Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

RequoCup 2018 19.jamky: 9.8. - 12.8.2018 na Kaskádě

V kalendáři akcí 19.jamky: 09-08-18, 10-08-18, 11-08-18, 12-08-18

Stav
Uzamčeno.
Ahoj přátelé, letos mě to musí vyjít, když se to loni tak posralo.
Půjdeme dva.
Od pátku do neděle B1, pokud jsem to pochopil správně.
Morava jede!!!! :D
 
Ahoj přátelé, letos mě to musí vyjít, když se to loni tak posralo.
Půjdeme dva.
Od pátku do neděle B1, pokud jsem to pochopil správně.
Morava jede!!!! :D

Paráda, doplněno do úvodu. :)
 
Já jsem pro formáty zachovat. Texas hrajeme a známe všichni. Navíc texas je takový flákací formát. Takový formát pro posery. [emoji16] Requocup má být "jiný". Společensky sportovní a soutěžní akce. Texas moc soutěžní není. Ten je čistě pro zábavu. A hraje se všude.

Naprostý souhlas, k vrcholné akci patří i vrcholné formáty. A jak bychom mohli hrát o RequoCup, když by se to formou i kvalitou nejblížilo originálu....


Texas najde určitě spoustu uplatnění při podzimních chlastacích turnajích. Tam je to naprosto v pořádku a víc než příjemné. PF

P.S. Už je ta zima v Čechách nějaká dlouhá.....
 
Jj, ponecháme to tak jak to je, názory jsou vcelku jednoznačné pro zachování současného formátu - tzn. stejné, či maximálně v našich podmínkách podobné
RyderCupu. :) Díky. Už se těšíte?
 
Jj, ponecháme to tak jak to je, názory jsou vcelku jednoznačné pro zachování současného formátu - tzn. stejné, či maximálně v našich podmínkách podobné
RyderCupu. :) Díky. Už se těšíte?
mými ústy slovy @doktordee : už tam budem?
 
P.S. Už je ta zima v Čechách nějaká dlouhá.....

Také si říkám. Dnes jsem předjížděl z Žiliny do Bratislavy a akorát jsem si říkal, ze už je světlo na podvečerní procházku a devítku. Ještě upravit tu teplotu a budou tyto výlety zase za odměnu :cool:
 
Nakonec mi to, bohuzel, letos nevyjde :( Poradne je rozdrtte!! Cesi, do toho!!
 
Nakonec mi to, bohuzel, letos nevyjde :( Poradne je rozdrtte!! Cesi, do toho!!

Ok, mrzí mě to, ale chápu, už jsme spolu o tom mluvili. Tak já tě, s slzou v oku, z akce škrtám. Pro český tým dalším v pořadí je loňský zástupce, @doktordee.
Král je mrtev, ať žije král!
 
Nakonec mi to, bohuzel, letos nevyjde :( Poradne je rozdrtte!! Cesi, do toho!!

Ok, mrzí mě to, ale chápu, už jsme spolu o tom mluvili. Tak já tě, s slzou v oku, z akce škrtám. Pro český tým dalším v pořadí je loňský zástupce, @doktordee.
Král je mrtev, ať žije král!
Děkuji. Se skromností sobě vlastní funkci přijímám.

To to trvalo...... [emoji19]
 
Ja se letosniho requo cupu nezucastnim, jedine, ze by muj zamestnavatel zmenil nazor a pridelil by mi nejake ty dovolene navic. Doufam, ze budete drzet tradici a vyhrajete zas!
 
Do kdy bude druhe kolo prihlasek? Musim si vyjednat volno atd. V lete mame zrovna hlavni sezonu
 
Do kdy bude druhe kolo prihlasek? Musim si vyjednat volno atd. V lete mame zrovna hlavni sezonu

Jakmile budeš vědět, že by si jet mohl, ozvi se, a podle volných kapacit. Prostě čím dřív, tím lépe.

Ahoj, kdybyste brali aji "hokejistky"... Hlasim se... Bydlim par km od Kaskady, takze bez ubytka...

Ok, poznamenávám na úvod.
 
Jakmile budeš vědět, že by si jet mohl, ozvi se, a podle volných kapacit. Prostě čím dřív, tím lépe.



Ok, poznamenávám na úvod.
Diky moc, prosim ale s fee, nejsem clen Kaskady, bohužel... ;-)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom