Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Marbella Golf Guide

Kdyby někdo měl zájem, tak jsem do konce roku 2022 členem v jednom místním golf clubu. Pro mé hosty je fee €35 (včetně buggy), v high season €40. Za pivo po hře, rád pozvu. PM
ve kterem? :)
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Kdyby někdo měl zájem, tak jsem do konce roku 2022 členem v jednom místním golf clubu. Pro mé hosty je fee €35 (včetně buggy), v high season €40. Za pivo po hře, rád pozvu. PM
A nebude to pivo dražší než fee? ;)
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Nechtěl jsem do toho zasahovat, ale zasáhnu. Možná už se něco změnilo, ale na podobnou výzvu od @safracz jsem reagoval přeloni a dopadlo to dosti rozpačitě. Na jakýkoliv pokus o následný kontakt po původní domluvě 3 měsíce nereagoval. Jako správný detektiv jsem sufováním po internetu odhalil, že je zároveň motorkář a pomocí kombinace těchto dvou koníčků jsem našel jeho FB profil. Jelikož FB nemám s pomocí syna se mi ho povedlo kontaktovat a dohnat k reakci. Opět jsme něco domluvili a opět další měsíc žádná reakce na jakýkoliv můj následný dotaz. Pravděpodobně to není žádný nezodpovědný jedinec, jen je příliš zaměstnaný, ale rozhodně doporučuji se příliš na domluvy s ním nespoléhat. :(
 
Nechtěl jsem do toho zasahovat, ale zasáhnu. Možná už se něco změnilo, ale na podobnou výzvu od @safracz jsem reagoval přeloni a dopadlo to dosti rozpačitě. Na jakýkoliv pokus o následný kontakt po původní domluvě 3 měsíce nereagoval. Jako správný detektiv jsem sufováním po internetu odhalil, že je zároveň motorkář a pomocí kombinace těchto dvou koníčků jsem našel jeho FB profil. Jelikož FB nemám s pomocí syna se mi ho povedlo kontaktovat a dohnat k reakci. Opět jsme něco domluvili a opět další měsíc žádná reakce na jakýkoliv můj následný dotaz. Pravděpodobně to není žádný nezodpovědný jedinec, jen je příliš zaměstnaný, ale rozhodně doporučuji se příliš na domluvy s ním nespoléhat. :(
Ano, zkoušeli jsme se sejít na pivo a nevyšlo to. Nevzpomínám si, že jsme se domluvili, že se potkáme někde v nějaký čas a já bych nedorazil. Přes WhatsApp jsme si přece operativně psali, kdo kdy může, a ve finále jsme se prostě nesešli. Nevidím na tom nic zásahuhodného, jsme pro sebe cizi lidí, co se neznají, a nepodařilo se nám sladit program.
 
Nevím s kým sis psal, protože já měl WhatsApp v telefonu pouhé tři týdny když jsem byl před léty na Floridě a pak jsem ho hned odstranil. Ale to je jedno. Nepsal jsem to sem proto, abychom se spolu veřejně dohadovali, ale jen abych zprostředkoval ostatním svou zkušenost.
 
Ja myslim, ze v Marbelle je tolik moznosti jak hrat golf relativne za pusu, ze to zvladne prumerne inteligentni jedinec s pomoci internetu i sam :)
 
Ja myslim, ze v Marbelle je tolik moznosti jak hrat golf relativne za pusu, ze to zvladne prumerne inteligentni jedinec s pomoci internetu i sam :)
To bez debaty ;)
Jen opatrně s tím co píšeš. Jedním z těch co jsme tam spolu tehdy byli byl i náš náčelník. Tak aby si nemyslel, že ho považuješ jen za průměrně inteligentního ... 😜
 
To bez debaty ;)
Jen opatrně s tím co píšeš. Jedním z těch co jsme tam spolu tehdy byli byl i náš náčelník. Tak aby si nemyslel, že ho považuješ jen za průměrně inteligentního ... 😜
Průměrně blbej by byl, kdyby tam třeba někde zapomněl hůl🤣.
 
To bez debaty ;)
Jen opatrně s tím co píšeš. Jedním z těch co jsme tam spolu tehdy byli byl i náš náčelník. Tak aby si nemyslel, že ho považuješ jen za průměrně inteligentního ... 😜
Jakoze @requo :)? Tak ten je vysoce nadprumerny :) a to spada do definice prumerne intelgientni a vyse, takze cajk :D

A pokud jsi myslel @mkopcak, tak ten je intelginenti dle Horehledske stupnice a to je uplne jiny vesmir, to nespada nikam :D
 
Nevím s kým sis psal, protože já měl WhatsApp v telefonu pouhé tři týdny když jsem byl před léty na Floridě a pak jsem ho hned odstranil. Ale to je jedno. Nepsal jsem to sem proto, abychom se spolu veřejně dohadovali, ale jen abych zprostředkoval ostatním svou zkušenost.

Také přidám jednu zkušenost: Domluvili jsme se s kamarády, že pujdeme hrát golf v 16:00 jedno odpoledne 4 Ball. No a jeden kamarád si spletl hřiště a jel jinam, zkrátka nedorazil. A trvalo mu dalších 45 minut, než přejel na hřiště správné. A to jsem měl tehdy ještě starší telefon, teď už mám novější.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom