Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf v Londýně

zdarovka

Aktivní člen
Jméno
Petr
Klub
PCG, ČGK
Ahoj, na přelomu dubna-května budu na pár dní v Londýně. Máte nějaké tipy na 9/18 jamkové hřiště co je dobře dostupné MHD a za rozumnou cenu včetně zapůjčky výbavy? Jsou nějaké věci na které se připravit a vědět o nich při hře v UK? Nehledám ani nijak luxusní hřiště, byl bych štastný i za hřiště s ovečkama a kravičkama všude okolo, ale to tuším, že zrovna v Londýně úplně nebude :D

V první rešerši jsem si vytipoval tato hřiště
 
jeden poznatek z Anglie z obycejnych klubu je ten, ze nemaji hole na pujceni nebo nejaky uplny obyc/par holi, v Anglii ma hole doma kazdy a nevyplati se je mit, takze zjistit si predem a nebyt prekvapen, v jedne destinaci se mi stalo, ze jsem obvolal 10 hrist a nikde nemeli
 
Stejná zkušenost z Irska, když měli levý, tak nějaký total old school hole. V Dublinu mi s tím dokonce odjel maršál někam na sever a celý resort sháněl asi 2h levý set na půjčení, nakonec sehnali ale patovat jsem musel napravo.
 
Já bych měl tip na hřiště London Airlinks golf course https://www.glendalegolf.co.uk/london-airlinks-golf-course/. Nebudou tam kravičky, ale letadla:). Na MHD to je: metro + patrový autobus. Hole tam také půjčí, ale jsou to hrozný klacky. Je to blízko LHR Terminálu 2. Kdybys letěl s přestupem třeba s Lufthansou na LHR 2, tak z letiště to je 15 min. Je tam ještě TopTracer range, což může být zajímavé, ale s vypůjčenými holemi asi už tolik ne.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom