Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jaký koupit golfový vozík?

Kolečka se dávají podélně vedle sebe do zvláštního fochu transportní tašky přidělanýho na "víku" tašky, pokud je dáš do toho futrálu výše, už je nedáš do tý tašky, budeš je muset nést vedle. to jen tak na upozorněnou :)
co se týče držáku, tak to jsem se nepřesně vyjádřil, pač tím madlem jsem myslel celou "tyč" viz obrázek, díra je těsně před záhybem viz šipka.
jojo, tašku a kolečka chci vozit zvlášť - kdybych třeba kolečka nestihla či neměla sílu umýt, proto jsem přikoupila tu lehkou tašku, kam strčím zbytek vozíku
k tomu držáku na nejucaďácký deštník
není to tenhle?, nevíš?
děkuji R
 
EBACA206-E277-4026-AE62-1A39E5DE9C8B.jpeg
 
To nevim, ja mam original destnik a moc casto ho stejne nepouzivam, tak jsem to neresil...
Lze koupit drzak na Davis Caddie a pak do nej dat normalni destnik. ;)
 
Me desne vadilo, ze Jucad nemel normalni destnik s double canopy...
Aha - tak to byl standard, že ten šíleně velikej žlutej JUCAD deštník ležící a překážející u mě na půdě není dvojitej...
A to ani nemá ten zmiňovanej bodec....
 
Jestli je to to co si myslim tak uz ho vyrabej, pac ho mam 😀
no a já taky a ještě s uv ochranou - a Jucad má jen jeden deštník s uv ochranou a "obyčejný" - takže moje porucha radí koupit držák a držet ten svůj double canopy deštník 😅
 

Přílohy

  • 4C3F15DF-EA28-4DCD-9E2E-A003233EFE81.jpeg
    4C3F15DF-EA28-4DCD-9E2E-A003233EFE81.jpeg
    18,5 KB · Zobrazení: 190
no a já taky a ještě s uv ochranou - a Jucad má jen jeden deštník s uv ochranou a "obyčejný" - takže moje porucha radí koupit držák a držet ten svůj double canopy deštník 😅
Ja mam tento, ani nevim jestli mam nejakou ochranu ci jinou ficurinu, hlavne ze barevne ladi s bagem 😀
 

Přílohy

  • 89D02B5F-5257-4A1E-8F8B-990033C0F986.jpeg
    89D02B5F-5257-4A1E-8F8B-990033C0F986.jpeg
    33,1 KB · Zobrazení: 200
Dnes mne po 10ti letech věrné služby opustil můj vozík. Zažil toho se mnou hodně, schytal nejednu ránu a sledoval kdejaký kolaps. Mlčky, věrně, čest jeho památce. Zároveň jsem synovi minulý týden koupil nový vozík, bohužel mu na něj nepasuje jeho dětský bag. Takže mu vozík zabavím, ale potřebuji řešit vozík pro něj. Máte někdo nějaké zkušenosti, o které se podělíte? Synovi je 7 let a tomu odpovídá i velikost bagu. Díky!
 
Dnes mne po 10ti letech věrné služby opustil můj vozík. Zažil toho se mnou hodně, schytal nejednu ránu a sledoval kdejaký kolaps. Mlčky, věrně, čest jeho památce. Zároveň jsem synovi minulý týden koupil nový vozík, bohužel mu na něj nepasuje jeho dětský bag. Takže mu vozík zabavím, ale potřebuji řešit vozík pro něj. Máte někdo nějaké zkušenosti, o které se podělíte? Synovi je 7 let a tomu odpovídá i velikost bagu. Díky!
Zkušenost nemám, moji chlapci jak víš jsou už poněkud odrostlejší, ale často vídám na dětská tour u menších dětí tyto vozíky https://www.golfiq.cz/cs/detske-gol...y-golfovy-vozik-rovic-rv3j-4897052020300.html
 
Já mám syna 8 let, poté, co mně dělal kedíka s clicgearem jsem mu ho rovnou koupil taky. Verze 4 má takovou páčku, kterou se dá držák snížit a jde tam i dětský bag (vyzkoušeno 54 palců, ale vešel by se i menší). Prostě jsem neviděl dětský vozík, který by se mně líbil stabilitou, funkčním držákem na deštník a tak. Tak jsem koupil rovnou dospělý. Já mám Clicgear 2.0 už 10 let a je pořád úplně v pohodě, tak si myslím, že mu vydrží do dospělosti a pak si koupí, co bude chtít.
 
Dnes mne po 10ti letech věrné služby opustil můj vozík. Zažil toho se mnou hodně, schytal nejednu ránu a sledoval kdejaký kolaps. Mlčky, věrně, čest jeho památce. Zároveň jsem synovi minulý týden koupil nový vozík, bohužel mu na něj nepasuje jeho dětský bag. Takže mu vozík zabavím, ale potřebuji řešit vozík pro něj. Máte někdo nějaké zkušenosti, o které se podělíte? Synovi je 7 let a tomu odpovídá i velikost bagu. Díky!
Ahoj Martine, mám dva vozíky Bag Boy Junior 500
https://www.imgolf.cz/bb-junior-500-d-14501.html
Musím říci, že nejsou nic moc a dost často mi z toho dětský bag padal a podobně. Možná to je spíše problém velikosti bagu. Teď to řeším tak, že si děti berou jak můj bag, tak i vozík. Jen pro Pepíka mám ten dětský. Tudíž, jestli chceš, tak ti mohu zapůjčit, na jak dlouho budeš chtít, jeden vozík. Problém je jediný, že ho mám na chalupě na severu, ale když budeš chtít, tak ho nechám přivézt k Praze.
 
Mrknul bych na bazos... detske voziky se prodavaji obvykle levne.
 
Ahoj Martine, mám dva vozíky Bag Boy Junior 500
https://www.imgolf.cz/bb-junior-500-d-14501.html
Musím říci, že nejsou nic moc a dost často mi z toho dětský bag padal a podobně. Možná to je spíše problém velikosti bagu. Teď to řeším tak, že si děti berou jak můj bag, tak i vozík. Jen pro Pepíka mám ten dětský. Tudíž, jestli chceš, tak ti mohu zapůjčit, na jak dlouho budeš chtít, jeden vozík. Problém je jediný, že ho mám na chalupě na severu, ale když budeš chtít, tak ho nechám přivézt k Praze.

Díky moc za nabídku, zatím se rozkoukávám a kdybych se rozhodl tě prudit, tak se ozvu. Zlatej!
 
Mrknul bych na bazos... detske voziky se prodavaji obvykle levne.

Jj, koukal jsem. Chtěl jsem ale předem vyzjistit, jestli má někdo reálně zkušenosti s používáním něčeho, co může 100% doporučit nebo naopak dát vědět, abych to nebral. A např. nápad @Guarneri mi přijde šikovný, protože bych vlastně mohl mít vozík pro sebe i syna a jen posouvat držení...
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
protože bych vlastně mohl mít vozík pro sebe i syna a jen posouvat držení

Nevím, jak u tohoto modelu, ale mám zkušenost, že pokud se něco přesouvá příliš často, po čase se to rozjebe. Přijde mi, že tyhle posouvátka jsou dělána na to fungovat jednou za čas, jak rostu, nebo nouzově a ne každý týden přenastavovat. Bál bych se toho při častém a cíleném používání jednoho vozíku s více indivuduálních nastavení.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom