Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Putter

Jj, tenhle postup je taky dobrý. Ale rozdíl myslím mezi námi je v tom, že tvoje žena to nejspíš tady nečte. A když si to ta moje přečte, tak má rázem koupě jednoho nového putteru pro mě potenciálně spoustu nepříjemných možných důsledků - ať zvolím strategii, jakou chci, vždycky to dopadne blbě. A i kdyby si to ta moje tady nepřečetla (a cíleně jí teď nejmenuji, protože tu mám přátele a znáš to, když máš přátele, nemusíš mít... ) tak jí to někdo dříve nebo později spolehlivě práskne. :)
Tak já mám výhody dvě, zajedno to tady nečte a za druhý nepozná jestli mám Dunlop nebo Miuru, jó kdybych přišel v nějakým tom Hilfingerovi tak to ví v první vteřině..:)
 
Já přišel domů s tím, že jsem si koupil bag za 6 000 a objednal hole za 40 000. Ani nemrkla. Očekávám pomstu každou vteřinou...
 
Já přišel domů s tím, že jsem si koupil bag za 6 000 a objednal hole za 40 000. Ani nemrkla. Očekávám pomstu každou vteřinou...
Ta přijde až to čekat nebudeš neboj...
 
Já to případně strčím do bagu a čekám jestli si toho všimne. Akorát plánuju driver a to ještě nevím jak okecám, protože v květnu bude svatba a tím splachuje ze stolu všechny potencionální nákupy i když tam ten prostor je :)
Driver pod coverem není poznat 😂
 
Mam dotaz, zvazuji koupi noveho putteru. Doted jsem pouzival s blade hlavou, ale nekolikrat jsem zkousel s mallet a zda se mi ze jsem s nim presnejsi. Kde v Praze je dobry vyber a za dobrou cenu? Ci doporuceni nebo naopak odrazeni od nejake znacky?
 
Mam dotaz, zvazuji koupi noveho putteru. Doted jsem pouzival s blade hlavou, ale nekolikrat jsem zkousel s mallet a zda se mi ze jsem s nim presnejsi. Kde v Praze je dobry vyber a za dobrou cenu? Ci doporuceni nebo naopak odrazeni od nejake znacky?
mám teď shodou okolností na prodej několik patrů Radius za výbornou cenu. Mohu předvést a poradit s výběrem. Ivo
 
mám teď shodou okolností na prodej několik patrů Radius za výbornou cenu. Mohu předvést a poradit s výběrem. Ivo
mas i nalevo??
 
To jsi zahrál 39x putter na greenu?
Jestli ano, když mi to nejde a udělám 5 tak si myslím, že jsem nemehlo. :)
to byl součet na 18 grýnech, ne na jednom :)
"lepší" hráči mají průměr patů 30 - 33 patů za kolo, proto když zahraješ 39 patů celkem = nejde ti to
 
Mam dotaz, zvazuji koupi noveho putteru. Doted jsem pouzival s blade hlavou, ale nekolikrat jsem zkousel s mallet a zda se mi ze jsem s nim presnejsi. Kde v Praze je dobry vyber a za dobrou cenu? Ci doporuceni nebo naopak odrazeni od nejake znacky?
V golfarts toho měli hromadu. Snad se to moc nezměnilo. Po dvou hodinách jsem odešel s úplně něčím jiným, než pro co jsem si přišel...
 
V golfarts toho měli hromadu. Snad se to moc nezměnilo. Po dvou hodinách jsem odešel s úplně něčím jiným, než pro co jsem si přišel...
Dnes jsem se byl v Golfarts jen podívat (a odjel s novou holí 🙈).
Co se týče putterů, tak mají doplněné zásoby vč. např. nových putterů Mizuno, Odyssey atd. Je opravdu z čeho vybírat, klidně se tam u výběru dá strávit půl dne 🤭
A info pro leváky - mají i slušný výběr pro ty, co hrají na „špatnou stranu” ;)
 
Tak zase zkusime jit tomu stesticku trosku naproti... a do nove sezony to po letech zkusim s novym putterem. :D
28B45462-4ED7-471D-90BA-09C9374036DD.jpeg 0DDA796B-3233-48A9-BBEA-621A631C65BB.jpeg CA5BAD4A-55AC-4103-8F57-F27AB1A32338.jpeg 67EFC57B-2FED-4A38-9CCA-AF40080152F0.jpeg CF419B61-B330-4F81-A91E-D69953E6D529.jpeg
 
Tak zase zkusime jit tomu stesticku trosku naproti... a do nove sezony to po letech zkusim s novym putterem. :D
...
Dobrej vkus na tvar :D, mám ho taky, akorát od Pingu - i Westwood se inspiroval:
1618332759179.png

A ted kdo mel ten design prvni?
 
Dobrej vkus na tvar :D, mám ho taky, akorát od Pingu - i Westwood se inspiroval:
Zobrazit přílohu 16835
A ted kdo mel ten design prvni?
Vsechny cesty vedou do Pingu? :D ... tento ani neznam.

Kazdopadne historie tohoto Betika je zde. Ta ma verze se lisi uzavrenim te ocelove casti, aby to melo vetsi vahu.
Btw. lze tim Pingem zvedat micky? :)
1618333132729.jpeg
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom