Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Cestopis 1. část: Moje golfová sezóna 2023

Tom512

Mazák fóra
Klub
ČGK, PCGC
HI (HCP)
11,0
Právě jsem publikoval článek: 1. část: Moje golfová sezóna 2023

1. část: Moje golfová sezóna 2023

Cestopis  1. část: Moje golfová sezóna 2023

Golfu se věnuji od roku 2007. Letos to tedy byla již má 17. sezóna. Mým cílem není odehrát nespočet turnajů a neustále se hnát za nižším HI nebo stále dokola hrát jedno domovské hřiště, na kterém budu znát každé stéblo trávy. Pro mě je golf o poznávání nových míst, cestování, zážitcích a...

Diskuse a komentáře k článku vítány.
 
Upraveno moderátorem:
Ahoj Tome, díky za úvodník, úplně me to nadchlo a moc se těším na další díly. Hrozně se těším na Švýcarsko! Prosím, jestli je více fotek s mašinkami, tak do toho nějak propašovat! :)
 
Ahoj Tomáši.
Jak psal Michal @requo výše. Mne také tvé povídání a podělení se s námi o zážitky velmi nadchlo. Také se velmi těším na další díly tvého povídání. Ty co mne znají, vědí že nejsem závistivý, ale velmi přející chlap. Tady musím jen tiše závidět. Je neskutečné, co dokážeš odehrát během sezóny hřišť napříč Evropou. To je přesně to, co se mi líbí. Golf miluji. Snažím se ho vychutnávat do sytosti. Tak jak zdraví a finance dovolí. U tebe je vidět, že si ho vychutnáváš plnými doušky. Jsem rád, že jsem měl tu možnost si s tebou zahrát na začátku mé golfové kariéry v jednom týmu na lize za Libouchec ve Mstěticích. Přeji ti hodně dalších golfových zážitků. Těším se na další povídání a fotky. Petr
 
Ahoj Tome, díky za úvodník, úplně me to nadchlo a moc se těším na další díly. Hrozně se těším na Švýcarsko! Prosím, jestli je více fotek s mašinkami, tak do toho nějak propašovat! :)
Díky :) Další díly jsou v přípravě a předpokládám, že je během zimní přestávky v lednu a únoru budu postupně zveřejňovat. Díl ze Švýcarska bude obrazově bohatý ;)
 
Ahoj Tomáši.
Jak psal Michal @requo výše. Mne také tvé povídání a podělení se s námi o zážitky velmi nadchlo. Také se velmi těším na další díly tvého povídání. Ty co mne znají, vědí že nejsem závistivý, ale velmi přející chlap. Tady musím jen tiše závidět. Je neskutečné, co dokážeš odehrát během sezóny hřišť napříč Evropou. To je přesně to, co se mi líbí. Golf miluji. Snažím se ho vychutnávat do sytosti. Tak jak zdraví a finance dovolí. U tebe je vidět, že si ho vychutnáváš plnými doušky. Jsem rád, že jsem měl tu možnost si s tebou zahrát na začátku mé golfové kariéry v jednom týmu na lize za Libouchec ve Mstěticích. Přeji ti hodně dalších golfových zážitků. Těším se na další povídání a fotky. Petr
Petře, děkuji za reakci. Na naše společné hry nejen ve Mstěticích si pamatuji :) Doufám, že si spolu ještě někdy zahrajeme, třeba v Terezíně. Také ti přeji hodně povedených her s novým vozíkem :up:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom