Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Requo Cup 2017 19.jamky: víkend 13. - 15.10.2017 na Kunětické hoře

Stav
Uzamčeno.
Rychlejší než blesk, je ten David... :)

Requo Cup Čechy final - mini.png
Requo Cup Morava final-mini.png
 
No co, tak to bude o nich bez nich ... máme v tom tradici :confused::D
 
to sis spletl, to byl Mnichov :D

Já je chtěl jen vyhecovat, Žádnou "Kunětickou zradu" nechystám. Já je mám rád, a klidně za ně budu i hrát. ;)
 
No, napište mě tam taky, fee ano, team ano (Čechy) , jednolůžkový pokoj.
Asi nestihnu zajet na Kuňku předtím, takže pro mě to bude premiéra ve velkém stylu :)

Jeden námět, když vidím jak se to zatím hlásí..
Pokud se moravští nepochlapí a nezačnou se hlásit, navrhuji změnit to na Sever proti Jihu, nebo Západ proti Východu, podle toho, jak to lépe vychází..
 
Na to nejsou loga.....! [emoji15] nicméně osobně nemám problém hrát za Moravu. A co jsem si všiml tak nejsem sám. To nějak poladíme [emoji6]
 
Ja hraju za Sudetenland :D
 
Jeste muzem dat Praha (a okolí) proti zbytku sveta (republiky) :D
 
Na to nejsou loga.....! [emoji15] nicméně osobně nemám problém hrát za Moravu. A co jsem si všiml tak nejsem sám. To nějak poladíme [emoji6]
No zatím z tebe vypadlo asi 128 obrázků, tři čtyři další dáš :)
Jako že by Češi hráli proti Čechům za Moravu :) :)
Takže až Morava prohraje (jako že prohraje), budou za to moct Pražáci jako dycky? To vypadá na ještě větší švandu, než jsem si myslel :)
 
No tak, pánové, trocha pošťuchování neuškodí ne?
 
No, napište mě tam taky, fee ano, team ano (Čechy) , jednolůžkový pokoj.
Asi nestihnu zajet na Kuňku předtím, takže pro mě to bude premiéra ve velkém stylu :)

Jeden námět, když vidím jak se to zatím hlásí..
Pokud se moravští nepochlapí a nezačnou se hlásit, navrhuji změnit to na Sever proti Jihu, nebo Západ proti Východu, podle toho, jak to lépe vychází..

Prima Jardo, vítej na palubě. Nic si z toho nedělej, mnozí Kuňku nehráli, kapitáni zajistí dokonalou přípravu, určitě. :)
 
Kdy vlastně proběhnou volby??? [emoji111]

[emoji646] [emoji637] [emoji640]
 
Kdy vlastně proběhnou volby??? [emoji111]

[emoji646] [emoji637] [emoji640]

---
Důležité (harmonogram):
  • do 31.7.2017 prosím potvrďte do toho vlákna, že pojedete, případně kdo s vámi jako doprovod (golf/negolf). Dopište, jestli chcete do jednoho z týmů.
  • začátek srpna
    • pošlu do Kuňky závaznou rezervaci
    • na základě počtu lidí se připraví přesná pravidla a harmonogram týmového klání
  • půlka srpna
    • budou vybráni kapitáni, kteří seskládají týmy na základě zájmu přihlášených
    • skládání týmů
    • platby záloh atp.
  • září + říjen
    • ladění formy, hecování a těšení se
  • víkend 13. až 15.10.2017
    • Requo Cup 2017 19.jamky :)
 
ještě se zeptám, je možnost účasti i bez ubytovaní?? .. mám to na Kuňku 50km, nepotřeboval bych tam spát a jíst, dokonce mám i doma dostatek voucherů na hru kterýkoli den v týdnu .. :)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom