Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Sunset Cup 2020: Praha

V kalendáři akcí 19.jamky: 22 dates

Stav
Uzamčeno.
O mojí hře se bavit nebudu, byla strašidelná. 🙈 Týna krásný, ale musí to bejt nuda, chodit furt po fervejích... 😂 Jediný pozitivní bylo, že jsem měl snovej flajt. Díky @kristyna a @requo ! 👏 👍
 

Přílohy

  • IMG_20200826_193529.jpg
    IMG_20200826_193529.jpg
    116,7 KB · Zobrazení: 309
  • IMG_20200826_193348.jpg
    IMG_20200826_193348.jpg
    104,7 KB · Zobrazení: 306
Já se bojím, že ta hra byla strašidelná z toho čekání, až my vypadneme z dopadové zóny.
Bohužel moje hra nebyla ideální, spíše byla příšerná, takže raději nebudu svojí hru komentovat a jen se omluvím za pomalejší průchod hřištěm.
Ale jinak flight super, pohoda byla celou hru.
A hřiště dobré, sem tam (asi na jednom místě) sušší, ale jinak krásně zelené. A greeny jezdily.
 
byl jsem na dálnici v době, když jste hráli. doufám, že vám míčky ve vzduchu držely lépe než auto na silnici :) aktuální výsledky níže.

Malá úprava bodů pro @TP_79 a další 3 Tomáše. Pardon, jsem dost starý na podobné chyby, ale stalo se ..... jak vás zobrazujeme dle jména a prvního písmene příjmení, tak jste se mi spojili. Upraveno v dnešní aktualizaci.

těšíme se na pondělí na Černém Mostě: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=615855956

1598474865731.png


1598474892271.png


1598474911912.png


1598474926869.png
 
Úplně v pohod, hlavně ať to sedí. Přiznávám, že bych to stejně asi neobjevil.
 
já vím, že vám je to nejspíš úplně jedno ........ , ale já jsem zvědavý jak to letos s tím žebříčkem dopadne. první místa vypadají jasně daná, ale vzhledem k tomu, že se počítá "jen" 10 nejlepších výsledků, tak Vladimír s Iljou už o moc nepoodskočí. V kategorii do HI 20 jde zítra Petr i @Vojtys_1 a čeká nás přímý souboj o druhé místo. V kategorii nad HI 20 se @Ferrry bude asi věnovat jiným slastem, Eva je ještě stále v teplých krajích, Alice musí pracovat :) a tak @kristyna s nenápadným startem bude "útočit" na druhé místo :)

odehrát 20 sunsetů a nemít možnost vyhrát ani jedny míčky není nic moc. Každopádně za ten pocit, kdy vlastně vůbec neřeším svou hru a jen koukám kolem sebe to vlastně stojí :)
hezký večer a někdy na hřišti na viděnou :devil:
 
pardon za zpoždění, ale už jsou tu průběžné výsledky po pondělním Černém Mostě. Zbývají poslední 3 Sunsety - jeden na každém hřišti a započítávané finále na Kuňce.

poslední pondělí na Zbraslavi je již tento týden: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=612244233

a pravidelná sada průběžných výsledků, Gratulace Iljovi k vítězství za měsíc srpen "na poslední jamce":

1599114540588.png


1599114554324.png


1599114631606.png


1599114640324.png
 
zažil jsem letos na Sunsetech spoustu výkyvů počasí..... vichr, zimu, déšť, bouřku .... ale dnes - v ideálním počasí na odpolední rundu jsem zůstal za obrazovkou a vytvářel "hodnoty" :) doufám, že jste si to užili a tady jsou změny po dnešním dni :)

Dnes jsme načali poslední návštěvu na každém z hřišť. Letošní Zbraslav tedy již máme uzavřenou. 16.9. nás čekají Hodkovičky: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=618003176

1599512882811.png


1599512934487.png


1599512955459.png


1599512967224.png
 
Jirko @Marklar, nechci bejt nějakej hnidopich, ale máš určitě správně "3 paristy"? Včera jsem na dvojce greenu náhodně byl, ale mám pořád 6. ;)
 
Jirko @Marklar, nechci bejt nějakej hnidopich, ale máš určitě správně "3 paristy"? Včera jsem na dvojce greenu náhodně byl, ale mám pořád 6. ;)

Ahoj hnidopichu, dík za upozornění. Tlačítko "obnovit" jsem evidentně přehlédl .... nicméně to naštěstí nemění vítěze, pouze počet absolvovaných Sunsetů :)


1600371778723.png


0,0%​
 
A je to tu ..... máme za sebou poslední Sunset letošní sezóny. Bylo to parádní, intenzivní a ..... těšíme se na polovinu října na Kunětickou Horu, kde se s letošním SunsetCup i RequoTour hezky rozloučíme. Jeden dnešní Iljův úlovek přikládám. Výsledky budou v zápětí ;)

45B28030-47CB-4C34-9292-FBB0E355670A.jpeg
 
Finále je tu!!! ani ten divoký rok nám ho nevezme :)

V neděli 18.10. půjdeme společný finálový turnaj na Kunětické Hoře pro RequoTour a SunsetCup 2020.

Kdo bude chtít potrénovat, tak někteří z nás se sejdeme již v sobotu, kde máme pár volných míst na místní Zabijačkový Texas Scramble + nocleh se snídaní, abychom na to finále byli náležitě připraveni a posilněni :)

Neděle bude do konce týdne vypsána i na federačním serveru. Kdo by chtěl celý víkend a oba turnaje, tak napište máme ještě pár rezervovaných míst. Celkový program bude (sobotu kopíruji od kolegu z Kuňky):

Sobota: 10h příjezd, sraz, přípitek, snídaně, Texas s občerstvením na 1 a 10jamce. jídlo po hře, wellness, raut, něco málo z povoleného veselí, ubytování, snídaně. => 2.200,- no neberte to :)

Neděle: Finálový turnaj pro RequoGolf 2020, svačinka na 10.jamce, oběd po hře a vyhlášení jak turnaje tak celé sezóny

Těšíme se na společnou hru a skvělé zakončení sezóny
přihlášky: buď sem do SZ nebo na jirka@requogolf.cz
 
Upraveno moderátorem:
SunsetCup 2020 - vyhlášení výsledků (finálový turnaj zrušen)​

Od minulé středy vymýšlíme, jak uspořádat finálový turnaj, abychom měli šanci se sejít a sezónu plnou hezkých her a nových přátelství uzavřít na prima hřišti. Včerejší opatření nám neumožní ani zúžené startovní pole pro 20 zvaných a proto jsme se s @requo rozhodli nečekat na to, co bude v listopadu, finálový turnaj zrušit a letošní sezónu uzavřít. Průběžné výsledky z 22. 9. se tedy stávají celkovým pořadím v SunsetCup 2020. Už na jaře a celou sezónu jsme víkendové turnaje měli z velké části jako setkání zajímavých lidí a pokud to nyní není možné s posezením a "poplácáním se po zádech" za vydařenou hru, nevidíme možnost jak turnaj plnohodnotně uspořádat.

Dle toho jak se bude vyvíjet aktuální situace, ještě dáme vědět, jakou cestu zvolíme pro "závěrečný ceremoniál" a předání cen, které samozřejmě pro umístěné máme připravené. Máme několik možností od večírku v salónku, indoor turnaj až po předání na jaře na hřišti, pokud bychom neměli jinou možnost. S formátem jak ceny předáme, nám prosím dejte čas do doby, než odezní nouzový stav a budeme vědět jaké máme možnosti.

Gratulujeme vítězům, Iljovi a Vladimírovi
máme pro vás (stejně jako pro ostatní na stupních vítězů obou kategorií) pomstu v podobě skleněné ručně vyrobené ceny, ze které už navěky budete muset utírat prach :) a samozřejmě i bezva hmotné ceny :devil: Poděkování za účast patří všem účastníkům - jsme moc rádi, že jste na podvečerní devítky chodili a bavilo vás to s námi!

stupně vítězů v jednotlivých kategoriích vypadají následovně:

1602620195835.png


1602620215438.png
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom