Requo Tour 2020: duben - říjen

Můj vztah k této akci
Tuto akci spolupořádám
Pořadatel akce
RequoGolf
Web akce
https://requogolf.cz/requo-tour/
Ročník akce
1. ročník
V kalendáři akcí 19.jamky: 23-05-20, 20-06-20, 26-07-20, 16-08-20, 29-08-20, 12-09-20, 17-10-20

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Toto je automaticky vytvořené diskusní vlákno pro nově zadanou akci:

Requo Tour 2020: duben - říjen

V rámci Reqou Tour hrajeme klasické víkendové turnaje na 18 jamek. Od dubna do září jeden turnaj každý měsíc. V říjnu finálový turnaj. Vyhlášení celé série proběhne bezprostředně po finálovém turnaji. Výhry máme připravené pro vítěze jednotlivých turnajů, vložených soutěží i celoroční série.
REQUO TOUR 2020

1. turnaj
: ne 26. 4. 2020 – Slapy 18j.

2. turnaj
: so 23. 5. 2020 – Grabštejn 18j.

3...
Přečíst hlavní info akce...

K akci je možno diskutovat a přidávat komentáře v tomto vlákně...

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Kdo bude hrát s námi? :) Máte už někdo termíny v kalendáři?
Přihlaste se a přiznejte se, ať víme, že se tam s Jirkou (@Marklar) nebudeme bát sami. První turnaj na Slapech, 26.4.!

Tomáš Kloud

Aktivní člen
Rok ZK
2015
P/L
Levák
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Zatím mám rezervovaný kalendář na Slapy, Grabštejn, Lázně Bohdaneč a Kunětickou horu ... Česká Lípa mi koliduje s Grabštejn Open :( zbytek bud daleko, nebo blbý termín ..

HonzaS

Aktivní člen
Rok ZK
2017
Klub
Gc Grabšejn
HI (HCP)
22.9
19.jamka:
Představení
Vidím to podobně - Slapy, Grabštejn, Bohdaneč, Písek Kuňka. Lípa a Molitorov se mi bohužel kříží s rezervovanými termíny

Dana

Guru fóra
Jméno
Dana
Rok ZK
2015
Klub
Česká Lípa
HI (HCP)
32,7
P/L
Pravák
Značka
Tour Edge, Cobra
19.jamka:
Představení
WITB
já mám v kalendáři rezervaci na Slapy, Bohdaneč, Českou Lípu, Písek a Kuňku, ale uvidím, co řekne 6.3. ortoped na můj meniskus :oops:

mkopcak

Guru fóra
Rok ZK
2010
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
10,0
P/L
Pravák
Rozhodčí ČGF
II.třída
Golf. trenér
ČGF 3.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Já mám v kalendáři všechno a všechno mi koliduje s něčím jiným, takže se oba budeme muset nechat překvapit:)

Marta

Guru fóra
Jméno
Marta
Rok ZK
2015
Klub
Golf club Na Vrších
HI (HCP)
33
P/L
Pravák
Značka
Cobra,ale jen dřeva,železa mám Wilson
19.jamka:
Představení
WITB
Ráda bych něco dala, ale uvidím dle kalendáře DTSV, zatím jsem to nekontrolovala. Něco je moc daleko...ale Bohdaneč, Kuňku, Českou Lípu bych třeba ráda ....uvidíme.

Šnek

Aktivní člen
Jméno
Martin
Přijmení
Záhumenský
Rok ZK
2012
Klub
Mstětice + ČGK
HI (HCP)
9-13
P/L
Pravák
Značka
Taylormade
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
V kalendáři mám zatím všechno, co vyjde je otázka - tak 4-5 turnajů bych chtěl zvládnout

Jerry

Guru fóra
Rok ZK
2015
Klub
ČGK, GC Bítozeves
HI (HCP)
15 +-
P/L
Pravák
Značka
Cobra
19.jamka:
Představení
WITB
Jen jedna nepodstatná kontrolní otázka ohledně kategorie. Předpokládám, že pro hodnocení jednotlivého turnaje se bude vycházet z aktuálně platného HI. Jak to ale bude s vyhodnocováním celé tour? Bude moje kategorie plovoucí nebo neměnná podle prvního absolvovaného turnaje?

Marklar

Guru fóra
19.jamka:
Představení
WITB
Jen jedna nepodstatná kontrolní otázka ohledně kategorie. Předpokládám, že pro hodnocení jednotlivého turnaje se bude vycházet z aktuálně platného HI. Jak to ale bude s vyhodnocováním celé tour? Bude moje kategorie plovoucí nebo neměnná podle prvního absolvovaného turnaje?
Hola, už jsem chtěl říct, že u poctivých čtenářů propozic jako si ty, bych tu otázku nečekal...., ale díky za upomínku 👍 evidentně nemáme na webu poslední a úplnou verzi. Zítra na PC upravím.

Každopádně máš pravdu. Pro turnaj se bere aktuální HI. Pro vyhlášení celé Tour bude rozhodující kategorie v jaké jsi vstoupil do prvního turnaje.

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Tak už se to začíná taky pomalu scházet doma. Sice TOUR začíná až 24.4. (kdy už snad svět bude zase v pořádku) na Slapech.... ale není od věci postupně odkrývat, co na ty nejlepší naší golfové taškařice s @Marklar chystáme...

Vouchery na Advanced Fitting od borců z Golfgear.cz! Díky @MarekS.!

027F28AF-4E04-43F5-A4E2-6C9AFB0D7891.jpeg

Marklar

Guru fóra
19.jamka:
Představení
WITB
Na vlastní játra vybíráme ty nejlepší výhry do turnajů. Bílá, červená; suchá i polosladká. První vína v rámci Requo Tour budou mít své majitele 26.4. na Slapech. První společnou hru plánujeme v rámci Sunset Cupu už 13.4. (termíny si zatím krásně plánujeme, pokud by docházelo k posunům, dáme včas vědět)

1584301958881.png

HonzaS

Aktivní člen
Rok ZK
2017
Klub
Gc Grabšejn
HI (HCP)
22.9
19.jamka:
Představení
Připravujete se na první zastávku RequoTour 2020 na Grabštejně? To dobře děláte! Dnes na klubovém turnaji 63 startujících, krásné počasí a skvělá atmosféra. Už se na vás těšíme.

WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2020 patří (více info):
Nahoru Bottom