Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Zkušební kabinka :-)

Taky přidám pár zkušeností z posledních let.

Boty - po různých značkách už jenom Ecco a kožené BIOMy. Loňský model ECCO Biom Hybrid 3 Gore-Tex BOA s kolečkem místo šňůrek mi sedí tak, že jsem si koupil 3 páry a samozřejmě u Marka na www.golfuk.cz protože měl vždy nejlepší cenu a hlavně je měl skladem.

Kraťasy - vloni jsem objevil elastické pohodlí Under Armour Takeover Golf Short Taper - neskutečně pohodlné, pogumovaný pas takže triko neutíká. Kupoval jsem v akci za 899 na urbanstore.cz (bohužel je momentálně nemají)

Trika - poslední dobou jsem si také oblíbil Under Armour (Performance Polo, Tech Polo, Play Off Polo), příjemný elastický materiál. Velikost beru o číslo menší než obvykle, takže M nebo max. L (mám 180 cm /87 kg a nejsem úplný hubeňour). Mají ty velikosti "americké". Opět kupuju na Urban Store kde čekám na slevy. Bacha ten odkaz vám vyhledá i dětská trika tak bacha! Bohužel většina triček jen pro muže, na děvčata moc nemyslí.

Ponožky - to neuhodnete :) Loni jsem si koupil Under Armour Heatgear Tech Locut a velká spokojenost (už je donesl Ježíšek i partnerce). Cena v akci pod 300 za 3ks.

Bundo-mikina pro hru za chladnějšího počasí. Hledal jsem něco teplejšího co nebude moc šustit. Tak jsem si vzal svou oblíbenou lyžařskou mikinu Wedze z Decathlonu i na golf a zjistil jsem že mi to naprosto vyhovuje. Rukávy anatomicky tvarované a neomezují, kachní peří zahřeje bříško i záda. Cena přijatelná. Takže poté co jsem ji začal nechávat v bagu jsem si koupil kromě černé ještě stříbrnou (červenou mi vyprodali sakra).

Pak mám v bagu trvale ještě nepromokavou goretexku bundu Galvin Green a hlavně goretex KLOBOUK Galvin Green, ve kterém sice vypadám jako Král Rybář, ale neteče mi za krk při puttování. K tomu nepromokavé kalhoty Sun Mountain tuším - jsou to jen tenoučké "návleky" na standardní kalhoty. Nepustí vodu dovnitř a taky ale žádnou vlhkost ven, ale udrží mě v suchu a jsou po složení fakt miniaturní.

Kromě toho sebou mám ještě dvě mikiny s krátkým rukávem. Světlou (bílou) a tenkou na léto proti větru (Tony Trevis - dobrá značka za normální ceny) a pak druhou teplejší a černou a částečně nepromokavou. Tyhle dvě kombinuji často.

Pak sebou ještě tahám golfový kašmírový mikino-svetr Nike z edice Tiger Woods, který jsem si přivezl asi za 20 USD z výprodeje v USA.

Rukavice - cabretta kůže, značky měním podle situace a ceny, většinou mi 10 na rok stačí. Beru si vždy 2 najednou a na každé jamce je střídám (mám tam fixem L - lichá a S - sudá). Stačí v létě vždy trošku oschnout od potu (suším je na bagu) a vydrží déle než popraskají. Pak tam mám jeden pár teplých zimních a jeden pár vodních rukavic

A abych nezapoměl - PÁSEK. Jednoznačně nejlepší s "automatickou" sponou - kdysi jsem koupil značkový asi za 2.500. Následně za 500 ve Španělsku od černocha na pláži a teď kupuju u číňana. Občas je číňan vykuk a to co přišlo byl umělohmotný sh*t. Mám odzkoušené toto pokud má někdo zájem - bral jsem jich více a spokojenost.

Spodní prádlo - normálně trenky Puma :)
 
Taky přidám pár zkušeností z posledních let.

Boty - po různých značkách už jenom Ecco a kožené BIOMy. Loňský model ECCO Biom Hybrid 3 Gore-Tex BOA s kolečkem místo šňůrek mi sedí tak, že jsem si koupil 3 páry a samozřejmě u Marka na www.golfuk.cz protože měl vždy nejlepší cenu a hlavně je měl skladem.

Kraťasy - vloni jsem objevil elastické pohodlí Under Armour Takeover Golf Short Taper - neskutečně pohodlné, pogumovaný pas takže triko neutíká. Kupoval jsem v akci za 899 na urbanstore.cz (bohužel je momentálně nemají)

Trika - poslední dobou jsem si také oblíbil Under Armour (Performance Polo, Tech Polo, Play Off Polo), příjemný elastický materiál. Velikost beru o číslo menší než obvykle, takže M nebo max. L (mám 180 cm /87 kg a nejsem úplný hubeňour). Mají ty velikosti "americké". Opět kupuju na Urban Store kde čekám na slevy. Bacha ten odkaz vám vyhledá i dětská trika tak bacha! Bohužel většina triček jen pro muže, na děvčata moc nemyslí.

Ponožky - to neuhodnete :) Loni jsem si koupil Under Armour Heatgear Tech Locut a velká spokojenost (už je donesl Ježíšek i partnerce). Cena v akci pod 300 za 3ks.

Bundo-mikina pro hru za chladnějšího počasí. Hledal jsem něco teplejšího co nebude moc šustit. Tak jsem si vzal svou oblíbenou lyžařskou mikinu Wedze z Decathlonu i na golf a zjistil jsem že mi to naprosto vyhovuje. Rukávy anatomicky tvarované a neomezují, kachní peří zahřeje bříško i záda. Cena přijatelná. Takže poté co jsem ji začal nechávat v bagu jsem si koupil kromě černé ještě stříbrnou (červenou mi vyprodali sakra).

Pak mám v bagu trvale ještě nepromokavou goretexku bundu Galvin Green a hlavně goretex KLOBOUK Galvin Green, ve kterém sice vypadám jako Král Rybář, ale neteče mi za krk při puttování. K tomu nepromokavé kalhoty Sun Mountain tuším - jsou to jen tenoučké "návleky" na standardní kalhoty. Nepustí vodu dovnitř a taky ale žádnou vlhkost ven, ale udrží mě v suchu a jsou po složení fakt miniaturní.

Kromě toho sebou mám ještě dvě mikiny s krátkým rukávem. Světlou (bílou) a tenkou na léto proti větru (Tony Trevis - dobrá značka za normální ceny) a pak druhou teplejší a černou a částečně nepromokavou. Tyhle dvě kombinuji často.

Pak sebou ještě tahám golfový kašmírový mikino-svetr Nike z edice Tiger Woods, který jsem si přivezl asi za 20 USD z výprodeje v USA.

Rukavice - cabretta kůže, značky měním podle situace a ceny, většinou mi 10 na rok stačí. Beru si vždy 2 najednou a na každé jamce je střídám (mám tam fixem L - lichá a S - sudá). Stačí v létě vždy trošku oschnout od potu (suším je na bagu) a vydrží déle než popraskají. Pak tam mám jeden pár teplých zimních a jeden pár vodních rukavic

A abych nezapoměl - PÁSEK. Jednoznačně nejlepší s "automatickou" sponou - kdysi jsem koupil značkový asi za 2.500. Následně za 500 ve Španělsku od černocha na pláži a teď kupuju u číňana. Občas je číňan vykuk a to co přišlo byl umělohmotný sh*t. Mám odzkoušené toto pokud má někdo zájem - bral jsem jich více a spokojenost.

Spodní prádlo - normálně trenky Puma :)
super výčet! díky :up: existuje varianta toho pásku i pro ženy? neumím to najít:( díky za případnou pomoc
 
Upraveno:
Taky přidám pár zkušeností z posledních let.

Boty - po různých značkách už jenom Ecco a kožené BIOMy. Loňský model ECCO Biom Hybrid 3 Gore-Tex BOA s kolečkem místo šňůrek mi sedí tak, že jsem si koupil 3 páry a samozřejmě u Marka na www.golfuk.cz protože měl vždy nejlepší cenu a hlavně je měl skladem.

Kraťasy - vloni jsem objevil elastické pohodlí Under Armour Takeover Golf Short Taper - neskutečně pohodlné, pogumovaný pas takže triko neutíká. Kupoval jsem v akci za 899 na urbanstore.cz (bohužel je momentálně nemají)

Trika - poslední dobou jsem si také oblíbil Under Armour (Performance Polo, Tech Polo, Play Off Polo), příjemný elastický materiál. Velikost beru o číslo menší než obvykle, takže M nebo max. L (mám 180 cm /87 kg a nejsem úplný hubeňour). Mají ty velikosti "americké". Opět kupuju na Urban Store kde čekám na slevy. Bacha ten odkaz vám vyhledá i dětská trika tak bacha! Bohužel většina triček jen pro muže, na děvčata moc nemyslí.

Ponožky - to neuhodnete :) Loni jsem si koupil Under Armour Heatgear Tech Locut a velká spokojenost (už je donesl Ježíšek i partnerce). Cena v akci pod 300 za 3ks.

Bundo-mikina pro hru za chladnějšího počasí. Hledal jsem něco teplejšího co nebude moc šustit. Tak jsem si vzal svou oblíbenou lyžařskou mikinu Wedze z Decathlonu i na golf a zjistil jsem že mi to naprosto vyhovuje. Rukávy anatomicky tvarované a neomezují, kachní peří zahřeje bříško i záda. Cena přijatelná. Takže poté co jsem ji začal nechávat v bagu jsem si koupil kromě černé ještě stříbrnou (červenou mi vyprodali sakra).

Pak mám v bagu trvale ještě nepromokavou goretexku bundu Galvin Green a hlavně goretex KLOBOUK Galvin Green, ve kterém sice vypadám jako Král Rybář, ale neteče mi za krk při puttování. K tomu nepromokavé kalhoty Sun Mountain tuším - jsou to jen tenoučké "návleky" na standardní kalhoty. Nepustí vodu dovnitř a taky ale žádnou vlhkost ven, ale udrží mě v suchu a jsou po složení fakt miniaturní.

Kromě toho sebou mám ještě dvě mikiny s krátkým rukávem. Světlou (bílou) a tenkou na léto proti větru (Tony Trevis - dobrá značka za normální ceny) a pak druhou teplejší a černou a částečně nepromokavou. Tyhle dvě kombinuji často.

Pak sebou ještě tahám golfový kašmírový mikino-svetr Nike z edice Tiger Woods, který jsem si přivezl asi za 20 USD z výprodeje v USA.

Rukavice - cabretta kůže, značky měním podle situace a ceny, většinou mi 10 na rok stačí. Beru si vždy 2 najednou a na každé jamce je střídám (mám tam fixem L - lichá a S - sudá). Stačí v létě vždy trošku oschnout od potu (suším je na bagu) a vydrží déle než popraskají. Pak tam mám jeden pár teplých zimních a jeden pár vodních rukavic

A abych nezapoměl - PÁSEK. Jednoznačně nejlepší s "automatickou" sponou - kdysi jsem koupil značkový asi za 2.500. Následně za 500 ve Španělsku od černocha na pláži a teď kupuju u číňana. Občas je číňan vykuk a to co přišlo byl umělohmotný sh*t. Mám odzkoušené toto pokud má někdo zájem - bral jsem jich více a spokojenost.

Spodní prádlo - normálně trenky Puma :)
Markův GolfUK tady propaguju taky, protože jsem s ním maximálně spokojená a je s ním super domluva.
 
Poradí někdo kam v Brně na nákup golfového oblečení?
Ahoj od toho co zavřeli GolfProfi tu moc možností není. Je tu obchod Time for Golf, ale moc oblečení tam nemá - leda objednat přes jeho e-shop a pak u něj vyzkoušet.
Nicméně v místě, kde byl GolfProfi je aktuálně rekonstrukce celé budovy. Následně cca od března, tam bude mít obchod bývala vedoucí prodejny GolfProfi. Bude to ve stejné budově, ale v jiném patře a v menších prostorách. Otázkou je kolik toho tam pak bude mít. Když jsem se s ní bavil před koncem roku, tak mi potvrdila, že výběr nebude tak velký jako byl v GolfProfi. Takže asi tak :)
Případně pak shopy na hřištích - Kaskáda a Slavkov.
 
Pouzivam boty jen Ecco a FJ (bez spike) ale po navsteve GolfHouse mi poslu do oka tyto boty .... neodolal jsem
95855441-B702-4486-8A43-0A9422BF9AD2.jpeg
 
Není důležité, jak hrajete, ale jak u toho vypadáte (HrejGolf.cz)

Jak už víte, letošnímu roku vládne klasická modrá barva. Napadlo nás otestovat české golfové e-shopy. Jak snadné je koupit si správné tričko na golf?

Článek Není důležité, jak hrajete, ale jak u toho vypadáte vydal magazín HrejGolf.cz.

Pokračovat ve čtení...
tak jsem si do kabinky půjčila nové vlákno :)
článek je super a asi nebudu daleko od pravdy, že tomu " jak u toho vypadáte" častěji na hřišti vévodí to "jak draze vypadáte" (což snad neplatí pro zanícené jamkaře)
jsme zkrátka ve "značkové" době,
zaplaťbůh jsou některé značky i zárukou jakéstskés kvality ;)

k mému zápasu na tomto poli:
Při zahájení tréninku jsem byla okamžitě upozorněná na to, že je potřeba se značkám náležitě věnovat a že po hřišti se toulá spousta snobů a ti jsou na značky experti - co jsem nakoupila pod tímto vlivem, nenosím: snobům by to bylo málo ;)a mě to vůbec nesluší:eek:
další výuku v této oblasti v rámci golfové přípravy jsem už nepřipustila (asi ze mě už vyzařuje neoblomný postoj, že nechat si radit od chlapa v oblékání mohla být má osudová nenapravitelná golfová chyba). Mohla jsem se stát golfovou 🐭 :oops:
Tak jsem si začala řešit oblečení podle svého a čekalo mě další překvápko: moje variace byly natolik výjimečné, že mě jedna paní na Hazlově upozornila, že tedy v tomhle, ano! v tomhle! by mě tedy v Karlových Varech na hřiště nepustili (chacha, kdybych hrála jako TW - pustili, chacha i kdybych měla na sobě, co ona - nepustili by mě tam kvůli mému naducanému HI).
Od určitých prvků v mé garderobě mě odradil sám pokrok ve hře... krásná lehce splývavá póla Soccx (neva, že jsou na vodu-každý ví prd)... jsem musela vyřadit ze śatníku ve chvíli, kdy se mi lehce splývavý lemík trika při založení opakovaně připletl mezi hůl a rukavici. o_O
Golf měl přednost!
Zkusila jsem přiléhavější varianty ale ouha, nejsem po tátovi a tak vyzývavý outfit byl prostě přes čáru. Nabalila jsem na těsné tričko další dva kousky a bylo po problému. Vyzývavě jsem určitě nepůsobila, ale hýbat se v tom skafandru bylo tak náročné, že správný nápřah a prošvih byl technicky nemožný i v případě, že bych ho uměla. A v létě...v létě to bylo peklo! 🤪
Tak teď si jedu víceméně po svém ... ale to by bylo na dlouho a bůhví, jestli by to někoho zajímalo 😛
 
myslela jsem sice masku ALE
tomu pod maskou je 50? o_O safra porte, musím omrknout tu firmu, co tam vlastně nabízejí 🧐
Ne že má 50, ale je pro 50+...😈
 
Zrovna teď jsem na Zalandu objevila slevy na bundy Kjus. Mají dámské i pánské se zhruba 50% slevou. Nejsou laciné, ale neodolala jsem :cool:
 
Zrovna teď jsem na Zalandu objevila slevy na bundy Kjus. Mají dámské i pánské se zhruba 50% slevou. Nejsou laciné, ale neodolala jsem :cool:
a kterou sis vybrala?
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom