Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa teetime - Hodnocení golfových hřišt v ČR

jan

Guru fóra
Klub
Pysely
HI (HCP)
26.7
Tak jsem si otevrel anketu teetime... z toho musi byt skvele zavery vazne :-/
 
Tak jsem si otevrel anketu teetime... z toho musi byt skvele zavery vazne :-/

Co je anketa teetime?
 
To je dotazník, co rozesílá TeeTime. Zjednodušeně jde o to, že se snažej zjistit co by se asi stalo, kdyby se zpoplatnili.
 
Já ho vyplňoval asi už před dvěma měsícema.
 
Na blbou otázku, blbá odpověď ... předpokládám, že většina jim jako já napsala, že v ten okamžik to přestanu používat.
 
Taky přišlo do emailu - nevyplňoval jsem. Zasekl jsem se hned na první otázce. :-D Resp. přečetl jsem si zadání a pak vysvětlivku, pak jsem o tom chvíli přemýšlel a už jsem vyčerpal pětiminutový limit, který jsem dle tvůrců dotazníku tomu měl věnovat. :)

Výstřižek.PNG
 
Preposlete mi ten mail nekdo prosim??
 
Ho..o vydržíte, mladý netrpělivý pušky ... já to zvládnul celý :p
 
No, jestli jsme reprezentativní vzorek a takhle to zazdí většina, tak to bych pak chtěl být ten, kdo si vytvoření tohoto dotazníku zaplatil a chce z toho dělat nějaké relevantní závěry. :)
 
No, jestli jsme reprezentativní vzorek a takhle to zazdí většina, tak to bych pak chtěl být ten, kdo si vytvoření tohoto dotazníku zaplatil a chce z toho dělat nějaké relevantní závěry. :)

No protoze jde o aktivitu czechtourism, tak bych si tipnul, ze jsme to zaplatili my vsichni:)
 
No protoze jde o aktivitu czechtourism, tak bych si tipnul, ze jsme to zaplatili my vsichni:)
řekl bych že to bude navíc z EU....
 
Taky přišlo do emailu - nevyplňoval jsem. Zasekl jsem se hned na první otázce. :-D Resp. přečetl jsem si zadání a pak vysvětlivku, pak jsem o tom chvíli přemýšlel a už jsem vyčerpal pětiminutový limit, který jsem dle tvůrců dotazníku tomu měl věnovat. :)

Zobrazit přílohu 4220

Teprv teď jsem si všim tohoto obrázku. To co jsem vyplňoval já bylo něco úplně jinýho, tohle jsem ještě neviděl.
 
Já ho měl vyplněný za 3 minuty a je to normální anketa na hodnocení hřišť, kterých jsem již v minulosti vyplňoval na různých serverech poměrně dost. Nevím v čem je u jiných problém. A už vůbec jsem z toho nevypozoroval, že by měl někdo snahu něco zpoplatňovat.
 
Nevím v čem je u jiných problém.

Třeba v lenosti, nechuti, nelibosti atp. Já jsem o první otázce přemýšlel a prostě, nevěděl jsem, jak jí bez komentáře vyplnit, aby za mě odpověď měla nějakou vypovídací hodnotu. Tak jsem se na to vykašlal. Pokud se na ní vykašlalo více lidí, z různých důvodů - což je zde v reakcích naznačeno a v průběhu ankety, ať už z libovolného důvodů kdokoli jí nedokončili, tak znamená, že jsem přišel o hodnotný názor (který jsem na začátku dokázal zaujmout) a prostě něco, jsem jako tvůrce udělal špatně a nebo je mi jedno, jaký výsledek a jak kvalitní výsledky z jaké skupiny vyzískám. Je to prostě statistika. Předpokládám, že ten dotazník rovněž vyhodnocuje, kdo ho opustí v průběhu, takže si z toho tvůrci třeba vezmou ponaučení, aby procento vyplňovačů až do konce bylo příště vyšší. A nebo je to jedno - graf se dá nakreslit i z deseti čísel, které prohlásíš za reprezentativní vzorek. :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom