1. Prohlížíte si 19.jamku jako host. Pro vytvoření nových témat, méně reklam, možnosti odpovídat či se na něco zeptat ostatních golfistů se prosím zdarma zaregistrujte nebo přihlašte.

Reklama

Vítejte ve Správci reklam 19.jamky a Levného Golfu!


19.jamka je unikátní české golfové fórum se zaměřením na komunitu golfistů od hobby po profesionály. V rámci 19.jamky jsou pořádány soutěže, akce na živo, moderovány diskuse. Jedná se o platformu fóra pro domlouvání společné hry, výměnu zkušeností z hřišť, praktických poznatků z golfového vybavení, pravidlovou poradnu zaštítěnou mezinárodním rozhodčím. Fórum je zdarma, za symbolický poplatek jsou uživatelům povoleny některé běžně nedostupné funkce. Každý golfista si najde u nás svá oblíbená témata. Zároveň pod značkou “19jamky” organizujeme společné akce, např. v roce 2017 víkend na hřišti v Hořehledech, indoor túry, sunset túra na Zbraslavi, přátelské a poznávací hry na hřištích po celé ČR. Na fóru je koncem roku 2017 aktuálně přes 1.200 unikátních golfových témat s více jak 20.000 příspěvky.


LevnýGolf.cz je jedinečný inzertní golfový portál s desetiletou tradicí nepřetržitého provozu. Za tu dobu se mezi mnoha golfisty (přes 2.500 registrovaných golfistů) stal prvním místem, kde mnozí nabízejí či poptávají golfové vybavení za příznivé ceny. V průměru je na portálu kolem 500 aktuálních inzerátů golfového vybavení, mezi kterými se dá pohodlně filtrovat. Celá inzerce je pro své uživatele zdarma.


Oba systémy jsou velmi vhodné k budování povědomí o jménu, značce, hřišti či eshopu z golfové oblasti. Reklama je propojená, zobrazuje se na obou systémech zároveň. Stránky jsou pravidelně sledované mnoha golfisty a reklamní sdělení se má tak šanci dostat konkrétní preferované skupině - aktivním golfovým hráčkám a hráčům.


>> SEZNAM REKLAMNÍCH POZIC <<
+ orientační přehled cen a zobrazení


Těším se na spolupráci,
za 19.jamku a LevnýGolf.cz
Michal Šatal


PS: V případě dotazů či námětů k individuální spolupráci mě prosím konktaktujte (příp SZ: requo)
Preferuju vzájemnou spolupráci formou reciproční reklamy. Tedy reklamní prostor za službu anebo zboží, které budou využity jako ceny do našich turnajů a soutěží, případně fee atp.. :)