Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Zkušební kabinka :-)

ale není lyžařská? :oops:
tady je za podobné peníze golfová https://www.golfiq.cz/cs/damske-bun...a-ping-star-quilted-hybrid-5052228340852.html
a tahle je super...
Taky pěkné 😉

Mně se líbí tato. 😁
 
Taky pěkné 😉

Mně se líbí tato. 😁
ta je super a bude lichotit postavě :up::up:
mám proti větru Tony Trevis (ale nehřeje) http://www.tonytrevis.cz/damska-kolekce/damske-golfove-bundy_strana-1
 

Přílohy

  • 5912873A-3480-4E21-BB3B-4DD33FF6D16E.jpeg
    5912873A-3480-4E21-BB3B-4DD33FF6D16E.jpeg
    75,7 KB · Zobrazení: 211
Upraveno:
Našla jsem fotku s punčochami na golfu v Hořehledech, Zobrazit přílohu 9550 s martinax. Byla dost zima na první devítce, pak jsem je sundala. Hra v nich mi nebyla moc příjemná. Příště bych si vzala spíš kalhoty.
ale sluší :up: jaké používáš kalhoty? Mě přijdou ty golfové takové staropanenské... ale už jsem je pořídila musím se s nimi nějak poprat. Nějak je nakombinovat:D Kolegyně vedle tebe má černé strečové džíny, ne?
 
ale sluší :up: jaké používáš kalhoty? Mě přijdou ty golfové takové staropanenské... ale už jsem je pořídila musím se s nimi nějak poprat. Nějak je nakombinovat:D Kolegyně vedle tebe má černé strečové džíny, ne?
Děkuji moc. Kalhoty mám tyto.
15785552896364007402574324416745.jpg
kupovaly jsme si s MartinouX stejné. (až na velikost). Už na prvním Requocupu. Má je na té fotografii. Stejné značky mám i kraťasy. (Nenašla jsem lepší fotku🙂).
Oblíbila jsem si teď sukně a snažim se sehnat padnoucí šaty 🙂
IMG-20190607-WA0005.jpg
 
Děkuji moc. Kalhoty mám tyto. Zobrazit přílohu 9553kupovaly jsme si s MartinouX stejné. (až na velikost). Už na prvním Requocupu. Má je na té fotografii. Stejné značky mám i kraťasy. (Nenašla jsem lepší fotku🙂).
Oblíbila jsem si teď sukně a snažim se sehnat padnoucí šaty 🙂Zobrazit přílohu 9554
Kristi, koupila jsem si šaty Callaway, vídám je v růžové a já mám tmavomodré, bez rukávů a mě, tlusťošce sedí dobře. Tak zkus mrknout.
 
Tak děvčata, honem rozbít 🐖 a začít nakupovat, dokud ještě něco mají 🤭
195A1EA6-B239-49E1-A29C-6E573C82FDFB.jpeg
 
Dnes mi přišly Ecco botky od Golfuk.cz, zlevněné z 5000 na 3500, perfektní. Díky Marti za tip. Trička nakupuju zásadně v hrabáku za 45. Musím někde ušetřit, abych mohla koupit hole za tisice😂.
Souhlas. Boty jsou základ.
 
Trička nakupuju zásadně v hrabáku za 45.
No a to, co jsem poslal, nakoupíš i 25.
Nojo, ale jestli ty jsi nemyslela tvrdou Kč 🤔 😂
 
Už tam koukám, ale jestli si budu MUSET něco objednat, můžeš za to ty?! ;)
Když to nebudu muset platit, tak to obvinění nějak vydržím 🤭
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom