Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak ušetřit na golfu

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Otevírám téma, které by mohlo pomoci jako inspirace mnohým z nás. Cílem není ani tak zdůraznit konkrétní jednorázové slevy, jako spíše diskuse a sdílení našich praktických zkušenosti, jak hrát golf co nejvíce ideálně za co nejméně nákladů - dlouhodobě. Co sledovat, jaké weby, jak fungovat atd. My zkušenější můžeme sdílet své trpce a občas i poměrně pozdě získané zkušenosti, co se vyplatí a co naopak ne.

Pokud máte určitý tip, případně pokud se podělíte se svým osvědčeným způsobem, jak pár kaček uspořit, případně se podělit o svůj přístup ke golfu z pohledu financí: na každé další hře budete mít o dvě rány méně! :)
 
Upraveno:
Klubové členství - mě to vychází na 280-290 Kč za hru. To je bezkonkureční.
souhlas, za 20k neomezeny vstup na hriste, ale zas clovek hraje jedno hriste dokola, zeano...
 
Souhlasím s klubovým členstvím.Já se letos už dostal na cenu cca 250 kč za 18 jamek.Mám i reciprocity na dalších hřištích. Spíš mne zajímá co a za kolik si zaplatit,abych si zahrál levněji i na lepších hřištích.
 
Klubové členství jasně, mám. Ale nechci hrát 100+ her na jednom hřišti, navíc je občas obsazeno nějakými turnaji. Reciprocity v klubu máme naprd (20%).
Takže využívám co jde: Dlouhodobě kupóny 1fee2hráči, voucher od časopisu golf na jejich tour, vouchery koupené od spolehlivého dodavatele už několik let, sem tam barter, nově slevy od GolfPlan.
Uvažoval jsem ještě o nějakém virtuálovi na dokupy, nebo PGC (ale tam mě zajímá vlastně jen Loreta, Zbraslav s Vietkongem nemůžu vystát a Čerňák mě moc nebere), ale zatím jsem to nerealizoval. Uvažoval jsem i o Erste nebo CSOB premiových účtech, ale nějak mi z tohoto pohledu nedávají smysl.
Celkově jsem spokojený, když cenu dostanu někam mezi 50-60%, nebo alespoň o víkendu k ceně všedního dne. Dřív jsem dost podle toho plánoval, nyní omezeně, protože chci mít odehraná všechna hřiště a někde prostě slevu nedostanu.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom