Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Sever Ústí nad Labem

Já tam byl asi před měsícem a půl a za 700 to bylo kurevsky předražený. Kvalita grýnů naprosto ale naprosto tragická a ostatní plochy jen o malinko lepší.:(
Je to velká škoda, protože hřiště jako takový mě jinak baví.
 
  • To se mi líbí
Reactions: PFP
Já tam byl asi před měsícem a půl a za 700 to bylo kurevsky předražený. Kvalita grýnů naprosto ale naprosto tragická a ostatní plochy jen o malinko lepší.:(
Je to velká škoda, protože hřiště jako takový mě jinak baví.
Já tam hrál minulej víkend a hřiště bylo na to jak poslední roky vypadá v dobrým stavu i grýny byly v pohodě. Možná jsem ale málo kritickej, já to hřiště mám hrozně rád. 🙂
 
Zachytil jsem informaci, že původní majitel našel kupce a hřiště je prodáno.
Současný nájemce by měl mít smlouvu jen do konce této sezóny, takže se dá očekávat, že bude dělat jen to aktuálně nejnutnější.
Uvidíme, co s hřištěm ta min. údržba udělá a jak dlouho to pak bude nový majitel dávat dohromady.
 
Zachytil jsem informaci, že původní majitel našel kupce a hřiště je prodáno.
Současný nájemce by měl mít smlouvu jen do konce této sezóny, takže se dá očekávat, že bude dělat jen to aktuálně nejnutnější.
Uvidíme, co s hřištěm ta min. údržba udělá a jak dlouho to pak bude nový majitel dávat dohromady.
Tahle informace tady teď koluje, ale taky je pravda, že takovejch informací už tady za poslední léta bylo...
 
Tahle informace tady teď koluje, ale taky je pravda, že takovejch informací už tady za poslední léta bylo...
Kupce znám osobně, tedy pokud to koupil 😉
 
Takže nová informace či drb k prodeji Teras.
Původní zájemce prý od smlouvy odstoupil a současný nájemce sehnal investora z Německa.
Tak uvidíme jak (a zda vůbec) se bude na hřišti příští rok hrát.
 
Takže nová informace či drb k prodeji Teras.
Původní zájemce prý od smlouvy odstoupil a současný nájemce sehnal investora z Německa.
Tak uvidíme jak (a zda vůbec) se bude na hřišti příští rok hrát.
mohu potvrdit tvojí informaci....bylo mi dnes řečeno to samé od recepční
 
Ty jo, tak teď nevím, jestli jste mě navnadili a nebo naopak spíše vyděsili a nemám se ještě letos do konce sezony do Ústí podívat a zahrát si je...
No, zkusím ještě nějaký den vyštrachat.
 
Ty jo, tak teď nevím, jestli jste mě navnadili a nebo naopak spíše vyděsili a nemám se ještě letos do konce sezony do Ústí podívat a zahrát si je...
No, zkusím ještě nějaký den vyštrachat.
No, vypadá to, že stav se za měsíc zhoršil (greeny a někdo ukradl písek), a cena zvedla. Podle mě to za to teď nestojí, pokud už jsi tam hrál..navíc, jestli to zainvestuje Němec, mohlo by to fungovat. Jezdí jich tam hodně.
 
Tak to vypadá, že Terasy „spadly” pod Mnich.
Nemá někdo čerstvé info?
 
Tak to vypadá, že Terasy „spadly” pod Mnich.
Nemá někdo čerstvé info?
Mám totožnou informaci z dílny "jedna paní povídala", že celý areál byl na přelomu roku prodán, stejně jako Písek Kestřany novému majiteli, který již vlastní Mnich.
 
Mám totožnou informaci z dílny "jedna paní povídala", že celý areál byl na přelomu roku prodán, stejně jako Písek Kestřany novému majiteli, který již vlastní Mnich.
Tak v tom inzerátu na trenéra je kontakt na Mnich, takže asi jo.
 
Mám totožnou informaci z dílny "jedna paní povídala", že celý areál byl na přelomu roku prodán, stejně jako Písek Kestřany novému majiteli, který již vlastní Mnich.
Tak potvrzeno z velmi dobrého zdroje - koupil to Šnobl.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom