Reklama

Vítejte ve Správci reklam 19.jamky a Levného Golfu!


19.jamka je unikátní české golfové fórum se zaměřením na komunitu golfistů od hobby po profesionály. V rámci 19.jamky jsou pořádány soutěže, akce na živo, moderovány diskuse. Jedná se o platformu fóra pro domlouvání společné hry, výměnu zkušeností z hřišť, praktických poznatků z golfového vybavení, pravidlovou poradnu zaštítěnou mezinárodním rozhodčím. Fórum je zdarma, za symbolický poplatek jsou uživatelům povoleny některé běžně nedostupné funkce. Každý golfista si najde u nás svá oblíbená témata. Zároveň pod značkou “19jamky” organizujeme společné akce, např. v roce 2017 víkend na hřišti v Hořehledech, indoor túry, sunset túra na Zbraslavi, přátelské a poznávací hry na hřištích po celé ČR. Na fóru je začátkem jara 2017 aktuálně přes 600 unikátních golfových témat s více jak 9000 příspěvky.


LevnýGolf.cz je jedinečný inzertní golfový portál s desetiletou tradicí nepřetržitého provozu. Za tu dobu se mezi mnoha golfisty (přes 2.500 registrovaných golfistů) stal prvním místem, kde mnozí nabízejí či poptávají golfové vybavení za příznivé ceny. V průměru je na portálu kolem 500 aktuálních inzerátů golfového vybavení, mezi kterými se dá pohodlně filtrovat. Celá inzerce je pro své uživatele zdarma.


Oba systémy jsou velmi vhodné k budování povědomí o jménu, značce, hřišti či eshopu z golfové oblasti. Reklama je propojená, zobrazuje se na obou systémech zároveň. Stránky jsou pravidelně sledované mnoha golfisty a reklamní sdělení se má tak šanci dostat konkrétní preferované skupině - aktivním golfovým hráčkám a hráčům.


>> SEZNAM REKLAMNÍCH POZIC <<
+ orientační přehled cen a zobrazení


Těším se na spolupráci,
za 19.jamku a LevnýGolf.cz
Michal Šatal


PS: V případě dotazů či námětů k individuální spolupráci mě prosím konktaktujte (příp SZ: requo)
Preferuju vzájemnou spolupráci formou reciproční reklamy. Tedy reklamní prostor za službu anebo zboží, které budou využity jako ceny do našich turnajů a soutěží, případně fee atp.. :)