Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Putter

Mám dilema. Zamiloval jsem se... do putter Ping Sigma 2. Láska na první pohled, ten měkký heboučký pocit kontaktu rovnající se... no, raději přestanu už. :)


Nechám to chvilku ustát, ale pokud někde na krámu je uvidíte, vyzkoušejte. No asi nakonec neodolám, co mě trochu trápí, je obáva, že ta vložka bude časem degradovat - a tím její vlastnosti. Po deseti letech je mi to asi jedno, ale kdyby třeba po pár měsících... Nemá někdo konkrétní zkušenost s tímto modelem?
 
Koupě putteru je vždycky tak trochu „citová záležitost” ;)
Degradace vložky vlivem stárnutí bych se u takové značky nebál. Určitě mají degradaci v závislosti na čase otestovanou. A navíc, ten proces stárnutí bude nejspíš tak pomalý, že to nepoznáš, neboť se tomu přizpůsobíš.
Takže - pokud se ti líbí, sedí ti, máš s ním dobrý pocit s máš na něj budget, tak neváhej a kupuj.
Patování je o důvěře v putter :up:
 
Mám dilema. Zamiloval jsem se... do putter Ping Sigma 2. Láska na první pohled, ten měkký heboučký pocit kontaktu rovnající se... no, raději přestanu už. :)


Nechám to chvilku ustát, ale pokud někde na krámu je uvidíte, vyzkoušejte. No asi nakonec neodolám, co mě trochu trápí, je obáva, že ta vložka bude časem degradovat - a tím její vlastnosti. Po deseti letech je mi to asi jedno, ale kdyby třeba po pár měsících... Nemá někdo konkrétní zkušenost s tímto modelem?
Mám hodně podobný od jara. Je super, vložka krásně drží. Bez něj už nedám ani
ránu.🏌🏼‍♂️🤗🏌️‍♂️
 
mam podobny, predchazejici rada, Kushin. Zkoušel jsem x různých putteru a s tímto jsem byl nejvetsi kamos. Po roce a neco je lehce vidět odřena cerna barva ve stredu úderové plochy kam jde většina uderu. A navíc mi vyhovuje vesty grip od Pingu

1575238370356.png
 
Ručně kovaný a na míru fittovaný Miura KM - 007. Dárek k narozeninám, protože osobně bych se takovou věc nikdy neodhodlal koupit. A byť sžívání bylo náročné, tak se mi s ním hraje famózně!
to je nádhera !! :up::oops::up:
 
Mám dilema. Zamiloval jsem se... do putter Ping Sigma 2. Láska na první pohled, ten měkký heboučký pocit kontaktu rovnající se... no, raději přestanu už. :)


Nechám to chvilku ustát, ale pokud někde na krámu je uvidíte, vyzkoušejte. No asi nakonec neodolám, co mě trochu trápí, je obáva, že ta vložka bude časem degradovat - a tím její vlastnosti. Po deseti letech je mi to asi jedno, ale kdyby třeba po pár měsících... Nemá někdo konkrétní zkušenost s tímto modelem?
asi nejsem správná osoba, co odpoví
nicméně putter s takovou vložkou mám od 2/2019
jsem maximálně spokojená-pocitově dává vloźka důvěru, že se rána "neodrazí"
nehraju dlouho - zatím se s vložkou nic nestalo, a to i přestože se k holím nechovám moc ohleduplně
 

Přílohy

  • 1FD0B4AB-2D5C-4BB1-9822-C8A1C933C5E1.jpeg
    1FD0B4AB-2D5C-4BB1-9822-C8A1C933C5E1.jpeg
    12,8 KB · Zobrazení: 220
Tak to jsou dobré zprávy - díky všem, prima. Tak já se budu pár dní trápit dál, než se rozhodnu. Zkusím ještě chvíli sebemrskačksy taktiku - zapomenout na to a vyhýbat se golfovým shopům, kde ho mají. Třeba to zabere. a když ne, budu se muset holt odměnit - vymyslím si jen, za co a bude to. :)
 
Tak to jsou dobré zprávy - díky všem, prima. Tak já se budu pár dní trápit dál, než se rozhodnu. Zkusím ještě chvíli sebemrskačksy taktiku - zapomenout na to a vyhýbat se golfovým shopům, kde ho mají. Třeba to zabere. a když ne, budu se muset holt odměnit - vymyslím si jen, za co a bude to. :)
Stačí snad sebemrskačství na hřišti, proč ještě i při nákupu? ;)
 
Mě funguje když něco honem rychle chci měsíc počkat a pak si vyhodnotit, jestli to fakt potřebuju :)
A když nechci čekat, tak si nalžu, že bych to za měsíc nebo dva stejně kupoval a nečekám :) jako teď ty boty.
 
Zkusím ještě chvíli sebemrskačksy taktiku - zapomenout na to a vyhýbat se golfovým shopům, kde ho mají. Třeba to zabere.

Hlavně si předem zjisti, kolik na to stojí náhradní cover. Abys pak nebyl jako někdo překvapenej...
 
Mě funguje když něco honem rychle chci měsíc počkat a pak si vyhodnotit, jestli to fakt potřebuju :)
A když nechci čekat, tak si nalžu, že bych to za měsíc nebo dva stejně kupoval a nečekám :) jako teď ty boty.
Já když něco honem rychle chci, tak jdu a koupím to. To taky funguje. Jen u věcí na golf pak doma oznámím cca 1/3 ceny 🤭
Ostatně - ženský to tak taky dělaj a kdybych řekl skutečnou cenu, tak si to vynásobí třemi a bude „čoromoro”😂
 
Tak to jsou dobré zprávy - díky všem, prima. Tak já se budu pár dní trápit dál, než se rozhodnu. Zkusím ještě chvíli sebemrskačksy taktiku - zapomenout na to a vyhýbat se golfovým shopům, kde ho mají. Třeba to zabere. a když ne, budu se muset holt odměnit - vymyslím si jen, za co a bude to. :)
ptala jsem se dnes po tréninku na Čechii trenéra pana Štrougala ze Zbraslavi. Říkal, že se není čeho bát, že Pingové plochy na putterech se na rozdíl od .... (to jsem nezachytila)... nejen neodtrhávají ale ani se nemění jejich struktura. Sad prý při častém hraní tak po 5 letech a rozdíl je prý významný asi jen pro profesionála.
 
.... (to jsem nezachytila)...

Díky. Super. Já měl problém s odtrháváním a nějakým divným chováním u Odyssey. Nějaký plíšek či co, úplně se to neodchlíplo, ale tak nějak pocitově změnilo (prostě to bylo trochu odchlíplí a ne že ne) barvu a už jsem na to furt myslel. Od té doby mám s Odyssey možná iracionální, ale o to intenzivnější vnitřní spor.
 
Já když něco honem rychle chci, tak jdu a koupím to. To taky funguje. Jen u věcí na golf pak doma oznámím cca 1/3 ceny 🤭
Ostatně - ženský to tak taky dělaj a kdybych řekl skutečnou cenu, tak si to vynásobí třemi a bude „čoromoro”😂


Já to případně strčím do bagu a čekám jestli si toho všimne. Akorát plánuju driver a to ještě nevím jak okecám, protože v květnu bude svatba a tím splachuje ze stolu všechny potencionální nákupy i když tam ten prostor je :)
 
Mám dilema. Zamiloval jsem se... do putter Ping Sigma 2. Láska na první pohled, ten měkký heboučký pocit kontaktu rovnající se... no, raději přestanu už. :)


Nechám to chvilku ustát, ale pokud někde na krámu je uvidíte, vyzkoušejte. No asi nakonec neodolám, co mě trochu trápí, je obáva, že ta vložka bude časem degradovat - a tím její vlastnosti. Po deseti letech je mi to asi jedno, ale kdyby třeba po pár měsících... Nemá někdo konkrétní zkušenost s tímto modelem?

Takhle se nasazuji brouci do hlavy... kdybys chtel, tak za 188 ecek je tvůj (uplne novej :) )
 
Já když něco honem rychle chci, tak jdu a koupím to. To taky funguje. Jen u věcí na golf pak doma oznámím cca 1/3 ceny 🤭
Ostatně - ženský to tak taky dělaj a kdybych řekl skutečnou cenu, tak si to vynásobí třemi a bude „čoromoro”😂

Jj, tenhle postup je taky dobrý. Ale rozdíl myslím mezi námi je v tom, že tvoje žena to nejspíš tady nečte. A když si to ta moje přečte, tak má rázem koupě jednoho nového putteru pro mě potenciálně spoustu nepříjemných možných důsledků - ať zvolím strategii, jakou chci, vždycky to dopadne blbě. A i kdyby si to ta moje tady nepřečetla (a cíleně jí teď nejmenuji, protože tu mám přátele a znáš to, když máš přátele, nemusíš mít... ) tak jí to někdo dříve nebo později spolehlivě práskne. :)
 
Upraveno:
Já to případně strčím do bagu a čekám jestli si toho všimne. Akorát plánuju driver a to ještě nevím jak okecám, protože v květnu bude svatba a tím splachuje ze stolu všechny potencionální nákupy i když tam ten prostor je :)
No co - svatební dar od kamarádů z 19. jamky. Jen si ho budeš muset zacálovat sám 🤭
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom