Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

RequoCup 2019 19.jamky: 6.6. - 9.6.2019 Mladé Buky

V kalendáři akcí 19.jamky: 06-06-19, 07-06-19, 08-06-19, 09-06-19

Stav
Uzamčeno.
Tak to vypadá, že už z nervozity červenáčci ani nerozpoznávají dny v týdnu. Byl bych asi trochu nervózní, pokud bych hráče svého týmu svěřil červenáčkům do péče....
A když navíc @requo trénuje putování a @Marklar se postará o psychickou "pohodu" kovaného červenáčka, potom je vše pod kontrolou.
Modrá je dobrá
 
Hlásím, že jsem nastoupila do tréninku a zjistila jsem nedostatečnou výbavu - tudíž mám již objednanou novou wedge, čím očekávám, že se mé příhry na grýn stanou přesné ;) Pro zlepšení kondice absolvuji v sobotu Turnaj tří klubů na Osyčině. Jako šéfe @PFP, makám na sobě!🏌️‍♂️🏌️‍♂️:D Hodlám býti platným členem modrého týmu!
 
Ano, jasne. Mam volno, jedu v patek brzo rano pres Prahu, vracim se v nedeli. Ozvi se.
Předně díky všem za nabídky, nakonec bych tedy využil kapitána.
Aspoň budem mít prostor na pečlivou přípravu strategie :D
@PFP napisu ti soukromou zprávu.
 
Jo, i dračice, která hraje zásadně bez rukavic. :p
V rámci šetření přírody a peněz za dopravu navrhuju společnou objednávku. Klidně to zařídím.
Souhlasím a když už se tak hezky nabízíš, tak pro mě ML. A když už chceme šetřit, můžem poprosit nějakého pražáka, aby to v Ostrovského vyzvednul. ;)
 
@macdav uděláš teda i tu objednávku? nebo mi napiš velikost. (Já pánský M).
 
@Dana já udělám objednávku
aktuálně máme 4x červené M.
kdybyste se chtěl někdo přidat, tak do středy, v pátek bych vyzvednul
 
Tak na to se fakt těším :D :D :D budete vypadat jak ten kikot z reklamy na arginmax :devil::devil::devil:
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom