Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jaké tréninkové pomůcky?

Těch bodů, co běžně používám v životě i při hře je vícero. Nic tě to nestojí si to vyzkoušet, před úderem, když si budeš dělat vizualizací úderu aktivovat tento bod, uvolní se ti zádové partie a mysl , možná bude tvá hra easy , nečekej , že to bude na lusknutí prstů , může to být součást tvého předůderoveho rituálu.
 
Tohle udělátko , akupresurni mne zaujalo.

@JanKostalCZE kup si tohle a hned budeš výrazně na plusovém HI . Ty se honíš za každou desetinkou a tady máš za 25$ hned 5 ran k dobru 🤭
 
@JanKostalCZE kup si tohle a hned budeš výrazně na plusovém HI . Ty se honíš za každou desetinkou a tady máš za 25$ hned 5 ran k dobru 🤭
tak to zni jako strasne dobra blbost :D
 
Ahoj, používá někdo nějaký tríček abych na rohožce poznal kde se hůl dotkla země? Jestli před míčem, za míčem apod.?
 
Ahoj, používá někdo nějaký tríček abych na rohožce poznal kde se hůl dotkla země? Jestli před míčem, za míčem apod.?
Napadla mne stejná „finta” jako se sprejem (nebo zásypem) na nohy - stejně jako to někdo používá na líc hole.
 
Napadla mne stejná „finta” jako se sprejem (nebo zásypem) na nohy - stejně jako to někdo používá na líc hole.
A nebude to dělat čurbes na rohožích? :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom