Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahoj golfisti!

Ahoj @Víťuch - vítej na Jamce, jakpak si se ke golfu dostal? Kde rád hraješ, nějaké oblíbené hřiště? A třeba naopak neoblíbené?

Btw. mám radost, že díky tvému zvolenému jménu jsem si konečně ověřil, že jamka umí i ť ve jménech, dřív to totiž zlobilo. :) To tedy s golfem nemá nic moc společného, ale snad nevadí.

Ať se Ti mezi námi líbí!
 
ahoj, díky! Nejvic hraju asi Albatross, líbí se mi Pyšely a mám rád i Karlštejn a Konopiště. Dlouho jsem nebyl na Ypsilonce, ta mě taky bavila. Občas si ale rád zajdu i na Líšnici, hraju i Slapy a Černý most.
Popravdě moc nemusím Zbraslav (zejm. nesmyslné greeny) a Vinoř se tomu trošku podobá (teda greeny jsou tam normální). Párkrát jsem hrál i Oaks, a byť kvalita hřiště je opravdu vynikající, hřiště jako takové mě úplně neoslovilo.
Co mě štve je, že dost hráčů u nás nezná a nerespektuje pravidla vč. pomalé hry a nepouštění rychlejších hráčů, v tom se mi zdá, že jsou Češi druzí nejhorší po Asiatech... tak asi tak
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom