Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf.cz 151. The Open

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
151. The Open (Golf.cz)

R&A – 151. The Open, Hoylake, Anglie
(20. – 23.7.2023, -1 hodina)


Po majorech Masters, PGA Championship a U.S. Open, hraných v USA přichází The Open, který se uskuteční v kolébce golfu ve Skotsku.
151. ročník The Open Championship 2023 startuje ve čtvrtek v golfovém klubu Royal Liverpool. Je to letos čtvrtý a poslední turnaj kategorie Major.

Na startu The Open nechybí nikdo, kdo v golfu něco znamená. První desítka je kompletní. Hrají Scheffler, McIlroy, Rahm, Cantlay, Hovland, Schauffele, obhájce Smith, Homa, Fitzpatrick, Clark.
Dále hrají Lowry, Fowler, MacIntyre, Conners, Horschel, Finau, Thomas, Morikawa, Hatton, Mickelson.

Do prvního kola vyrazí společně Rory McIlroy a Jon Rahm.

Prize money jsou 16,5 Milionu dolarů. Vítěz obdrží rovné 3 miliony.

Turnaj vysílá český GolfChannel.

Odkazy: Hoylake GC Hřiště na satelitní mapě Stránky turnaje Loňské The Open

Závěr loňského finálového kola​

The post 151. The Open appeared first on Golf.cz.

Pokračovat ve čtení...
 
PIN pozice na dnešek

IMG_8768.jpeg
 
PIN pozice pro dnešek

IMG_8769.png
 
PIN pozice pro dnešek

Zobrazit přílohu 36820

Když na některé ty návrty koukám.... tak mě tak napadá, k čemu vlastně se dělají a udržují pro profíky tak velké grýny? Tolik práce se sekáním, aby to nakonec mrskli někam do růžku. To můžou hrát někde na akademii a grýn by jim stačil třeba jen kruh v průměru pět metrů. Takovýho "sraní" s tím, jen aby mi to pošlapali. :-D
 
Koukám, že Hatton tu 18ku hrál jako já hraju normálně.:)
 
Koukám, že Hatton tu 18ku hrál jako já hraju normálně.:)
Obávám se, že většina z nás by se z těch greenside bankrů nedostala ani 10. ranou 🤭
 
Obávám se, že většina z nás by se z těch greenside bankrů nedostala ani 10. ranou 🤭
Tak já mluvim o tom co předved na té 18tce => dva auty z odpaliště. To umím taky.:)
 
Tak já mluvim o tom co předved na té 18tce => dva auty z odpaliště. To umím taky.:)
Tak to se omlouvám, já to neviděl, byl jsem na golfu 🙈
 
Tak já mluvim o tom co předved na té 18tce => dva auty z odpaliště. To umím taky.:)
Včera tam dal Thomas taky za 9.....a ani na to aut nepotřeboval:(
 
PIN pozice pro sobotu

IMG_8771.png
 
Finálové kolo je tu a s ním i finálové PIN pozice

IMG_8772.jpeg
 
No zatím je to teda celkem nuda, stejně jako golf hodného strejdy Harmana.:)
 
No já teda například u Kima, Straky nebo Rahma a McIlroye vidím, že se snaží tomu jít po krku. Harman hraje na jistou údržbu a skvěle.:) Což naprosto chápu z jeho úhlu pohledu.:) Ale divácky je prostě fakt nuda koukat na Harmana. Ale někdo jinej ho třeba pozoruje u telky ve stoje s jásotem. 🤷🏻‍♂️
 
Jasná ukázka, že není potřeba pro profíky speciální míčky, které je omezí na délce aby se snížilo skóre. Stačí užší ferveje, pořádné rafy a i nějaký ten out, protože na PGA to běžně není a bombeři to perou kde se jim jen zachce a prakticky bez většího trestu. Zajímal by mě celkový poměr trefených fervejí, protože se hrálo prakticky pořád z rafu. Strakovi jsem hodně přál. Před Harmanem klobouk - naprosto úžasné.
Přijde mi, že na většině hřišť na tour je to akorát rána jak prase ať to dopade kamkoliv, hlavně ať je to co nejdelší (míček se stejně vždy najde, protože rafy nejsou až tak brutální a hlavně v dopadových zónách je spousta těch co ten míček najdou) a tito profíci jsou až na tolik dobří, že ty ,,záchrany'' zvládají bravurně. Harman prostě jen ukázal trochu jiný styl golfu, který zrovna tomuto typu hřišt pasoval. A linksy o přesnosti prostě jsou.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom