cokoliv zpoplatňovat, jen hodnotit hřiště. Tak jsem je vychválila, hlavně to naše :D:D:D Ale byl to docela opruz, docela dlouhý na můj vkus.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom