Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Adventní GolfBINGO - Zima 2017 s GolfProVšechny.cz (od 4.12.)

Stav
Uzamčeno.
musíš to brát ve světle toho, že autor také říká, že Evropa končí u karlínského viaduktu:D
Tak bacha, pokud ono hřiště hraničí s Mongolskem, tak celý Karlínský viadukt je krutě v Asii:D
 
musíš to brát ve světle toho, že autor také říká, že Evropa končí u karlínského viaduktu:D
no to by mi taky zrovna moc nepomohlo, taková nápověda!:down::D:D
 
Tak já neškrtal zatím jen jednou. Nicméně Bingo je v nedohlednu... [emoji85]
 
A nemohl by se za bingo brát tvar "rámeček"? Jakože poškrtám všechna políčka kolem dokola...bude to teda ještě chvíli trvat, ale mám na to slušně našlápnuto!:D:D
 
Můžete mi prosím prozradit význam nápovědy Mongolsko a Koudelka? Nechápu totiž. :down: Děkuji. :up::D
uz je v uvodnim prozrazeno ;)
 
Můžete mi prosím prozradit význam nápovědy Mongolsko a Koudelka? Nechápu totiž. :down: Děkuji. :up::D
Mongolsko je napoveda pro Malevil, kdez odjizdis z Malevilu, je cedule konec Malevilu, zacatek Mongolska ;)
Koudelka je Zbraslav, protoze @doktordee bydlí na Zbraslavi na hristi :)
 
Ale no tak!!! Koštále co to taháš???? [emoji19]
uplne nahodne :D ale divim se, ze porad nikdo nic nema ani po 14. kolech :eek:
 
tak jsem koukl, co kdo mate (nebudu nikomu pomahat), ale s litosti vam oznamuji, ze musim vyloucit @requo , ma 2x Penati :(
 
Vy vsichni, nikdo si to nekontrolujete, nasel jsem uz 3 hotove radky/sloupce/uhlopricky :eek: :D
 
nasel jsem uhlopricku a 2x radek, kdo se o nej nejrychleji prihlasi?? :D :D :D
 
Povídám BINGO!!! Mylně jsem si označil hřiště z 11.12. Teď už mi to dává řádek [emoji41]
e7df28c870b8aa0607d548ed1ca38ffe.jpg
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom