Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ARCHIV - Podpora 19.jamky (novinky, náměty a připomínky) do konce roku 2019

Stav
Uzamčeno.
ja ne :(

To jsou věci. :) Máš dlouhý nick, no. upravil jsem to, už by to mělo být i u dlouhých uživatelských jmen v pořádku a ikonka pošty a vlaječky viditelná i na mobilu pro všechny. Funguje?
 
To jsou věci. :) Máš dlouhý nick, no. upravil jsem to, už by to mělo být i u dlouhých uživatelských jmen v pořádku a ikonka pošty a vlaječky viditelná i na mobilu pro všechny. Funguje?
ano, super, diky ;)
 
Chvilku nám to už takhle duplicitně běží, vedle sebe, bohužel mezitím se venku udělalo hnusně a kalendář se používá méně. Souběžně koukám, že se využívají mikroshoty, jaká forma se vám takhle více pozdává, nebo co by se vám líbilo nejvíce už na základě nějakých poznatků? Kalendář, mikroshoty, témeta ve fóru? Nebo nějaký individi systém, který by to na webu umožňoval? Dá se naprogramovat. Problematické je to v tom, že zatím mám zkušenost, že ať je to jakkoli, tak když jednou, dvakrát zkusíte něco zadat a hned se to nechytne, tzn. není reakce, tak to po chvíli přestane každého bavit... a pak to nezkusí ani ti další, protože je prázdno.
 
pres kalendar jsme nikoho na hru jeste nenasel, ale pres mikroshoty hooodne :)
 
Mně se tu mikroshoty nikde neukazují! Ale v kalendáři hry registruji.
 
Mně se tu mikroshoty nikde neukazují! Ale v kalendáři hry registruji.

Bohuzel nepropisuji se do Tapatalku. Zkusim najit reseni - tapatalk zobrazuje jen obsah diskusnich temat. Uplne nejlepsi by byla kombinace vseho - tzn. rychlost zadani a komunikace mikroshotu, zobrazeni kalendar a tapatalk. A editovatelne odkudkoli.
 
Na fóru do pilotního provozu jsem přidal TRŽIŠTĚ. Jedná se o soukromou inzerci členů 19.jamky, pro začátek s omezením na členy, kteří jsou na fóru alespoň 14 dní a mají alespoň 10 příspěvků. Inzerce je soukromá. Komerční nabídky patří jinam (např. na levnygolf.cz).

Tržiště jsem - rozšířil, upravil - GOLF, NEGOLF a NABÍDKY činností (v duchu hesla golfisti golfistům)

Primárně má 19jamka sloužit golfistům a ty, pokud možno co nejvíce propojovat. A to jde například i pomocí inzerce. Nově jsou přidané kategorie i pro negolfové věci a nabídky práce, činností. Optimální volitelnou platební jednotkou budiž volná fee. :)) Řemeslníci, zahradníci atp. z našich řad jsou hodně poptáváni! :)Nově tedy:

KATEGORIE TRŽIŠTĚ:
Ať nám to slouží, samozřejmě je to moderované.
Pro pořádek i jsou aktualizovaná PRAVIDLA tržiště.
 
Drobná úprava:

Výstřižek.JPG



Jako první kategorie je "Hlavní diskuse 19.jamky"
- kde jsou témata pro novinky, připomínky atp, ale nově tam budu dávat také vybraná témata trvalého či dlouhodobého charakteru, nebo jiná, které je vhodné vypíchnout a nemusí být jednoduché je úplně najít v další struktuře. Např. téma "Jak jste naposledy hráli" atp. Mělo by být mnohem jednodušší rychle poreferovat o své hře a dosaženém score, než dřív (pokud téma nemáte ve svých oblíbených).

---
a pak ještě drobnost a tip k ovládání... pokud někoho z fóra jmenujete, je vhodné využívat k tomu formu se zavináčem. Např. takto @kristyna (je potřeba použít přezdívku). Jakmile se Kristýna pak přihlásí na fórum, bude upozorněna pod vlaječkou, že jí někdo někde jmenoval (a případně se k danému i vyjádřit) i když dané fórum zrovna nesleduje. Funguje to docela dobře. :)
 
Upraveno:
A tím bych se rád zeptal admina, jestli by nešlo ty hyperlinky nejak defaultne zvýraznit - lepší barva nebo podtrhnout to, hmm?

Ok, mírně zvýrazněna barva, potom každý odkaz je tučný a podtržený (v příspěvku). Postačuje?
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Připravuji možnosti reklamy na 19.jamce. Rád bych před finálním přístupem k tomu znal váš názor - přeci jen, jedná se i o komunitní záležitost. Proč reklama? Bohužel provoz serveru pro forum i inzerci něco ročně stojí, je to pár tisíc, k tomu domény (drobné) a sem tam nějaké náklady na doprogramování, některé pluginy do fóra atp. Takže dlouhodobě potřebuji najít cestu, která umožní minimálně provoz serveru nedotovat ze svého. Jednou z možností je reklama. Ani já nechci tady mít všude reklamu, otravuje mě a ruší při čtení, takže hledám formát, který by mohl být přínosný i pokud možno co nejméně zatěžující z úhlu blikajících obrázků atp. Ale na druhou stranu přínosný pro inzerenta. V tuto chvíli v horní části fóra i na mobilních zařízeních by se zobrazovala krátká, jednořádková inzerce, pouze text s aktivním linkem. Myslím, že by toto mělo být ze všech úhlů přijatelné (graficky to doladím).

Názory?
 
Připravuji možnosti reklamy na 19.jamce. Rád bych před finálním přístupem k tomu znal váš názor - přeci jen, jedná se i o komunitní záležitost. Proč reklama? Bohužel provoz serveru pro forum i inzerci něco ročně stojí, je to pár tisíc, k tomu domény (drobné) a sem tam nějaké náklady na doprogramování, některé pluginy do fóra atp. Takže dlouhodobě potřebuji najít cestu, která umožní minimálně provoz serveru nedotovat ze svého. Jednou z možností je reklama. Ani já nechci tady mít všude reklamu, otravuje mě a ruší při čtení, takže hledám formát, který by mohl být přínosný i pokud možno co nejméně zatěžující z úhlu blikajících obrázků atp. Ale na druhou stranu přínosný pro inzerenta. V tuto chvíli v horní části fóra i na mobilních zařízeních by se zobrazovala krátká, jednořádková inzerce, pouze text s aktivním linkem. Myslím, že by toto mělo být ze všech úhlů přijatelné (graficky to doladím).

Názory?
index.jpeg
 
Jsem zásadně proti, cokoli co neodkazuje na Hořehledy bez milosti mazat!
 
Requo: souhlas, za tu práci bys měl něco mít a nejen být na nule natož to dotovat..
 
Pro jednoduchý přehled, odkud kdo jsme, a kde máme jaké zastoupení vzniklo téma V jakém kraji hrajete?

Pokud máte chuť se účastnit akcí a někdy byste dorazili i na hřiště, prosím, napište to tam, ať všichni vzájemně víme, jak máme silné kraje a kde je užitečné naplánovat i nějakou tu akci. Samozřejmě takovéto rozlečení umožňuje i třeba do budoucna soupeření, ligy atp. Nejjednodušší forma je vlákno alá téma, kde je ruční údržba (moderátoři fóra). Pokud se osvědčí, a já doufám že ano, je možné vytvořit tu lokální skupiny, ale zatím myslím, že stačí jen jednoduchý přehled (proto to ani nedávám zatím do profilu k uživateli, protože je tu mnoho "neaktivních uživatelů", a ty počty by tím byly zkreslené)... :)

Takže téma tu: V jakém kraji hrajete?
 
Na 19.jamce je pro zájemce již spuštěna možnost reklamy, viz náhled:

Výstřižek.JPG


Reklamní bannery jsou tu tak kolem, viditelné, ale věřím, že pro všechny i snesitelné. Navržené ceny jsou smluvní, slevy a domluva možná. Platba alternativní měnou: fee, promo, uspořádání turnaje atp možné :-D
Reklama je propojena i s Levným golfem. Tzn. jedna pozice (cena = zobrazování na obou webech. Jak se tomu říká, 2 za cenu jedné? :)

https://www.19jamka.cz/advertising/

Případné připomínky či dotazy do pošty.
 
Upraveno:
Dostal jsem nápad, jak kalendář google zpřístupnit rychle, co nejjednodušeji všem. vytvořit jeden účet a říci vám heslo.
Tzn. že nemusíte mít přístup do google, prostě mi řekněte a já vám heslo k univerzálnímu účtu pošlu.
Prosím, nešířit zbytečně mimo okruh 19jamky. Takže kdo chce heslo k účtu:

kalendar@19jamka.cz, prosím soukromou zprávu mě, nebo se mi ozvěte tady a pošlu SZ
https://google.com/calendar, případně přes vaše zařízení se napojit

Uvidíme, jestli to více kalendář rozšíří. Výzva pro ostatní - používejte ho, kdo už tam jste.
Samo to fungovat nebude. Royjezd vždycky bolí. :)
 
Upraveno:
Testuji chat. Zatím je nainstalovaný, zprovozněný - překládat se mi to nechce, dokud nebude zřejmé, že se to bude používat a bude to vyhovovat. Myšlenka je taková, že témata jsou to hlavní - trvalá diskuse, ale na takové rychle frky a krafárnu u cigarety by mohl chat někdy posloužit lépe. Připomínky?

Chat se zobrazuje zatím jen přihlášeným na titulní stránce a má samostatnou záložku v horním menu. Možná by se více vyjímal v postraním panelu, mno, což by šlo taky, ale nenapadá mě kam.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom