Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Západ Luby

Domov, takže jen superlativy... :D Ba ne, všechno v kopci. Snad ani jedna rána na rovince.. :eek: Skvělá restaurace, příjemní lidé. Každý rok nějaká změna. Teď přes zimu nový green na 3. Když není sníh, tak se hraje.:up:
 
Tady to mám rád, protože si tady na nic nehrajou. Čistý, přírodní, kamarádský golf. Je málo hřišť s takovouto atmosférou.
 
UŽ SE TO BLÍŽÍ... GOLFOVÁ SEZÓNA 2018 - Luby
(otázky a odpovědi z dotazníku 19.jamky)
1. Co nového pro letošní golfovou sezónu pro nás golfisty chystáte? Změny hřiště, novinky?

Otevření nového greenu č.3, nákup nových golfových autíček, zastřešit horní budovu pro sekačky a udělat přístřešek pro autíčka.

2. Vypíchněte jednu akci, která u vás za to skutečně stojí, něco - co i vy sami máte nejraději a na co se skutečně těšíte.

Prezident Cup v září a PaliaCup – charitativní turnaj na podporu Hospice sv.Jiří v Chebu, který se každým rokem dostává více a více do podvědomí lidí.

3.a. Jak vidíte své ideální návštěvníky? Myslíte, že jsou vaši “čeští” hráči dobře golfově vychováni?

Ideálním návštěvníkem je ten, koho baví golf a na hřišti se chová jak má a dodržuje etiketu a pravidla golfu. Občas nás překvapí nevhodné oblečení na golf a trochu i to, že po odehrání jamky hráči řeší skóre a jiné věci u greenu, nikoliv na dalším odpališti a tím se zpomaluje hra celkově. Celkově nesledují hru za nimi ani před nimi.

Luby.PNG


3.b. Hostíte na vašem hřišti raději sportovní turnaje, nebo ty amatérské více rekreační?

Myslíme si, že to máme na stejno, snažíme se o vyváženost těchto akcí, aby si každý přišel na své.

4. Jedna otázka pro odvážné: Jak se váš resort vyrovnává na jedné straně se zvyšováním nákladů a na druhé straně tlakem golfistů na nižší ceny?

Naše hřiště patří mezi ty cenově přívětivější, ale kvalitou nijak nezaostáváme. Spousta lidí si myslí, že tím jak jsme zastrčeni na konci světa, že tu nemůže být kvalitní hřiště. O to větší překvapení je čeká. Zastáváme takový názor radši 100 lidí za 1,- Kč než jednoho človíčka za 100,- Kč. Lidi se u nás musí cítit příjemně a většinou u nás tráví celý den, takže je důležité si zachovat příznivé ceny na všechno, aby k nám zavítali znova. Někdy je to těžké, ale zvládáme to už 24 let bez sponzorů.

5. A závěrem jedna odlehčená: Co vy osobně byste si dal jako svůj letošní golfový cíl?

Splnit všechny plány bez problémů zmíněné v bodě 1.

Odpovídala Gabriela Ptáčková, jednatel, manažer a STK
http://www.golfluby.cz/
 
Dnes jsem si dal Luby. Strašně si to užil, počasí nádherné, nějakým záhadným způsobem všude mraky, jen nad hřištěm modro. Fairwaye ve výborném stavu, greeny tvrdé, trochu skákavé ale celkově Ok. Cena směšná 200- za 9. jamek.
 
Dnes jsem si dal Luby. Strašně si to užil, počasí nádherné, nějakým záhadným způsobem všude mraky, jen nad hřištěm modro. Fairwaye ve výborném stavu, greeny tvrdé, trochu skákavé ale celkově Ok. Cena směšná 200- za 9. jamek.
Za dob mého účinkování v Sokolově jsme tam jezdili přes zimu, pokud nebyl sníh, vždy se mi tam líbil přístup lidí, kteří jsou pro golf opravdu nadšení! Osmá jamka do kopce je dost výzva! ;-)
 
Po Hazlovu jsme zajeli ještě sem. Obrovské překvapení. Fairwaie bez závlahy v parádním stavu, greeny taky celkem ok. Hřiště je celé "nakřivo" a mě osobně se strašně moc líbí. Mrzelo mě, že nebyla síla ani čas dát víc než 9 jamek.
Super jídlo a všechen personál moc milý.
Tohle je za ty peníze pecka a pro mě další místo, kam se určitě budu vracet.
 
Po Hazlovu jsme zajeli ještě sem. Obrovské překvapení. Fairwaie bez závlahy v parádním stavu, greeny taky celkem ok. Hřiště je celé "nakřivo" a mě osobně se strašně moc líbí. Mrzelo mě, že nebyla síla ani čas dát víc než 9 jamek.
Super jídlo a všechen personál moc milý.
Tohle je za ty peníze pecka a pro mě další místo, kam se určitě budu vracet.
příště dej vědět, jsem tam doma.. Prozradím, jak hrát "nakřivo" :D
 
příště dej vědět, jsem tam doma.. Prozradím, jak hrát "nakřivo" :D
Určitě dám, až pojedeme, rádi si s tebou zahrajeme. Překvapivě jsem s tím neměl problém, tak nějak samo to vycházelo. Jedině na první jamce jsem zahrál na mě netypicky rovnou ránu doleva bez šlajzu, takže les/voda. Zahrál jsem 46, což na mě není špatné. Co jsem ztratil, to zůstalo na greenech. To mi ještě dělá problémy, patovat jeden den hned po sobě na různých greenech.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom