Nové
 • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
  Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tri Duby

Popis

Tri Duby (18j)

Krátký popis, kontakty a foto přejaté z https://tridubygolf.sk/
:

Golfové ihrisko je obklopené nádhernou scenériou. Ihrisko sa nachádza na úpätí Kremnických vrchov a ako na dlani ponúka jedinečný výhľad na kopec Krížna. Aj napriek tomu, že ihrisko leží v hornatej oblasti, sezóna tu začína už v polovici apríla a končí sa až v poslednom novembrovom týždni. PAR 70 s dĺžkou 5422 metrov z bielych odpalísk. Radí sa medzi krátke ihriská, ale o to náročnejšie na presnosť v zasahovaní fervejí a greenov. Maximálne vyhovuje golfistom, ktorí preferujú rovinaté plochy a výhľady z odpalísk priamo na greeny.

tri-duby-golf-ihrisko-galeria-2.jpg tri-duby-golf-ihrisko-galeria-1.jpg tri-duby-golf-ihrisko-galeria-3.jpg tdgc-ihrisko-1.jpg tri-duby-golf-ihrisko-galeria-7.jpg

Kontakty:

Nová hodnocení

Balzám na ego průměrného hráče
Datum mojí hry
2.8.2023
Moje úroveň HI (HCP)
Elite (19,9 - 10 HI)
Na hřišti hraju
poprvé
Pochválil bych
 • Stav všech hracích ploch
 • Přehlednost, vysekanost rafů
 • Ideál pro rodinný golf
 • Velmi příjemný a usměvavý personál
Nelíbilo se mi
 • Nenašel jsem ty tři duby :)
 • Někde chybějící bílé kameny
 • Sem tam była slyšet nedaleká rychlostní komunikace
Dle mého - LAYOUT HŘIŠTĚ
hvězdičky: 5,00
Dle mého - GRÝNY
hvězdičky: 5,00
Dle mého - FERVEJE
hvězdičky: 5,00
Dle mého - BUNKERY
hvězdičky: 5,00
Dle mého - RAFY
hvězdičky: 5,00
Dle mého - ODPALIŠTĚ
hvězdičky: 5,00
Dle mého - PERSONÁL
hvězdičky: 5,00
Přiládám svůj zážitek (to je asi lepší označení, než recenze) znovu optikou rodinné hry, kdy já s HI kolem 17, @kristyna cca 41, Fanda něco nad 30 a mladší syn kolem 54. Hra na mistrovských Tále se nám dva dny zpátky líbily moc, ale bylo na řadě zkusit něco, co by bylo trochu lichotivější naší herní úrovni a donesli jsme na konci všichni číslovku, která nám všem udělá hezký večer. A tohle hřiště je pro to jako stvořené. :)

Trochu jsem si byl nejistý, v noci mělo na hřiště napršet dle rosniček cca 20 ml deště, tak jsem měl obavy, aby to nebylo čvachtárna, no, nepoznali jsme to, takže v pohodě. Co se týče hracích ploch - naprosto fajn. Ferveje krásně zelené, zbytky rafů, které byly naprosto všude vzorně vysekány sice sušší, ale zase míček najdete skoro vždy, pokud je na hřišti. A je v pohodě hratelný. Charakterově je hřiště podle mého podobné Terezínu. Kdyby byl Terezín 18tka, tak bude vypadat určitě nějak takto. Trochu teda švihnutej Hlubokou, možná Poděbrady. Několik jamek je úplně mimo stromy, polovina však mezi krásnými velikány... ale ty tři duby jsem teda nenašel! Skandál! ;) Na několika jamkách je ve hře i voda, potůčky s kachnami... hranicí hřiště je z jedné strany řeka Hron. To vše píšu optikou, kdy nám dokonale vyšlo počasí. Sem tam mrak, sluníčko... v podstatě idyla. Snad to z fotek bude poznat.

Úplná placka to není, teda takhle. Placatý hřiště jako takové - to je, ale na webu "kecaj". Grýny sice vidíte, ale v několika případech jsou grýny vyvýšené (skoro až vyboulené), a pár jich má poměrně dost nečekanou zapeklitost v podobě výrazného tvarování, která zepředu fakt není vidět (např. devítka). Při druhé hře by ale člověk už byl mnohem orientovanější. Rychlost a stav fajn. Žádné kluziště, ale taky nic dramaticky pomalého. Tak nějak hobby akorát.

Co bych hodně pochválil, byl velmi příjemný a usměvavý personál. Jaký rozdíl oproti mnoha resortům, kde jsem byl... když se vás s úsměvem při příchodu po pozdravu sami zeptají, jak se máte, jestli jste na dovolené a jak se vám to líbí... Tak celkově máte pocit, že vás skutečně rádi vidí. Na hřišti jinak přes všední den bylo poměrně prázdno, TT jsme měli v 11:30, když jsme v cca 15:45 končili, tak už se parkoviště zaplnilo. Ale v Tále, i Black Stork bylo dopoledne až do cca 14:00 mnohem plněji. Chápejte to tak, že tady byl klid. :) Cena taky přívětivá, dospělí za 60 Eur, ale Honza jako prcek do deseti let za 6 eur. Koupil jsem si i jedno fee z naspořených kreditu na Teetime, takže celý hrající flajt nás vyšel ve složení 2 dospělci, junior a odrostlejší prcek za 97 euro (bez toho voucheru z TT by to bylo za 157 éček).

Hřiště je par 70, kratší. Mnoho 4 párků je vyloženě lákající k tomu skončit první ranou kousek od grýnu, ranaři i na něj. A pak, pak pokazit si to už každý může jen sám dle svého gusta. :-D Jamky mi přišly docela různorodé, nenudil jsem se. Specialitou (to je teda divný) je krátký 5ti par do U, Tam bych to někdy chtěl zkusit znovu, jestli by to nějak nešlo první na grýn přes ty mohutné stromy (cca 170 metrů?, kdo ví). Složitá s ohledem na zbytek hřiště mi přišla poměrně přísná sekvence posledních tří jamek... 5ti par 515 metrů (dlouhý na toto hřiště), pak třípar na ostrovní grýn cca 140 metrů - ale grýn je homole spolehlivě ztekajici mírně topnutou ránu do vody a na konec krátký pětipar 430 metrů, ale v porovnání s ostatními jamkami úzký, především případná druhá rána na grýn mezi grýn devítky a odpaliště jedničky... já byl spravedlivě za riskantní namyšlenou hru namlsán předchozí pohodu dablem, triplem, triplem. Dobře mi tak. Podruhá bych tuhle sekvenci jamek hrál už určitě jinak, mnohem více na jistotu.

Tady jedno drobné negativum - na kartě i na přehledných mapkách máte bílé kameny. Resp. červené, modré, žluté, bílé. V reálu ale dle mého byly bílé jen na prvních dvou jamkách a pak si myslím, že zpravidla chyběly. Já z bílých nešel, ale bylo to takové zvláštní. Možná k tomu ale byla někde nějaká cedule typu - kde nejsou bílé, hraj ze žlutých, nevšiml jsem si. Nicméně, neřešil jsem a nepídil jsem se po tom.

Hřiště se mi líbilo. Rovinatá hřiště nejsou zrovna má oblíbená, ale tady to bylo fajn. Příjemně mě navnadil už personál na recepci, pro mě různorodý layout, přehlednost, dobrý stav hracích ploch, upravené zázemí včetně menších tréninkových ploch, ale takové hezké a upravené to bylo. A třeba driving se mi líbil moc. Cítil jsem se tu dobře. A z terasy budovy s restaurací, kde jsme měli před hrou tedy jen pití, je hezky vidět na tréninkové plochy, v dáli hřiště... prima. A myslím, že si tady zahraje hezky úplně každý. :) Jel bych bez problému znovu. :up:

IMG_4561.jpeg IMG_4567.jpeg IMG_4568.jpeg IMG_4571.jpeg IMG_4575.jpeg IMG_4576.jpeg IMG_4579.jpeg IMG_4582.jpeg IMG_4592.jpeg IMG_4598.jpeg IMG_4606.jpeg IMG_4607.jpeg IMG_4613.jpeg IMG_4615.jpeg IMG_4618.jpeg IMG_4616.jpeg IMG_4620.jpeg IMG_4624.jpeg IMG_4630.jpeg IMG_4644.jpeg
4 Jamkaři/ů označili toto hodnocení jako velmi užitečné.
Upraveno:

Info o položce

Kategorie
Slovensko (rozprac.)
Přidáno
requo
Zobrazení
609
Hodnocení
1
Upraveno
Hodnocení
hvězdičky: 5,00 1 hodnocení

Více v Slovensko (rozprac.)

 • Tále
  Tále (18j) Krátký popis, kontakty a foto přejaté z https://www.tale.sk...
 • Sedin
  Sedin (18j) Krátký popis, kontakty a foto přejaté z www.golfsedin.sk...
 • Black River - Bernolákovo
  Black River - Bernolákovo (27j) Krátký popis, kontakty a foto přejaté...
 • White Eurovalley - Malacky
  White Eurovalley - Malacky (27j) Krátký popis, kontakty a foto přejaté...
 • Penati
  Penati (36j) Krátký popis, kontakty a foto přejaté z...

Více od requo

 • Zbraslav - 9j - GOLF PARK PRAHA (ČGK)
  ZBRASLAV / GOLF PARK PRAHA (9j) Krátký popis, kontakty a foto přejaté...
 • Lhotka (6j)
  Golf Park Lhotka (6j) Krátký popis, kontakty a foto přejaté z...
 • Vinoř
  GOLF VINOŘ (18j) Krátký popis, kontakty a foto přejaté z...
 • Holešov
  Holešov (9j) Krátký popis, kontakty a foto přejaté z www.gkhol.cz...
 • Slušovice
  Slušovice (9j) Krátký popis, kontakty a foto přejaté z www.dgcs.cz...

Sdílet položku

VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom