Poslední
 • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
  Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Luby

Popis

Luby (9j)

Krátký popis, kontakty a foto přejaté z
www.golfluby.cz:

Devítijamkové hřiště založené v roce 1994 v lokalitě mezi Chebem, Franitškovými Lázněmi a Sokolovem. Na přelomu roku 2002 - 2003 proběhla přestavba greenů. V červnu roku 2004 bylo hřiště přenormováno. V roce 2005 byl otevřen nový draiving range cca 50m od klubovny, založen nový putting green, který byl otevřený na přelomu jaro/léto 2007. A v závěru sezóny 2005 byla dodělána dlouho očekávaná závlaha. Nabízíme Vám příjemné prostředí, uprostřed přírody západních čech. Jsme jeden z mála golfových klubů, který Vám umožní pohled z rozhledny na celé hřiště i na daleké okolí. Samozřejmostí je možnost zapůjčení si golfového vybavení. Můžete si změřit síly se svými soupeři v několika různých turnajích které pořádáme a třeba se stát nejlepším hráčem - hráčkou našeho golfového klubu. Naše hřiště je pečlivě udržované, jediné nad čím kontrolu nemáme je dobré počasí.

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

Kontakty:

Nová hodnocení

Datum mojí hry
3.7.2024
Moje úroveň HI (HCP)
Elite (19,9 - 10 HI)
Na hřišti hraju
sem tam
Jen rychlé info, po dvou letech na Lubech, absolutně nej stav co pamatuju. Vše zelené, greeny krásné a na místní poměry co pamatuju jezdí jako ďas. Je vidět na všech hřištích na západě, že letos je vody dost.
3 Jamkaři/ů označili toto hodnocení jako velmi užitečné.
jumbodedek
jumbodedek
Doufám, že to vydrží do září, až tam dorazím na dovolenou ;)
Zábava nakřivo :)
Datum mojí hry
23.7.2020
Moje úroveň HI (HCP)
Amateur (36-20 HI)
Na hřišti hraju
poprvé
Pochválil bych
 • Design resp. "zábavnost" hřiště - pokud se na něj nastavíte
 • Příjemná obsluha - restaurace i greenkeeper
 • Moc příjemná cena fee
 • Celková pohodová atmosféra
Nelíbilo se mi
 • Bunkery
Pro mě osobně velké překvapení. Než jsem tam jel, tak sem slyšel, že je to sjezdovka, nedá se to hrát, ani metr není rovně. V nohách byl ten samý den Házlov, tak jsme se stavili - když už jsme tam.

A já si to moc užil. Pravda, příjezd a Klubovna z venku taková "pracovní" (uvnitř pěkné, prostorné). Příjemná a milá slečna z obsluhy, pravidelně chodila ven na zahrádku. K pití kofola, k jídlu z normálního jídelního lístku na danou úroveň jsme si všichni vybrali smažák, resp. jeden z nás sýrovou kapsu. Hranolky. A točená kofola. Cenově prima, spousta hranolek, mraky tatarky dobré. Trochu mě překvapilo, že na tabuli bylo napsáno, že restaurace je v pátek zavřena - jen golf, tak pozor na to (ale třeba jsem to jen pochopil špatně, neptal jsem se).

No hřiště - to je prča. Já si to moc užil, nejenom, že jsem hrál docela dobře (až na ty dva ztracené míče), ale mně fakt docela bavilo - je to takové dobrodružné hobby hřiště. Mimo jamek číslo 5 a 6, které jsou celé klopené na jednu stranu a je otrava hledat míček na těch již suchých fervejích, tyhle dvě jamky mě nebavily. Skáče a běhá to úplně dopryč. Hodně mi hřiště připomíná Motol v Praze, ale tak nějak prostornější a přátelštější atmosférou. Jamka číslo jedna třípar cca 240 metrů, převýšení panelák dolů a když tam dáte par - je krásně na světě! :) No, k věci - jamky rozdílné, pravda, většina trochu naslepo. Pro dlouhé hráče neznalé terénu to musí být frustující. Ferveje sušší. Vysekáno - tzn. ukrutné doběhy. Grýny až na jeden (č.5.) v pohodě, pomalejší. Slabší bunkery - spousta kamínku, z toho hrát v některých místech nechcete. Odpaliště bez problémů - btw kameny na odpalištích jsou "houslové klíče".

Takhle, jak jsem nečekal vůbec nic, tak mě to bavilo. Hráli jsme na vouchery, ale vůbec bych neměl problém zaplatit i ceníkové fee, které víkendové celodenní je 550,-. Za devítku 350,-. Pohoda, jazz, spokojenost. Hvězdička minus je za kamínkové bunkery, přeci jen trochu prašnější posezení v restauraci hned vedle parkoviště a za aktuálně objektivně sušší stav některých fervejí. Druhá hvězda mínus za jamky na slepo - a zkosené celé ferveje, ale chápu, že to se prostě nedá nic dělat. Poplatné místu. Ale hvězdička nahoru navíc subjektivně za mě za celkový dojem s ohledem na cenu. Takže ve výsledku 4 z 5. Ja prostě byl nadšený, tohle mám rád - takováto hřiště mi připomenou, že svět je ještě sem tam v pořádku a když se chce, tak všechno jde.

Rád přijedu příště a klidně na celý den. Budu sice pak trpět jak kůň, ale takováto "domácí" hřiště mám rád. Je to relax a pohoda, takový správný country golf. :up:

IMG_5752.jpg IMG_5754.jpg IMG_5755.jpg IMG_5756.jpg IMG_5758.jpg IMG_5761.jpg IMG_5762.jpg IMG_5763.jpg IMG_5765.jpg
Upraveno:
Ferrry
Ferrry
JardaK
JardaK
R.U. Terwilliger
R.U. Terwilliger
Myslím, že jsem Vás viděl.. Nebyl jsem si jistý, ale teď už jsem. :D
 • To se mi líbí
Reactions: requo

Info o položce

Kategorie
ČR - Západ
Přidáno
requo
Zobrazení
2.503
Hodnocení
2
Upraveno
Hodnocení
hvězdičky: 4,00 2 hodnocení

Více v ČR - Západ

 • Teplá
  Teplá (9j) Krátký popis, kontakty a foto přejaté z www.golftepla.cz...
 • Kynžvart
  Kynžvart (18j) Krátký popis, kontakty a foto přejaté z...
 • Greensgate - Plzeň Dýšina
  Greensgate - Plzeň Dýšina (18j) Krátký popis, kontakty a foto přejaté...
 • Cihelny
  Cihelny (18j) Krátký popis, kontakty a foto přejaté z...
 • Háje
  Háje (9j) Krátký popis, kontakty a foto přejaté z www.golfhaje.com...

Více od requo

 • Zbraslav - 9j - GOLF PARK PRAHA (ČGK)
  ZBRASLAV / GOLF PARK PRAHA (9j) Krátký popis, kontakty a foto přejaté...
 • Tri Duby
  Tri Duby (18j) Krátký popis, kontakty a foto přejaté z...
 • Tále
  Tále (18j) Krátký popis, kontakty a foto přejaté z https://www.tale.sk...
 • Lhotka (6j)
  Golf Park Lhotka (6j) Krátký popis, kontakty a foto přejaté z...
 • Vinoř
  GOLF VINOŘ (18j) Krátký popis, kontakty a foto přejaté z...
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Ders - software jednoduše DG TIP - reklamní předměty Hezká Hra Golf Resort Hořehledy GolfGear - víc než golfový eshop Česká Golfová Asociace Maršálů Obchůdek Vendula - originální barevné veselé obrázky od Venduly Hegerové Samolepky nejen na auto!
Back
Nahoru Bottom