Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Aktuální situace na Arnold Palmer…

JardaK

Guru fóra
Klub
Beřovice
HI (HCP)
14.6
Kitayama na 9.jamce, drive do pryč, hrál provizi do bunkeru. První míč se našel a on ho prohlásil za nehratelný a šel hrát jako čtvrtou ránu tu provizi. Je to správně?
Já žiju v tom, že když je původní míč nalezen a ve hře (i když nehratelný), provize jako by nebyla…
 
Kitayama na 9.jamce, drive do pryč, hrál provizi do bunkeru. První míč se našel a on ho prohlásil za nehratelný a šel hrát jako čtvrtou ránu tu provizi. Je to správně?
Já žiju v tom, že když je původní míč nalezen a ve hře (i když nehratelný), provize jako by nebyla…
Možná ho našel po limitu. Jinak by musel hrát novou ránu týčka. Nemyslím si, že mají nějakou výjimku.
 
Koukám, že fakt hrál provizi, to je nějaký divný.

DCC98FB1-81A0-4086-AD13-EE54E6455B66.jpeg
28D4DCE3-3AA8-4A94-B3C6-BBC3BD347D9A.jpeg
 
Ještě mne napadá, jestli to není nějaká změna v nových pravidlech, které ČGF ještě nepřeložila do češtiny.

Ale pokud tam byl rozhodčí (zrovna jsem se nekoukal) a posvětil mu to, tak je z obliga.
 
Proto se na to ptám že mi to přijde divný….
Ti co to komentují ještě blábolili o tom, že by snad byl radši, kdyby se ten první nenašel, to bylo před tím, než se vydal hrát tu provizi. Podle pravidel který znám já mohl dropovat nebo se vrátit na odpaliště…
Rozhodčího jsem tam neviděl…
 
Proto se na to ptám že mi to přijde divný….
Ti co to komentují ještě blábolili o tom, že by snad byl radši, kdyby se ten první nenašel, to bylo před tím, než se vydal hrát tu provizi. Podle pravidel který znám já mohl dropovat nebo se vrátit na odpaliště…
Rozhodčího jsem tam neviděl…
Koukal jsem rychle do nových pravidel v angličtině a žádná změna tam není.
Takže nenalezen, či v autu či nalezen po 3 minutách , tak hraješ provizi.
Jinak nový úder se ztrátou rány a vzdálenosti - čili hra z původního místa nebo drop.
 
Záhada vyřešena - pustil jsem si to zpětně s aglickým komentářem - ball is out of bounds
 
Tak hlavně že tam jsou čeští komentátoři dva, mohou se navzájem podporovat v blábolení pitomostí👎
On tam přišel, caddie se ještě zeptal, zda se náhodou někdo toho míčku nedotkl, zkontrolovali birdie kartu a rovnou šli k provizi. Nějaký drop ani nezačínali řešit.

Právě, že ti dva furt něco melou mezi sebou, tak neposlouchají origo komentář i když se na obrazovce objevil titulek, že mluví pravidlový expert.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom