Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Adventní GolfBINGO - Zima 2017 s GolfProVšechny.cz (od 4.12.)

Stav
Uzamčeno.
Domluvili jsme se s @JanKostalCZE, že drobná nápověda bude od zítřka u každé fotky, k těm třem je Jan doplní dnes později. Hřiště budou prosrazena vždy s odstupem (po pěti) tak, aby měli výhodu Ti, co hřiště poznají. :)
Díky moc. Já to hledal i u @JanKostalCZE v galerii a tu dnešní jsem tam nenašel :down: ....
 
Já si myslím, že vím, ale poradit byste mi mohli;);):D
 
Tak já vám teda poradím;) Nikdy jsem tam nehrál, ale nedaleko je hřiště, kde byl jeden z turnajů 19.jamky:) Teď jenom doufám, že se nepletu, jinak jsem všechny strašně zmátl:devil:
 
Tak já vám teda poradím;) Nikdy jsem tam nehrál, ale nedaleko je hřiště, kde byl jeden z turnajů 19.jamky:) Teď jenom doufám, že se nepletu, jinak jsem všechny strašně zmátl:devil:
stejně ti nikdo nevěříme .... chceš nás zmást a vyhrát co? :devil: Ale dobrý pokus :up:
 
Viděl jsi ty ceny pro vítěze??? Taky by se ti nechtělo radit ostatnímo_O
Já to nehraju pro ceny. Já to hraju pro ten pocit, že Ti natrhnu ř..
 
já je sice vím zatím všechny, ale je mi to na dvě věci, když je nemám v bingu:cry:
 
Z toho jak to mám, jen tak Bingo nebude...mám to tak cik cak, že bude trvat věčnost než to dá Bingo. :D
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom