Naše místa na poháry... :)

Jerry

Guru fóra
Rok ZK
2015
Klub
ČGK, GC Bítozeves
HI (HCP)
15 +-
P/L
Pravák
Značka
Cobra
19.jamka:
Představení
WITB
Musíte se víc snažit, pane správče. Já už pomalu začínám uvažovat o dalším patře ... 😜
1602663116073.png

RobertSlajs

Guru fóra
Rok ZK
2012
Klub
ČGK
HI (HCP)
22,1
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
Představení
WITB
Musíte se víc snažit, pane správče. Já už pomalu začínám uvažovat o dalším patře ... 😜
Zobrazit přílohu 14560
Vidíš, ještě mám jeden doma :-D Ale já mám smůlu, když jsem něco vyhrál, tak až na dvě výjimky poháry nedávali :-D

Jakub Guth

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
WITB
Vidíš, ještě mám jeden doma :-D Ale já mám smůlu, když jsem něco vyhrál, tak až na dvě výjimky poháry nedávali :-D
Čirá závist, mě tudle dostala snoubenka, zda bych si nechtěl tu svoji síň slávy (rozuměj jeden ušmudlanej pohár z vítězství díky zadržený 54 nad televizí) raději odnést do garáže, že po 8 letech hraní budu s tím jednim pohárem akorát všem návštěvám pro smích. To mě natolik rozlítilo, že sem ho natruc rovnou vyhodil :D

Marta

Guru fóra
Jméno
Marta
Rok ZK
2015
Klub
Golf club Na Vrších
HI (HCP)
33
P/L
Pravák
Značka
Cobra,ale jen dřeva,železa mám Wilson
19.jamka:
Představení
WITB
Čirá závist, mě tudle dostala snoubenka, zda bych si nechtěl tu svoji síň slávy (rozuměj jeden ušmudlanej pohár z vítězství díky zadržený 54 nad televizí) raději odnést do garáže, že po 8 letech hraní budu s tím jednim pohárem akorát všem návštěvám pro smích. To mě natolik rozlítilo, že sem ho natruc rovnou vyhodil :D
A pořád je tvoje snoubenka? ;) 😁

JardaK

Guru fóra
Klub
Beřovice
19.jamka:
Představení
No, radši oželim jeden pohár, než si sám prát a žehlit :D
To jde zařídit i jinak než si nasadit do baráku ženskou, která tě bude stát všechny tvoje prachy..
Kdybys jí třeba zakroutil krkem, měl bys o praní a žehlení postaráno na aspoň 10 let 😉

mkopcak

Guru fóra
Rok ZK
2010
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
9,8
P/L
Pravák
Rozhodčí ČGF
II.třída
Golf. trenér
ČGF 3.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Ehm...

image.jpg

Jakub Guth

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
WITB
To jde zařídit i jinak než si nasadit do baráku ženskou, která tě bude stát všechny tvoje prachy..
Kdybys jí třeba zakroutil krkem, měl bys o praní a žehlení postaráno na aspoň 10 let 😉
To už bych se na ten golf nedostal ani v tu nedeli 😀

TP_79

Aktivní člen
Jméno
Tomáš
Přijmení
Pour
Rok ZK
2015
Klub
GCSVJ
HI (HCP)
21,5
P/L
Pravák
Značka
Callaway
19.jamka:
Představení
WITB
To koukam, že bychom si to měli dát v neděli o nějaký pohár 😂😂😂 co @macdav když máte oba tolik místa? 😜 jak je na tom @TP_79?
Jo, jako něco se tam ještě vejde, pár věcí není z turnajů, to se dá odsunout jinam.
Já jsem pro každou špatnost. :D :D :D
1602709776508.jpg

Mirek_62

Guru fóra
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Zde je cesta do mé „Trophy hall”, všechny poháry a plakety mám uložené v několika krabicích na půdě 🙈
C5641CEB-5CCC-4E3F-9A29-140AC478FF0E.jpeg

TP_79

Aktivní člen
Jméno
Tomáš
Přijmení
Pour
Rok ZK
2015
Klub
GCSVJ
HI (HCP)
21,5
P/L
Pravák
Značka
Callaway
19.jamka:
Představení
WITB
Každý to máme nějak :D
Já ty trofeje včetně bagu mám v kanceláři, abych se motivoval dodělat vše co nejdřív (ideálně zkrátit termíny) a mohl vypadnout si zahrát.
Co budu povídat, nedaří se to :cry::cry:

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Davide, to se mi moc líbí. Zatím o takovém místě nechce Týnka ani slyšet, ale kdybych to prohlásil za částečné zateplení a protihlukovou bariéru k dětskému pokoji za TV, tak by to projít doma mohlo. Hmhm. Ne že tady budete rozebírat, že to nemůže na teplo a hluk zabírat. Potřebuju podpořit! :)

Upraveno:

Marklar

Guru fóra
19.jamka:
Představení
WITB
Davide, to se mi moc líbí. Zatím se o takovém místě nechce Týnka ani slyšet, ale kdybych to prohlásil za částečné zateplení a protihlukovou bariéru k dětskému pokoji za TV, tak by to projít doma mohlo. Hmhm. Ne že tady budete rozebírat, že to nemůže na teplo a hluk zabírat. Potřebuju podpořit! :)
Takováto stěna samozřejmě TV určitě odhluční. Druhá věc je, že poháry jsou lehké a moc ji nezatíží. Takové vázičky a jiné skleněné ozdoby do obýváku by ji mohli strhnout :) :)

macdav

Guru fóra
Jméno
David
Přijmení
Machač
Rok ZK
2016
HI (HCP)
23,3
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
WITB
Davide, to se mi moc líbí. Zatím o takovém místě nechce Týnka ani slyšet, ale kdybych to prohlásil za částečné zateplení a protihlukovou bariéru k dětskému pokoji za TV, tak by to projít doma mohlo. Hmhm. Ne že tady budete rozebírat, že to nemůže na teplo a hluk zabírat. Potřebuju podpořit! :)
kdyz mezi to das polystyren nebo vatu:) tak urcite to i odhlucni. Ono to tam je nasazeny a lezi to na latich. Takze neco to urcite unese. Ale musis bojovat, aby bylo jen na pohary a ne na jine lapace prachu

macdav

Guru fóra
Jméno
David
Přijmení
Machač
Rok ZK
2016
HI (HCP)
23,3
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
WITB
Jinak to ma jeste i zadni stenu, takze mista na lapace je tu opravdu spousta. Ale tady to odhlucneni se hleda uz tezko
IMG_20201016_093909.jpg

WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2020 patří (více info):
Nahoru Bottom