Nové
  Omezený přístup PRO NEPŘIHLÁŠENÉ uživatele
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahoj všem, jmenuji se Jirka a přidal jsem Golfamore

Jirka Golfamore

Nováček+
Jméno
Jiří
Přijmení
Hollein
Klub
Austerlitz
HI (HCP)
15,9
Inzeráty
1
Ahoj všem, jmenuji se Jirka, přidal jsem si Golfamore, protože s touto skandinávskou společností externě spolupracuji. Jinak mám domácí členství ve Slavkově u Brna - Austerlitz a nejčastěji hraju tam, pak ve Skalici a nejblíže to mám do Poysdorfu. Golf hraju cca 12 let, baví mě navštěvovat nová hřiště a užít si golf. Největší golfový zážitek jsem měl z cesty po Skotsku loni se synem a snachou za golfem, bylo to moc fajn.
 
Ahoj Jirko,
konečně někdo z Moravy (i když z Jižní :D). Na Slavkov jezdívám a chtěl bych na Poysdorf. Snad mi dáš doporučení, případně si můžeme spolu zahrát

St. Andrews bylo?
 
Ahoj Jirko,
konečně někdo z Moravy (i když z Jižní :D). Na Slavkov jezdívám a chtěl bych na Poysdorf. Snad mi dáš doporučení, případně si můžeme spolu zahrát

St. Andrews bylo?
Ahoj, Poysdorf je pěkné hřiště, berou vouchery 1 fee 2 hráči a ve středu mají "crazy Wednesday" - green fee je podle úrovně HCP. POkud by ses tam chystal, dej prosím vědět.
St.Andrews nebylo, byli jsme ve Skotsku zrovna v době konání The Open, navíc jsme jezdili jen po hřištích, která umožňovala uplatnit slevu na fee přes kartu Golfhäftet (nyní Golfamore).
 
Ahoj, Poysdorf je pěkné hřiště, berou vouchery 1 fee 2 hráči a ve středu mají "crazy Wednesday" - green fee je podle úrovně HCP. POkud by ses tam chystal, dej prosím vědět.
St.Andrews nebylo, byli jsme ve Skotsku zrovna v době konání The Open, navíc jsme jezdili jen po hřištích, která umožňovala uplatnit slevu na fee přes kartu Golfhäftet (nyní Golfamore).
Jakoze v Poysdorfu je kazdou stredu fee podle HCP?
15 HCP = 15 EUR fee?
Na webu nic takovyho nemaj.

Ja jen ze jsem tam nedavno chtel jet a kdybych to byval vedel :)
 
Je tam uvedena min. cena 15€
A stejná věc je ve Skalici, taky středa, limit ceny je 15-36 EUR...tj.hráč s HCP 4 platí 15 EUR, hráč s HCP 54 platí 36 EUR, ostatní podle svého HCP :)
 
ve středu mají "crazy Wednesday" - green fee je podle úrovně HCP. POkud by ses tam chystal, dej prosím vědět.
Ahoj JIrko,

1. listopadu (že je to středa je samozřejmě náhoda ;)), jedu pracovně do Mikulova a tak mám chuť se zastavit v Poysdorfu.
Mám dva dotazy.
1. Kdy zavírají na zimu hřiště? Podle počasí, nebo mají nějaký pevný termín a prostě zavřou?
2. Chtěl jsem si zkusit udělat TT, ale link na jejich webu mě přesměroval na stránky pro členy Rakouské asociace, viz screen. Jak se tam dělá TT? Volat?

Díky za info.

Update: Nechce se mi kvůli 15 km kupovat dálniční známka, kudy dálnici ideálně objet? ;)

1697991741922.png
 
Upraveno:
Ahoj JIrko,

1. listopadu (že je to středa je samozřejmě náhoda ;)), jedu pracovně do Mikulova a tak mám chuť se zastavit v Poysdorfu.
Mám dva dotazy.
1. Kdy zavírají na zimu hřiště? Podle počasí, nebo mají nějaký pevný termín a prostě zavřou?
2. Chtěl jsem si zkusit udělat TT, ale link na jejich webu mě přesměroval na stránky pro členy Rakouské asociace, viz screen. Jak se tam dělá TT? Volat?

Díky za info.

Update: Nechce se mi kvůli 15 km kupovat dálniční známka, kudy dálnici ideálně objet? ;)

Zobrazit přílohu 37943
V Poysdorfu jsem už pákrát byl, tak ti mohu odpovědět:
Do Poysdorfu se v pohodě dostaneš po "staré" silnici bez dálniční známky - máš-li Waze, stačí vypnout rakouskou známku a je to. Tuším že i Google to umí...
Co se týká momentálního provozu, zavolej přímo na recepci - je tam nesmírně příjemná paní Barbara která je Češka a v pohodě se s ní na všem domluvíš.
Jinak registraci je možno dělat i přes ten rakouský web - dej login a vyber si Českou vlajku a použij přihlášení jaké máš na Teetime. Bude to pak pro tebe provázané...

Užij si to - v místní restauraci skvěle vaří a myslím že i někteří číšníci jsou Češi
 
Ahoj, píšu až teď- jsem na dovolené v Portugalsku, ale mezitím již všechny odpovědi byly napsány, tak jen doporučím jet přes Valtice- Schrattenberg. Jirka
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom