Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

2nd 19. jamka Championship Open 2023 (18.5. - 21.5.2023 Darovanský Dvůr)

V kalendáři akcí 19.jamky: 18-05-23, 19-05-23, 20-05-23, 21-05-23

Stav
Uzamčeno.
hola, také se hlásím. Loni to bylo tak, že nehrající si měli vybrat Buď nějaký jiný balíček nebo s recepcí domluvit standardní ubytování…. Omlouvám se za komplikace, pokud by to bylo stejně, tak prosím @Marklar + 1 (nehrající doprovod).
Děkujíííííí a těšíme se
 
hola, také se hlásím. Loni to bylo tak, že nehrající si měli vybrat Buď nějaký jiný balíček nebo s recepcí domluvit standardní ubytování…. Omlouvám se za komplikace, pokud by to bylo stejně, tak prosím @Marklar + 1 (nehrající doprovod).
Děkujíííííí a těšíme se
Ceny pro nehráče jsou o dva příspěvky výše, jedeš od čtvrtka, nebo do pátku ?
Jsem to tušil, že bývalí pořadatelé budou nejvíc neukáznění ve čtení propozic :devil:;)
 
Ceny pro nehráče jsou o dva příspěvky výše, jedeš od čtvrtka, nebo do pátku ?
Jsem to tušil, že bývalí pořadatelé budou nejvíc neukáznění ve čtení propozic :devil:;)
se polepším, slibuji :)

tak prosím balíček B + nehrající doprovod
 
Btw. už jakou známá pravidla? Je mi vcelku jedno jak nás hřišti, ale na hranu bych navrhoval nějaké pravidlo typu Gimmy!

Důležité je bavit se, ne? Gimmy v patřičné "výši" je pravidlo, které mi může pomocí k poměrně hezkému pocitu ze hry vcelku spolehlivě a skoro na každé Jamce!
 
Upraveno:
  • Nechápu, nerozumím
Reactions: PFP
Btw. už jakou známá pravidla? Je mi vcelku jedno jak nás hřišti, ale na hranu bych navrhoval nějaké pravidlo typu Gimmy!

Důležité je bavit se, ne? Gimmy v patřičné "výši" je pravidlo, které mi může pomocí k poměrně hezkému pocitu ze hry vcelku spolehlivě a skoro na každé Jamce!

Ahoj, pravidla vymýšlí Pavel @PFP. Bude to asi ve dvojicích, zřejmě
  • fourball - každý hráč hraje svůj vlastní míč, lepší dosažené skóre na každé jamce se počítá jako skóre dvojice
  • fourball naslepo - dvojice nejde ve stejném flightu, ale spočítá se fourball
  • chapman zjednodušený - oba hráči odehrají z odpaliště a poté zahrají míč svého partnera na druhou ránu, třetí zase svůj a tak dále až do dohrání ... detaily vysvětlí Pavel
Musíme to ještě poladit, vymyslet pořadí formátů, aby to odsýpalo, atd.

P.S.: netuším, co je tip Gimmy
 
fourball naslepo - dvojice nejde ve stejném flightu, ale spočítá se fourball
Aniž bych se jakkoli účastnil nebo mi do toho něco bylo, ale - k čemu je tenhle formát hry dobrý? Kouzlo týmových soutěží dle mého tkví především v hecování, podporování, reagování na hru soupeřícího páru. Když netuším, jak hraje můj spoluhráč, je to jen obyčejná hra na rány/ STB, kde se pak jen něco sečte...?
 
Btw. už jakou známá pravidla? Je mi vcelku jedno jak nás hřišti, ale na hranu bych navrhoval nějaké pravidlo tipu Gimmy!

Důležité je bavit se, ne? Gimmy v patřičné "výši" je pravidlo, které mi může pomocí k poměrně hezkému pocitu ze hry vcelku spolehlivě a skoro na každé Jamce!
Nemyslím si, že ti soutěžní výbor uzná trefení greenu jako gimmy:-D.
 
Btw. už jakou známá pravidla? Je mi vcelku jedno jak nás hřišti, ale na hranu bych navrhoval nějaké pravidlo typu Gimmy!

Důležité je bavit se, ne? Gimmy v patřičné "výši" je pravidlo, které mi může pomocí k poměrně hezkému pocitu ze hry vcelku spolehlivě a skoro na každé Jamce!
Gimmy na 12m? To beru :)
 
Btw. už jakou známá pravidla? Je mi vcelku jedno jak nás hřišti, ale na hranu bych navrhoval nějaké pravidlo typu Gimmy!

Důležité je bavit se, ne? Gimmy v patřičné "výši" je pravidlo, které mi může pomocí k poměrně hezkému pocitu ze hry vcelku spolehlivě a skoro na každé Jamce!
Taky bych zdůraznil pojem "bavit se".:) Aniž bych do toho chtěl @PFP jakkoli kecat, tak co to letos pojmout "pouze" jako naprostou a nehoráznou zábavu a hrát různé zábavné formáty (texas, texas provázkový, praporkovou soutěž........a já nevím co ještě:D)?
 
Já bych ti koupil panáka! I dva! A uznal bych, že hraješ líp jak já! :)
Panáky i uznání se samozřejmě přijímají, ale bohužel bez nároku na úlevu. A když se to povede, tak budou 2+2. :devil:
Je to přece fair sport, všichni to budou mít stejně + taky všichni dobře víme, že patování je alfa a omega. A přece bychom neochudili soutěžení o tak zajímavou disciplínu. A taky vrcholně zajímavou, specielně pro některé jedince.
Dál už to nebudu rozebírat, nechci být indiskrétní.
 
Panáky i uznání se samozřejmě přijímají, ale bohužel bez nároku na úlevu. A když se to povede, tak budou 2+2. :devil:
Je to přece fair sport, všichni to budou mít stejně + taky všichni dobře víme, že patování je alfa a omega. A přece bychom neochudili soutěžení o tak zajímavou disciplínu. A taky vrcholně zajímavou, specielně pro některé jedince.
Dál už to nebudu rozebírat, nechci být indiskrétní.
Pevně věřím a doufám, že to mluvíš o mně, který se s patříkem narodil :cool::cool::cool:
 
Já bych ti koupil panáka! I dva! A uznal bych, že hraješ líp jak já! :)
Pokud bude soutěž ve dvojicích, tak bych si přál Týnku ;);) Ty budeš nejspíš darebnej patér :D:D
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom