Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Zkušební kabinka :-)

a kterou sis vybrala?
Radiation růžovou, mám už dva roky černou, a je úplně nejlepší, co jsem kdy měla.
 
Radiation růžovou, mám už dva roky černou, a je úplně nejlepší, co jsem kdy měla.
tuhle?
695D7271-2689-43FF-A7A4-262913004D5C.jpeg
 
tak jsem si před časem koupila díky akci 2 trika Callaway ...
zklamala mě (stejně jako boty) a tuto značku už definitivně, pokud jde o oblečení a obutí, zavrhuji
nekomentuji 100% umělohmotný materiál
zipy tak škrábou, že je nelze mít dopnuté :down:
ušití je víc než ledabylé :down:
pro srovnśní jsem ofotila detail nového Callavay a už nošeného Golfina trika 🤥
A3DE3287-A07A-46BA-AAF2-5859D883D988.jpeg
 
vloni byly někdy strašný hice
Golfino prodává takovéto o_Očepice, a to fakt draze :(
nemáte někdo tip na něco podobného, levnějšího a co by se dalo případně vyzkoušet? (s rouškou a hlavou politou desinfekcí? 😝)
26EDE6AB-2B4D-431B-98A6-AB10C3EB6802.jpeg


objevila jsem ještě tohle ale nevím, jestli se to dá sehnat v Evropě

950F1FDB-D682-414E-BB03-403EF857E37C.jpeg
 
I to je možné, protože se to konečně provalilo, že se tam dají věci normálně vyzkoušet :eek: :rolleyes:
Tak on ten zákaz zkoušení je pěkná hovadina, kdo si koupí oblečení, aniž by si ho vyzkoušel?
No hlavně, že AB otevře obchody a nebude muset nic platit. :mad:
 
Tak on ten zákaz zkoušení je pěkná hovadina, kdo si koupí oblečení, aniž by si ho vyzkoušel?
No hlavně, že AB otevře obchody a nebude muset nic platit. :mad:
Naprostý souhlas. V pátek na golfu jsem se o tom bavila se známou...mají s manželem obchod s oblečením. Prý k čemu otevřeno, když si lidí nic nevyzkouší.
A hlavně! Boty si musíš zkoušet jen s ponožkami!!! Jakoby to do teď bylo jinak...
 
To je stejne absurdni, zejmena s ohledem na fakt, ze po celou dobu trvani opatreni neprestala platit moznost vratit zbozi koupene z eshopu bez uvedeni duvodu do 14 dnu 😀 Uz vidim jak ty vraceny hadry prali pred odeslanim dalsimu zakaznikovi v dezinfekcnim prasku 😀
 
To je stejne absurdni, zejmena s ohledem na fakt, ze po celou dobu trvani opatreni neprestala platit moznost vratit zbozi koupene z eshopu bez uvedeni duvodu do 14 dnu 😀 Uz vidim jak ty vraceny hadry prali pred odeslanim dalsimu zakaznikovi v dezinfekcnim prasku 😀
zákaz zkoušení hadrů je dílem zelené hlavy (pan profesor Prymula promine ale voják se nezpaře).
Důvodem totiž je, jak prozradil, že při přetahování oblečení přes hlavu, může dojít snadno ke kontaminaci! o_O
Když už připustím, že se některý hadry přetahují přes hlavu, tak bych ráda bych viděla jedinou normální ženskou, která si přetahuje hadr přes hlavu tak, že si rozcuchá hlavu, rozmázne rtěnku, popř makeup, rozpatlá oční líčení atd. 😄 Notabene jsou na zapatlání hadrů prodavačky háklivý.
Na to jsou grify, kdy se hadr natáhne bleskově a nedotkne ani trochu obličeje 😝
To není jako přetahovat vojenský svetr přes hlavu se střihem na ježka. 🤪
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom